داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سپاه-پاسداران-انقلاب-اسلامی
سپاه: با هرگونه ناامنی قاطعانه برخورد می‌کنیم
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴

سپاه پاسداران در بیانیه ای با قدردانی از تیزهوشی و بصیرت مردم در جداسازی مطالبات و صف اعتراض از اغتشاشگران و تاکید بر لزوم تلاش همه قوا در پاسخگویی به مطالبات به حق مردمی، اعلام کرد: با ادامه هرگونه ناامنی و اقدامات مخل آسایش و آرامش مردم قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

سردار سلامی: عملیات روانی ذاتا کار اطلاعاتی است
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دستگیری سرشبکه کانال آمدنیوز را محصول یک برنامه‌ریزی دقیق و هوشمندانه دانست که امید و امنیت را بیش از پیش در دل مردم زنده کرد و هراس را در دل دشمنان ایران اسلامی انداخت.

به فضل الهی و با حمایت ملت ایران به مبارزه با شیطان بزرگ خواهیم پرداخت
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵

سپاه پاسداران با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن تحریم‌های اخیر آمریکا علیه ایران اسلامی،آورده است: مصمم‌تر از گذشته به مقابله با آمریکا و شیطان بزرگ خواهیم پرداخت.

در تمام جبهه‌ها از جمله جنگ اقتصادی دشمن مجبور به عقب‌نشینی است
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰

سپاه تهران بزرگ حافظان عزت وامنیت و آرامش مردم در تهران هستند؛  تهران ام القرا است؛ قلب انقلاب اسلامی است؛ تهران نقطه کنونی عزت و شرف ایران عزیر و ‌بلکه جهان اسلام است.

آمریکایی‌ها داعش را به افغانستان منتقل و از آن حمایت می‌کنند
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

معاون پارلمانی سپاه گفت: آمریکایی‌ها گروه‌های تروریستی را به افغانستان منتقل و از آن حمایت می‌کنند و به نوعی می‌خواهند یک داعش جدید خلق کنند.

۱۳آبان، نماد حقانیت مصاف ملت‌ها با شیطان بزرگ
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷

سپاه در بیانیه‌ای با گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، گسترش دامنه استکبار ستیزی و مصاف ملت‌ها با شیطان بزرگ را نماد حقانیت اقدام انقلابی دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا دانست.

ارتباط کارمندان برخی دستگاه‌ها با شبکه زم
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز معتقد است دستگیری روح‌الله زم در ارتباط با پروژه نفوذ نظام سلطه بوده است. حجت‌الاسلام والمسلمین ذوالنور با بیان اینکه طراحی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در دستگیری روح‌الله زم موضوع مهمی است که باید به صورت ویژه به آن توجه داشت، گفت: طرحی که توانست زم را در دام پیش‌بینی شده سپاه پاسداران گرفتار کند موضوع مهمی است چون روح‌الله زم توسط سرویس‌های امنیتی نظام سلطه حمایت و پشتیبانی می‌شد.

سرلشکر سلامی: آمریکا پس از پیروزی انقلاب در فرسایش قدرت قرار گرفته است
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶

فرمانده کل سپاه گفت :پس از پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکا در فرسایش قدرت قرار گرفته است چراکه مجبور شده از سطوح راهبردی به سطح عملیاتی تنزل موقعیت داشته باشد.

دستگیری عناصر فرقه بهائیت در شیراز
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

تعدادی از عناصر تشکیلاتی فرقه ضاله بهائیت توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس، در شیراز دستگیر شدند.

پهپاد یافت شده در شعیبیه شوشتر مربوط به نیروهای نظامی داخلی است
۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲

فرماندار شهرستان شوشتر گفت: پهپادی که امروز در یکی از روستاهای شهرستان شوشتر پیدا شد مربوط به نیروهای نظامی داخلی است.