داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سپاه-پاسداران-انقلاب-اسلامی
انگلیس قادر به حفاظت تک تک کشتی‌هایش نیست
۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

وزیر امور خارجه انگلیس با اذعان به ناتوانی در حفاظت از همه کشتی‌های انگلیسی، اعلام کرد دولت متبوعش تلاش می‌کند با همکاری دیگر کشورهای اروپایی، یک نیروی حفاظت دریایی را به‌منظور آنچه حمایت از تردد آزاد کشتی‌ها در تنگه هرمز خواند، به منطقه اعزام کند.

ورود سپاه به ساخت راه‌های روستایی
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

سرپرست راه‌های فرعی و روستایی سازمان راهداری از امضای قرارداد با قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه برای ساخت راه‌های روستایی تا ۲ هفته آینده خبر داد و گفت: حجم کنونی پروژه‌های راه روستایی به هیچ عنوان با اعتبارات آن همخوانی ندارد.

دو نگاه از منظر اعراب به توقیف نفتکش انگلیسی
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

بررسی نگاه متفاوت دولت های عربی و ملت های عربی به اقدام انقلابی ایران در توقیف نفتکش انگلیسی بیانگر نکات قابل تأملی است.

ائمه جمعه باید مراقب فریب صاحبان زر و زور و قدرت باشند
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵

امام جمعه تبریز با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب مبنی بر دوری از اشرافیت تصریح کرد: ائمه جمعه باید مراقب باشند فریب صاحبان زر و زور و قدرت را نخورند خیلی باید مواظب باشیم.

اهتزاز پرچم ایران بر فراز کشتی انگلیسی
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۰

شبکه «پرس تی‌وی» امروز تصاویری از داخل نفتکش انگلیسی که به دلیل تخلف در خلیج فارس توقیف شده، منتشر کرد.

پیروز اما بی رسانه!
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

اما حالا حتما همه صحنه های غرور انگیز هلی بُرن نیروهای سپاه انقلاب اسلامی این فرزندان واقعی امام خامنه ای را بر روی نفتکش انگلیسی دیده اید. که چگونه بر تهدید ناو جنگی انگلیسی و هلیکوپترهای آنها ، غلبه می کنند و نفتکش انگلیسی را توقیف می کنند و شاخ استعمارپیر را می شکنند. اما باز هم همان قصه پرغصه قبلی ناتوانی ما در تبدیل این اقتدار ملی به جشن ملی تکرار شد.

انگلیس دزدی کرد و جوابش را هم گرفت
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: انگلیسی‌ها دزدی کردند و جوابشان را هم گرفتند.

نفتکش انگلیسی را کدام یگان سپاه توقیف کرد؟
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

انتشار فیلم عملیات توقیف نفتکش انگلیسی «Stena Impero» در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز نشان می‌دهد که این عملیات توسط یگان نیروهای ویژه دریایی سپاه (S.N.S.F) اجرا شده است.

آیا ایران از سعودی برای نفتکش «Happyness 1» غرامت می گیرد؟
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

کشتی ایرانی با نام «Happyness 1» متعلق به شرکت ملی نفتکش که سه ماه پیش، در پی ایجاد نقص فنی به بندر جده عربستان منتقل و در آنجا توقیف شده بود، به همراه تمام کارکنان و خدمه خود در حال بازگشت به ایران است.

پیروزی‌های خیالی ترامپ در برابر ایران
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

المیادین نوشت، ارائه سند ایران درباره واهی بودن ادعای ترامپ مبنی بر سرنگونی پهپاد ایرانی نشان داد ایران و متحدانش هم در حوزه دیپلماسی و هم نظامی از آمریکا سبقت گرفته اند و سرچشمه قدرت دیپلماسی ایران قدرت بازدارندگی آن است.