داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جاسوسی
فیلم: بخش های دیده نشده از مستند جاسوسان محیط زیستی
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸

مستند مظنونین همیشگی با موضوع نفوذ، پرونده جاسوسان محیط زیستی و ماجرای «کاووس سیدامامی» است.

جاسوسی چند کارمند سابق توئیتر برای سعودی‌ها
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

دادستان آمریکا چند کارمند سابق شبکه اجتماعی توئیتر را متهم کرد که به جاسوسی از حساب‌های کاربری مخالفان برای مقامات ارشد عربستان سعودی می پرداختند.

سرلشکر سلامی: شبکه ٫آمدنیوز شبیه لانه عنکبوت بود
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱

فرمانده کل سپاه: شبکه آمدنیوز شبیه لانه عنکبوت و یک شبکه پیچیده از عملیات روانی ضد ملت ایران بود.

اولین همکار داخلی آمدنیوز لو رفت
۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲

محمد حسین رستمی فردی است که در اولین اعترافات روح الله زم، مکالماتش با مدیر آمدنیوز پخش شد که به شکل مشمئز کننده ای در حال طلب کردن پول برای اخباری است که برای زم ارسال کرده است. رستمی اما هویت جالبی دارد که مرور آن می تواند بسیار درس آموز باشد.

نابودی تمامی اسنادِ علیه ترامپ قبل از انتخابات
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷

گاردین در گزارشی نوشت: یک شرکت ناشر و یک روزنامه آمریکایی اسناد حساسی درباره دونالد ترامپ را قبل از انتخابات ۲۰۱۶ از بین برده‌ بودند.

بروجردی: نباید در مقابل دشمن هیچ گونه هراسی داشته باشیم
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ما نباید در مقابل دشمن هیچ گونه هراسی داشته باشیم و باید مطالبات خود را شجاعانه مطرح کنیم.

پاک کردن خط قرمزها
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳

دیروز غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی دستگاه قضا دست پر به میان خبرنگاران آمد. خبرهایی ازجمله بازداشت ۱۷ نفر در پرونده اکبر طبری، صدور حکم اعدام براغی جاسوس سازمان سیا، محکومیت سرکرده شبکه‌ بزرگ قاچاق مواد مخدر به اعدام، موضوع دستگیری ۲۱۱ دانشجوی قلابی، تجدیدنظر در حکم کارگران هفت‌تپه، بازگشت ۱۶۷ هزار هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال در سال ۹۸ و... . اینها اما مهم‌ترین خبرها نبود و نشست خبری دیروز به کلی در سایه یک موضوع دیگر قرار گرفت.

یک جاسوس سازمان سیا به اعدام محکوم شد
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵

یازدهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه در حالی برگزار شد که به گفته اسماعیلی حسین فریدون به ۵ سال حبس محکوم شده است.

آیا «موساد» در حال جاسوسی از «کرملین» است؟
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶

سیتنیکوف در روزنامه Svobodnaya Pressa نوشته است: «ممکن است موساد دستگاه‌های جاسوسی را در نزدیکی دفتر پوتین قرار داده باشد». این نویسنده روسی در مقاله خود به مجله «پولیتیکو» استناد کرده که «تعدادی از مقامات ارشد سابق آمریکا از ترفندهای پیشرفته جاسوسی در دوران ریاست جمهوری ترامپ پرده برداشته‌اند».

واکنش سردار نقدی به یک ادعا/ نبوی باید در دادگاه پاسخگوی دروغ خود باشد
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶

معاون هماهنگ کننده سپاه در واکنش به ادعای عضو سازمان منحله مجاهدین انقلاب مبنی بر شناسایی دو جاسوس در دفتر سردار نقدی با رد این ادعا، گفت: این ادعا مصداق بارز نشر اکاذیب برای تشویش اذهان عمومی است و این فرد باید به زودی به دادگاه برود و پاسخگوی اتهامات کذبی که وارد کرده باشد.