داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سپاه-پاسداران-انقلاب-اسلامی
گزارش ابهامات هواپیمای اوکراینی به اطلاع مردم خواهد رسید
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۲

در نشست امروز کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی مجلس مقرر شد گزارش بررسی‌ها، ابهامات و احتمالات مربوطه به حادثه هواپیمای اوکراینی به اطلاع مردم برسد.

سپاه قدس؛ حافظ کرامت ملتها
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲

اگر موفقیت‌های برون‌مرزی کشور نبود دشمنان که با تهدیدات روزافزون اقتصادی و بسیاری از اقدامات دیگر نظیر نفوذ سیاسی گلوی ملت ایران را در دستان خود داشتند، به هدف می‌رسیدند.

افشاگری روزنامه کویتی از انتقال ۱۶ نظامی مجروح آمریکایی به کویت
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹

یک روزنامه کویتی از انتقال شانزده نظامی آمریکایی به یکی از بیمارستان‌های نظامی در جنوب کویت خبر داد که در حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکایی عین الاسد مجروح شده‌اند.

منبع عراقی: آمریکایی‌ها در حال بازسازی پایگاه عین الاسد
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳

یک منبع امنیتی عراقی خبر داد، نیروهای آمریکایی در پایگاه عین الاسد در غرب عراق، بازسازی بخش‌هایی از پایگاه را که در حمله موشکی ایران ویران شد، شروع کرده‌اند.

تصاویر تازه از داخل پایگاه عین الاسد
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲

رسانه‌های مختلف به مرور حجم تخریب حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه تروریست‌های آمریکایی در «عین الاسد» را مستند کرده و منتشر می‌کنند.

پیام رهبر انقلاب به بیستمین کنگره سرداران و ۴۰۰۰ شهید منطقه ۱۷
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰

پیام حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای به بیستمین کنگره سرداران و ۴۰۰۰ شهید منطقه ۱۷ تهران توسط سردار جباری فرمانده سپاه ولی امر و با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه و خانواده‌های معظم شهدا در منطقه ۱۷ قرائت شد.

شکستن هیمنه پوشالی آمریکا توسط سپاه ارزشمند است
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس با بیان اینکه سپاه در انتقام سخت از آمریکا ده‌ها موشک به پایگاه عین‌الاسد شلیک کرد، گفت: شکستن هیمنه پوشالی آمریکا توسط سپاه ارزشمند و تاثیرگذار است.

سردار سلامی: راه عبور از فراز اراده دشمن، ایستادگی است
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما به اتحاد نیاز داریم و این‌که قلب‌هایمان به هم پیوند بخورد و دستهایمان در دست هم باشد به سمت آینده حرکت کنیم و در گذشته متوقف نشویم و مسیر مقاومت را کاملا طی کنیم.

وارد سومین جبهه حق و باطل شده‌ایم
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۱

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکا با ترور «حاج قاسم» وارد فاز نظامی شد و ما هم رسماً قدرت او را با موشک به تمسخر گرفتیم.

ملت طرفدار «انقلاب» و »مقاومت»
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: آن روزی که موشک‌های سپاه، پایگاه آمریکا را در هم کوبید «ایام الله» است.