داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ارز
ارز مسافرتی را فقط از صرافی‌ها خریداری نمایید
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

در حالی‌که طی دو سه روز اخیر نرخ فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها در حال نزدیک شدن به صرافی‌ها بود، امروز دوباره قیمت فروش یورو در بانک‌ها به روند سابق بازگشت.

جزئیات عملکرد تامین ارز و رفع تعهدات ارزی واردکنندگان منتشر شد
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹

بانک مرکزی جزئیات عملکرد تأمین ارز و وضعیت رفع تعهدات ارزی واردکنندگان در ۵ ماهه اول سال ۹۷ را منتشر کرد.

پای «دلار جهانگیری» به دیوان محاسبات باز شد
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶

دادستان دیوان محاسبات در نامه‌ای به دولت اعلام کرد: تعیین نرخ ۴۲۰۰ تومان برای هر دلار، تعیین نرخ ارز کمتر از نرخ تعادلی بازار محسوب می‌شود و عملاً موجبات حراج منابع ارزی را فراهم کرده است.

یک عده بی‌اخلاق نوشتند که ۱۸ میلیارد دلار ارز گم شده است
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴

حسن روحانی با تأکید بر اینکه یک ریال و یک دلار در این دولت گم نخواهد شد، گفت: یک عده بی‌اخلاق نوشتند که ۱۸ میلیارد دلار ارز گم شده است.

سفرهای خارجی کاهش یافته است
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

تحولات بازار ارز سفرهای خارجی را به سمت سفرهای ضروری سوق داده است؛ در ۶ماهه اول امسال نسبت به ۶ ماه اول سال ۹۶ تعداد پروازهای فرودگاه امام ۲۶.۲درصد و تعداد مسافران ۲۰.۶درصد کاهش یافته است.

مسائل ارزی از اهم گره‌های ترخیص خودرهای دپو شده است
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

آن‌طور که دبیر شورای عالی مناطق آزاد می‌گوید "برخی مسائل ارزی از اهم گره‌های ترخیص خودرهای دپو شده به شمار می‌رود، اما رایزنی‌هایی در رابطه با ترخیص خودروهایی که قبل از مقررات جدید وارد شده و مشکلی از این نظر ندارند، در حال انجام است اما در مورد خودروهایی که بعد از محدودیت‌های ارزی و ثبت سفارش وارد شده و ممنوعیت دارند، وضعیت متفاوت است، چراکه اساسا ورود آنها به کشور ممنوع خواهد بود".

بانک مرکزی به زودی لیست ارز بگیران را شفاف سازی می‌کند
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷

دژپسند با بیان اینکه بانک مرکزی به زودی لیست ارز بگیران را شفاف سازی می‌کند، گفت: بازار بورس متناسب با شرایط عوامل موثر است و هیچگاه دچار نوسان شدید نیست.

انهدام باند مسلحانه قاچاق ارز در استان آذربایجان غربی
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰

وزارت اطلاعات از انهدام باند مسلحانه قاچاق ارز در استان آذربایجان غربی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

تضعیف ارز های ملی می‌تواند باعث جنگ ارزی در جهان شود
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

مدیرعامل بزرگترین شرکت نفت روسیه گفت« قدم های بیشتر برای تضعیف ارزهای ملی احتمال جنگ ارزی جهانی را با پیامدهای شدید غیر قابل پیش بینی افزایش می دهد».

ورود ۱۳ تن «سنگ‌پا» با ارز دولتی
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجایی که دولت ارز دولتی را به شیوه نادرستی توزیع می‌کند، مردم همچنان کالاهای اساسی مورد نیاز خود را گران می‌خرند.