داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نصرالله-پژمانفر
پژمانفر: تشکیل وزارت بازرگانی خلاف قانون است
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰

نماینده مردم مشهد در مجلس در نامه‌ای به اعضای هیات عالی نظارت بر اجرای سیاست‌های نظام، به بررسی مغایرت‌های آشکار تشکیل وزارت بازرگانی با اسناد بالادستی و اعلام آن به شورای نگهبان تاکید کرد.

مسئول مشکلات کشور کسانی هستند که برجام را ۲۰ دقیقه‌ای تصویب کردند
۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: مسئول وضع کشور کسانی هستند که ۲۰ دقیقه‌ای برجام را در مجلس تصویب کردند و مسئول بزرگترین فساد اقتصادی در طول نظام هستند.

پژمانفر، لاریجانی را دیکتاتور خطاب کرد
۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

نماینده مردم مشهد به عملکرد علی لاریجانی رئیس مجلس اعتراض و تذکرات متعددی را در این زمینه مطرح کرد.

دستگاه دیپلماسی درباره کشمیر و شیخ‌ زکزاکی فعالانه رفتار کند
۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از وزارت خارجه خواست درباره حوادث کشمیر و وضعیت شیخ زکزاکی فعالانه رفتار کرده و اقدامات لازم را انجام دهد.

نامه پژمان‌فر به رئیس قوه قضائیه درباره بدهی ایران ایرتور
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵

یک نمونه از بدهی‌های شرکت ایران ایرتور، رقم ۹۰ میلیون دلار به صندوق ذخیره ارزی است که تاکنون پرداخت نشده و پس از گذشت چندین سال تاخیر قرار است به قیمت ارز در سال ۹۴ آن‌هم بصورت اقساطی از سال آینده پرداخت آن شروع شود!!

سرنخ واگذاری «ایران ایرتور» در تبریز
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

بعد از سال ۸۴ و شروع موج خصوصی‌سازی اموال دولتی، این شرکت نیز در سال ۸۹ به قیمت ۵۹ میلیارد تومان به شرکت هسایار وابسته به وزارت دفاع واگذار شد. اما با چهار چک برگشتی ایرتور از هسایار پس‌گرفته شد و دوباره در سال ۹۴ و این‌بار با قیمت تنها ۳۴میلیارد تومان به مزایده گذاشته شد. این درحالی است فقط نام تجاری ایرتور ۵۰۰ میلیارد تومان ارزش دارد و ارزش واقعی این شرکت ۱۰۰۰ میلیارد تومان است.

فیلم:فروش ایرلاین ۱۰۰۰ میلیاردی به قیمت ۳۴ میلیارد تومان
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱

حجت‌الاسلام پژمانفر نمایندگان «ایران‌ایرتور» را دعوت به مناظره در تلویزیون کرد.

به جای فرافکنی پاسخ ابهامات سریال «گاندو» را بدهید
۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در واکنش به هجمه‌های اخیر به پخش سریال گاندو گفت:‌ آقایانی که در جنگ‌های روانی استاد هستند به جای فرافکنی، به ابهاماتی که در ذهن مردم ایجاد شده پاسخ دهند.

دولت نگاه منفی به فرهنگ دارد
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه متأسفانه دولت مسائل فرهنگی را هم در اولویت کاری خود قرار نداده است، خاطرنشان کرد: دولت نگاهی منفی به فرهنگ دارد و این موضوع را اولویت خود نمی‌داند که این مسئله هم منجر به مشکلات فرهنگی عدیده‌ای در کشور شده است.