داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جاسوسی
اعدام و حبس طولانی المدت برای جاسوسان آمریکایی
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

اسماعیلی درباره محاکمه جاسوسانی که برای سرویس جاسوسی آمریکا فعالیت می‌کردند، توضیحاتی داد.

هوش مصنوعی در پشت پرده فیس‌اپ
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

وقتی یک اپلیکیشن دست به دست می‌چرخد و اسمش به سر زبان‌ها می‌افتد، از کجا باید فهمید بدافزار بوده یا تنها برای سرگرمی ساخته شده است؟ نصب آن چه بلایی بر سر حریم خصوصی ما می‌آورد؟ آیا سلفی‌هایمان سر از جای دیگر درمی‌آورد؟

جاسوسی آمریکا از روسیه در سوریه
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

طبق گزارش رسانه روس، یک هواپیمای جاسوسی آمریکایی طی چند ماه اخیر به طور مکرر در نزدیکی مرزهای روسیه و همچنین پایگاه‌های نظامی این کشور در سوریه پروازهای شناسایی انجام داده است.

مدیریت شبکه سه محافظه کاری را کنار گذاشته‌است
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸

سریالِ گاندو، سوژه خاص، استقبالِ گسترده مخاطبین و حواشیِ رسانه ای و سیاسی که حول آن به وجود آمد، تا مدتها ذهنِ مخاطبین را به خود مشغول خواهد داشت. اینکه پس از سالها رسانه ملی اقدام به تولید اثری شاخص با مضمونی استراتژیک و به روز کرده است، مسئله ای است که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

چرا گاندو ماندگار شد؟
۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶

گاندو پس از سال‌ها این خلأ را پر کرده و اقشار مختلف جامعه را با خود، داستان، سوژه و قهرمان و ضدقهرمانش همراه کرده است. اما چه شاخص‌هایی گاندو را این‌گونه فراگیر و پربیننده کرده است؟!

به جای فرافکنی پاسخ ابهامات سریال «گاندو» را بدهید
۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در واکنش به هجمه‌های اخیر به پخش سریال گاندو گفت:‌ آقایانی که در جنگ‌های روانی استاد هستند به جای فرافکنی، به ابهاماتی که در ذهن مردم ایجاد شده پاسخ دهند.

جاسوس سریال «گاندو» را بهتر بشناسید
۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

به بهانه پخش «سریال گاندو» برآن شدیم تا بیشتر با فعالیتها، عملکرد و سازوکار دستگیری جاسوس ۴۰ ساله آمریکایی که مستقیما با سخنگوی وقت وزارتخارجه آمریکا در ارتباط بود و به او اطلاعات می‌داد،آشنا شویم.

یک زن رئیس سازمان جاسوسی کره شمالی می‌‌شود
۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

خواهر رهبر کره شمالی درحال دریافت سمتی مهم در داخل دولت این کشور است.

جاسوسانی در لباس صلح یونیفل
۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴

آمریکا و رژیم صهیونیستی برای تحقق اهداف نظامی خود تلاش دارند نیروهای یونیفل را به جاسوسی و کسب اطلاعات مربوط به تحرکات محور مقاومت در جنوب لبنان وادار کنند.

فیلم: انهدام شبکه «رُتیل‌های سایبری آمریکا» توسط وزارت اطلاعات
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲

روایت کامل انهدام بزرگترین شبکه جاسوسی سیا در فضای سایبری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)