داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار توافق-هسته-ای
اتحادیه اروپا در مناقشه میان ایران و آمریکا بین دو طرف مردد مانده است
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶

جوزف بورل که قرار است به زودی به عنوان مسئول جدید سیاست خارجی اتحادیه اروپا کارش را آغاز کند در یادداشتی در یک روزنامه اسپانیایی خواستار حفظ توافق هسته‌ای با ایران شده است.

علاالدین بروجردی:‌ برجام را «مشروط» تصویب کرده بودیم
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره برجام گفت: اگر دولت به شرایطی که مقام معظم رهبری تأکید فرمودند قاطعانه عمل می‌کرد، وضعیت ما از وضعیت امروز بهتر بود.

تمدید ۹۰ روزه معافیت‌های تحریم هسته‌ای ایران
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸

مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت دولت آمریکا تصمیم گرفته معافیت‌های مربوط به تحریم‌های همکاری هسته‌ای با ایران را برای سه ماه دیگر تمدید کند.

مخالف سیاست آمریکا در برجام هستیم
۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳

سفیر سوئد در مسکو با اشاره به اهمیت ادامه روابط تجاری کشورش با ایران، از سیاست آمریکا در خروج از توافق هسته‌ای و اعمال تحریم‌ها علیه تهران به‌شدت انتقاد و بر مواضع سوئد درباره لزوم اجرای برجام تأکید کرد.

ترامپ: ایران و چین منتظر جو بایدن خواب آلود هستند
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

رئیس‌جمهور آمریکا جمعه مدعی شده ایران و چین منتظر باخت او در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا و روی کار آمدن «جو بایدن»، رقیب اصلی‌اش از حزب دموکرات هستند.

اذعان «معاریو» به ناکارآمد بودن سیاست تل‌آویو بر برنامه هسته‌ای ایران
۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

یک روزنامه صهیونیستی ضمن اذعان به اینکه سازمان‌های جاسوسی این رژیم در ترورهای زیادی دست داشته‌‌اند، نوشت، این ترورها تأثیری بر گروه‌های مقاومت فلسطینی، نابودی برنامه هسته‌ای ایران یا حضور ایران در سوریه نداشته است.

مایلیم با ایران بدون پیش‌شرط دیدار کنیم
۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۰

وزیر دفاع آمریکا روز چهارشنبه بار دیگر ادعاهای آمادگی برای «گفت‌وگوی بدون پیش‌شرط» با ایران را تکرار کرد.

فایننشال‌تایمز: اینستکس ژست توخالی اروپایی‌هاست
۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶

یک تحلیل‌گر سیاسی انگلیسی با بررسی تحولات یک‌ سال گذشته پیرامون برجام بر این باور است که ایران حق دارد هیچ اعتمادی به کشورهای غربی نداشته باشد.

پیروزی‌های خیالی ترامپ در برابر ایران
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

المیادین نوشت، ارائه سند ایران درباره واهی بودن ادعای ترامپ مبنی بر سرنگونی پهپاد ایرانی نشان داد ایران و متحدانش هم در حوزه دیپلماسی و هم نظامی از آمریکا سبقت گرفته اند و سرچشمه قدرت دیپلماسی ایران قدرت بازدارندگی آن است.

شوی سیاسی غرب غیرقابل قبول است
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اروپایی‌ها فقط نمایش بازی می‌کنند و حرف‌های قشنگ می‌زنند در حالی که حرف بدون عمل برای ما قابل قبول نیست.