داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار هدفمندی-یارانه
تراکنش‌های بانکی ملاک حذف یارانه‌ها
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه یارانه ۴۰۰ هزار نفر از افراد حذف شده است گفت: ملاک این که یارانه فرد حذف شود، تراکنش‌هایی است که با کارت بانکی‌شان دارند.

یارانه معوق واریز نشد!
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

با وجود این‌که گفته می‌شد یارانه افرادی که در شهریورماه به دلیلی غیر از حذف گروه‌های پردرآمد واریز نشده است همراه با یارانه مهرماه پرداخت خواهد شد، این افراد فقط یارانه مهرماه را دریافت کرده‌اند و خبری از دو یارانه نبود.

حذف ۱ میلیون نفر از جمع یارانه بگیران
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

سخنگوی ستاد حذف یارانه از کنار گذاشتن یک میلیون نفر از جمع دریافت کنندگان یارانه در ۲ ماه اخیر خبر داد و گفت: استان تهران در صدر فهرست حذف یارانه بگیران قرار گرفته است.

مهر امسال، ۱۰۰ هزار خانوار از لیست یارانه بگیران خط خوردند
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹

سخنگوی ستاد اجرایی تبصره ۱۴ قانون بودجه ۹۸ از حذف یارانه ۱۰۰ هزار خانوار یعنی ۴۰۰ هزار نفر از مهر امسال خبر داد.

چرا میلیاردرها از ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان نمی‌گذرند؟!
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴

اینکه برخی معتقدند یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی حقی است که باید گرفته شود و از سویی دیگر عدم تمایل برای رفتن در لیست پردرآمدها و تبعات آن، از اهم دلایلی است که موجب شده افراد با گردش مالی میلیاردی هم به قطع یارانه اعتراض کنند.

دولت به جای حذف یارانه‌ها مانع قاچاق سوخت شود
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: جلوگیری از قاچاق سوخت، گازسوز کردن خودروها و تغییر سوخت کارخانجات می تواند جایگزین افزایش قیمت حامل‌های انرژی برای کاهش شدت مصرف شود.

جدیت در دولت برای ساماندهی یارانه‌ها وجود ندارد
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: متأسفانه عزمی از سوی وزرای اقتصادی دولت برای ساماندهی یارانه‌های پیدا و پنهان به خصوص برای اقشار پردرآمد جامعه وجود ندارد.

یارانه ۱۷۰ هزار خانواده که ۷۰۰ هزار نفر هستندِ؛ قطع خواهد شد
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱

شریعتمداری درخصوص حذف یارانه دهک‌های با درآمد بالا در جامعه توضیحاتی داد.

اعتراض ۴درصد خانوارها به قطع یارانه
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

سخنگوی ستاد تبصره ۱۴بودجه با بیان اینکه از۲۰۰هزار خانوار مشمول حذف یارانه نقدی فقط ۴درصد به قطع یارانه اعتراض داشتند گفت:از۳۲هزار مراجعه به دفاتر پیشخوان۲۶ هزار نفر از ثبت اعتراض منصرف شدند.

دولت در قطع یارانه نقدی بی‌دقتی نخواهد کرد
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اگر نتوان تا پایان سال، یارانه سه دهک بالای جامعه را حذف کرد، دولت این ضرر را تحمل کرده اما در روند شناسایی و حذف دهک های پردرآمد بی دقتی نمی کند.