داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بنزین
تولید روزانه ۱۰۰ میلیون لیتر بنزین در کشور
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

دبیرکل انجمن صنفی پالایشی‌ها از تولید روزانه ۱۰۰ میلیون لیتر بنزین در کشور خبر داد و گفت: مابه‌التفاوت مصرف روزانه بنزین به کشورهای منطقه صادر می‌شود.

کسانی که کارت سوخت را کنار گذاشتند با قاچاقچیان ارتباط داشتند
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳

شمس اردکانی گفت: کارت سوخت یک دستاورد ملی بود و کسانی از توقف استفاده از کارت سوخت سود بردند که ارتباط تنگاتنگی با قاچاقچیان سوخت دارند.

افزایش ۲ درصدی بودجه کشور با افزایش ۲۰۰ تومانی بنزین پرمصرف‌ها
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰

یک نهاد پژوهشی با ارائه پیشنهاد جایگزینی استفاده از CNG‌ به جای بنزین در خودروهای خدماتی و نیز اجرای قیمت‌گذاری پلکانی بیان کرده است که ضمن افزایش بودجه عمومی، مصرف بنزین به مقدار قابل توجهی در کشور کاهش می‌یابد.

کارت آزاد جایگاه‌ها همچنان فعال و در دسترس
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۰

مردم نگران نباشند کارت‌های آزاد در جایگاه‌ها فعال است

شناور خارجی با ۷۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط سپاه توقیف شد
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳

شامگاه چهارشنبه ۹ مرداد ساعت ۲۱و ۳۰ دقیقه نیروهای گشتی پایگاه منطقه دوم دریایی سپاه با اشراف اطلاعاتی یک کشتی خارجی حامل سوخت را توقیف کردند.

۶ نکته درباره عرضه بنزین در بورس و الزامات آن
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳

چهارشنبه گذشته بنزین تولیدی کشور در بورس انرژی عرضه شد. این اقدام اگرچه برای نخستین بار در صنعت نفت صورت می‌گرفت، اما برای آن که اثرات اقتصادی آن ظهور پیدا کند،‌ لازم است مصرف سوخت در کشور مدیریت شود.

جریمه میلیونی برای کارت‌های سوخت گمشده
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶

با اینکه تنها 8 روز تا زمان آغاز سوخت‌گیری با کارت‌های سوخت شخصی فرصت باقی است اما ظاهرا هستند کسانی که برای دریافت کارت سوخت خود باید به دلیل سوءاستفاده از کارت سوخت‌شان در استان‌های مرزی جریمه پرداخت کنند.

دومین عرضه بنزین در بورس، فردا یکشنبه
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹

روابط عمومی بورس انرژی ایران_شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، یکشنبه هفته آینده 10 هزار تن بنزین با اکتان 91 را به قیمت پایه هر تن 581دلار و نیز بنزین با اکتان 95 به حجم‌های 3 هزار و 5 هزار تن به نرخ پایه هر تن 630 دلار با هدف صادرات عرضه می‌کند.

۱۰ هزار تن بنزین در بورس انرژی عرضه شد
۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

نخستین محموله بنزین صادراتی به میزان 10 هزار تن امروز در بورس انرژی عرضه می‌شود.

افزایش قیمت بنزین فشار را برخانواده‌های کم درآمد بیشتر می‌کند
۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲

مزیکی گفت: دولت متاسفانه در شرایط بدی قرار گرفته است و ظاهرا به نظر می‌رسد که ابزارهای خود را برای محقق کردن هدف‌گیری گسترش نداده است و مثل گذشته باید به ابزار قیمت متوسل شود. ابزار قیمت مشکل عمده‌ای دارد و آن این است که ما را با چالش‌های بی‌شماری چه اقتصادی و چه اجتماعی روبه‌رو می‌کند.