داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فتنه۸۸
مکانیسم ماشه چماقی برای مذاکره
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱

اروپایی ها همسو با راهبرد فشارحداکثری آمریکا، مکانیسم ماشه را فعال کرده اند تا به عنوان چماقی بالای سر ایران، جمهوری اسلامی را مجبور به مذاکره مجدد همراه با طرف آمریکایی و دادن امتیازات بیشتری هستند.

چه کسانی گرای تهدید و جنگ به ترامپ می دهند؟
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

هر اتفاق و انشقاقی که منجر شود مجددا تصویر یک ایران ضعیف را به خارج از کشور مخابره کند، آمریکا را برای اقدامات بعدی تحریک و تشجیع می کند و همین گونه است که ترامپ رسما در توییتی به زبان فارسی از مزدوران داخلی خود حمایت رسمی می کند. این عمله های داخلی ترامپ باید بدانند، کار آنها چیزی جز زمینه سازی برای اقدامات بعدی آمریکا در فشار، تحریم، تهدید و جنگ نمی باشد و در تمامی فشارها به مردم ایران شریک ترامپ هستند.

جنگ نمی‌شود اما در مقابل تحمیل با قدرت می‌ایستیم
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶

رهبر انقلاب تأکید کردند: ما معتقدیم که خدا با ما است و پیروزی نیز متعلق به ملت ایران است. همچنین معتقدیم فردای این کشور بمراتب بهتر از امروز خواهد بود، همان‌گونه که امروز کشور بهتر از دیروز است.

فیلم: سفر افرادی به ظاهر علمی در سال ۸۸ به ایران با اهداف امنیتی
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

روایت حسین شریعتمداری از سفر برخی چهره‌های به ظاهر علمی در سال ۸۸ به ایران که با اهداف امنیتی و سیاسی انجام شد.

نماهنگ: آیات عهد؛ دفاع از قانون در جریان فتنه ۸۸
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

آیات عهد، یک روایت تصویری ویژه از چهل سال فعالیتها و نقاط مهم عملکرد انقلابی حضرت آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای است که مخاطبان را با گوشه‌های بی‌نظیری از کنش‌های اثرگذار ایشان از آغاز پیروزی انقلاب و سی سال رهبری نظام اسلامی آشنا می‌کند.

۹ دی: از عبرت فتنه‌های قدیم تا هشدار درباره فتنه‌های جدید
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸

آیین بزرگداشت حماسه ۹ دی از دقایقی پیش با شعار محوری و سراسری «یوم الله نهم دی، مظهر بصیرت، ولایتمداری و عبور از فتنه‌ها» آغاز شد.

جامعه‌شناسی فتنه: درک اجتماعی از فتنه به مثابه کنش طبقه مرفه جدید
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

میزان موفقیت در مقابله با فتنه‌ی بعدی، با میزان شکل‌گیری خودآگاهی اجتماعی در برابر طبقه‌ی مرفه جدید نسبتی مستقیم دارد. موفقیت در فتنه‌‌ی آینده تابعی است از میزان امکان و توسعه کنش اجتماعی در برابر فتنه‌ی موجود و کانون اکنونی فتنه در بطن امر اجتماعی.

۹ دی، بهانه‌ای برای مبارزه با فتنه اقتصادی
۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

امروز دهمین سالگرد بزرگداشت حرکت مردمی در روز ۹ دی سال ۸۸ است. تفاوت بزرگداشت امسال با سال‌های قبل، توجه به ابعاد جدید فتنه در کشورمان است؛ فتنه‌ای که بر بنیان‌های ضعیف اقتصادی کشور دست گذاشته و مترصد بهره‌برداری سیاسی از آن است.

پاسخ نیروهای مسلح به ماجراجویی دشمنان پشیمان‌کننده خواهد بود
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: بازخوانی فتنه ۸۸ زمینه فرصت‌سازی برای تولید فتنه‌های جدید علیه ملت را مسدود می‌سازد.

سردار نجات: ملت بصیر ایران در ۹دی آتش فتنه را خاموش کردند
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: استوانه نظام مردم هستند، بطوری که از ابتدای انقلاب به شکلی نظام طراحی شد که با مردم عجین است، لذا انقلاب ما بدون قشر مستضعف و پایین جامعه که همیشه در صحنه بودند، معنا و مفهومی ندارد.