داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شهادت
آمریکا در قالب طرح قلابی قرن، می‌خواهد همه مسلمانان را تحقیر نماید
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸

رئیس مجلس گفت: جسارت آمریکا در طرح قلابی قرن، نتیجه تفرقه کشورهای اسلامی است اما به زودی نتیجه این رفتارها را درک می‌کنند که طلیعه آن در قیام ملت عراق علیه آمریکا بود.

هدف ترامپ از شهادت سردار سلیمانی باج دادن به بولتون بود
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹

برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که رئیس‌جمهوری آمریکا با شهادت سردار سلیمانی به بولتون باج داد تا علیه وی در ماجرای اوکراین‌گیت افشاگری نکند.

ادبیات التماسی ظریف برای مذاکره با آمریکا قابل توجیه نیست
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

نماینده فریمان در مجلس گفت: ادبیات التماسی آقای ظریف مبنی بر آمادگی برای مذاکره با آمریکا در این شرایط که آمریکا علیه ما آرایش جنگی گرفته قابل توجیه نیست و نشان‌دهنده هوش پایین در حوزه دیپلماسی است.

ظریف باید از مردم عذرخواهی کند
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹

جمعی از دانشجویان و مردم در اعتراض به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه مقابل ساختمان این وزارتخانه تجمع کردند.

سردار نقدی: ترور حاج قاسم یکی از نتایج مذاکره بود
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: ترور شهید حاج قاسم سلیمانی هم یکی از اثرات مذاکره با امریکا بوده است، چرا که هرگاه با زبان غیرمقاومت با دشمن صحبت کردیم، ضربه خوردیم و این باعث شد که جسارت دشمنان انقلاب اسلامی بیشتر شود.

برجام چه شد که امروز آقای ظریف بحث از مذاکره جدید را مطرح می‌کند؟
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

نماینده قم گفت: مذاکره برجام چه شد که امروز وزیر امور خارجه بحث مذاکره جدید را مطرح می‌کند، با برجام هم تحریم‌ها علیه ایران بیشتر شد.

شهادت سردار سلیمانی پیروزی خون بر شمشیر است
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱

فعال سیاسی عنوان کرد: ویژگی های شخصیتی و اخلاقی شهید سلیمانی ، قوه محرکه و شتاب بخش برای تحقق آرمان های انقلاب در گام دوم خواهد بود.

دشمن در تلاش است تا با ظاهرسازی و فریب، بر قلب ها تصرف پیدا کند
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵

سرلشکر سلامی از بسیج به عنوان نقطه کانونی عزت امت اسلامی نام برد وگفت: ظرفیت ها و قابلیت های بسیج برای خدمت رسانی به مردم نا محدود است و می تواند باعث رفع بسیاری از مشکلات شود.

دیر یا زود با قاتلین شهید سلیمانی ملاقات خواهیم کرد
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷

حجت الاسلام رئیسی گفت: دیر یا زود با قاتلین شهید سلیمانی ملاقات خواهیم کرد؛ اما نه برای مذاکره برای محاکمه و مجازات آن‌ها.

استمرار حمایت ایران از حفظ تمامیت ارضی سوریه
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی بر استمرار حمایت همه‌جانبه جمهوری اسلامی ایران از سوریه تأکید کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران از هر اقدامی که به حفظ تمامیت ارضی سوریه و بازگشت ثبات و آرامش به منطقه منجر شود، استقبال می‌کند.