داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شبکه-نمایش-خانگی
سریال‌های نمایش خانگی لاکچری برای مردم معمولی!
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

مجموعه‌های نمایش خانگی با اینکه سرگرمی‌های خوبی برای خانواده‌ها هستند، اما خیلی مستقیم روی فرهنگ افراد تاثیر دارند.

نمایش خانگی؛ جولانگاه روابط نامتعارف
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷

زندگی‌ سریال‌ها بیشتر شبیه جایی خارج از ایران و سریال‌های ترکیه‌ای شده است. سریال‌های شبکه خانگی حاوی تصاویری از زندگی‌های پر از تجملات و ریخت و پاش‌های فراوان است.

ساخت طنز تاریخی با ساختار «بانوی عمارت» در شبکه نمایش خانگی
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

تهیه کننده سریال «بانوی عمارت» گفت: در حال حاضر یک مجموعه طنز تاریخی شبیه به بانوی عمارت در دست دارم که هنوز وارد مرحله تولید نشده است.

پایان فراغت سلبریتی‌ها از مالیات؟
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵

تقریباً همه تولیدات نمایش خانگی، بسیاری از تولیدات سینمایی و بخش کوچکی از آثار تئاتر و تلویزیون، اگرچه ظاهری فرهنگی دارند، اما سود بالایی دارند و بیشتر تجاری هستند. حال چرا باید این دسته از فعالیت‌ها، از معافیت مالیاتی برخوردار باشند؟

همه راه‌ها به پول ختم می‌شود!
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱

هر چند که نمی‌توان منکر آن بود که موسسه هنرهای تصویری سوره به نوعی رکورددار انتشار محصولاتی با مضامین دفاع مقدس و مقاومت است ولی با نگاهی جدول عرضه و پخش فیلم‌ها توسط حوزه می‌توان روند رو به رشد آثاری را دید که به لحاظ مضمونی تناسبی با رویکردها و ماموریت‌های حوزه هنری ندارد.

«شعله ور» حمید نعمت‌اله منتشر خواهد شد
۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

 این روزها شبکه‌های توزیع اجتماعی به غیر از فضای سینماها رو به گسترش هستند این شبکه ها از سرویس‌های پخش ویدئو که شخصی‌تر هستند، گرفته تا نمایش خانگی که خانوادگی و جمعی‌تر هستند در محیط و شرایط دلخواه‌تری برای مخاطبان سینما محصولات خود را ارائه می‌دهند، هر چند که هنوز تب داغ دیدن فیلم در سینماها و روی پرده اگر شرایط اقتصادی اجازه بدهد بالاتر و گرم تر از سایر روش‌های عرضه محصولات سینمایی است.