داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مازندران
فیلم: گوشت مهمانان روس در سفره ایرانیان!
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

نسیم آنلاین: در سال، یک میلیون پرنده مهاجر در شمال ایران قتل عام می‌شوند.

جاده هراز امشب بسته خواهد شد
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

رئیس پلیس راه مازندران گفت: جاده هراز برای دومین روز متوالی از ساعت ۲۱ تا ۵ بامداد روز بعد به علت عملیات بهسازی به صورت مقطعی بسته می‌شود.

متروی تهران به مازندران وصل می‌شود
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: پروژه اتصال مترو تهران به مازندران به‌زودی عملیاتی می‌شود و طی پنج سال باید به بهره‌برداری برسد.

نظام رتبه بندی معلمان تصویب شد
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۴

معلمان در پنج رتبه، طبقه‌بندی می‌شوند و عوامل امتیاز آور برای ارتقای رتبه بر مبنای تحصیلات - مهارت و توانایی‌ها، دوره های آموزشی، سنوات خدمت و تجربه مربوط محاسبه می‌شود.

زنگ خطر برای مازندران به صدا درآمد
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹

دوباره فصل سرد، باران و مشکلات طبیعی و غیرطبیعی در مازندران؛ مشکلاتی که در بسیاری از موارد قابل پیش‌بینی و قابل حل است اما به لطف تخصص و تعهد مسئولان و از سویی بی توجهی برخی مردم، لاینحل باقی می‌ماند. این قسمت؛ بارش باران و غصه قدیمی به نام «رانش زمین.»

زمین‌های مصادره شده توسط خاندان پهلوی به مالکان واقعیشان بازگردانده شد
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷

رئیس بنیاد مستضعفان از واگذاری یک میلیون و ٢٠٠ هزار متر مربع از زمین‌های مصادره شده توسط خاندان پهلوی در استان مازندران به مالکان واقعیشان خبر داد.

نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران منصوب شد
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲

سومین نماینده ولی‌فقیه در مازندران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور رییس دفتر مقام معظم رهبری معرفی شد.

مازندران؛ سه روز پس از وقوع سیل
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

نوروز ۹۸ سیلی عظیم مازندران را در برگرفت اما هنوز آسیب‌های متاثر از سیل گذشته ترمیم نشده بود که دو هفته پیش غرب مازندران دوباره درگیر سیل شد و با ورود سامانه بارشی جدید متاسفانه طی دو روز گذشته شرق استان نیز درگیر کرد.

منطقه یک آزادراه تهران- شمال دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰

پس از کش و قوس‌های فراوان در مورد منطقه یک آزاد راه تهران- شمال، بالاخره رئیس بنیاد مستضعفان اعلام کرد: منطقه یک آزادراه تهران- شمال در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

تک درنای سفید سیبری به مازندران بازگشت
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵

شرایط مناسب آب و هوایی و فراهم بودن ذخیره غذایی کافی سبب شده است تا تک درنای سفید سیبری امسال یک ماه زودتر از سال‌های پیش برای زمستان گذرانی وارد مازندران شده و در تالاب فریدونکنار فرود بیاید.