داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گرانفروشی
کله پاچه را ۱۰ تا ۱۵ درصد گرانتر می‌فروشند!
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷

رواسی گفت: هم اکنون برخی از کله پزی‌های سطح تهران کله پاچه را ۱۰ تا ۱۵ درصد گرانتر می‌فروشند.

کم فروشی و گرانفروشی اپراتورها در ایام اربعین
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به گرانفروشی اپراتورها در ایام اربعین از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست اپراتورهای متخلف را به سازمان تعزیرات معرفی کند.

برخورد با گران فروشی و کم فروشی نان در تهران از شنبه
۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹

سرپرست نظارت و بازرسی سازمان صنعت استان تهران با بیان اینکه درپی ابلاغ قیمت های جدید نان از روز شنبه ۶ مهر در سراسر شهر تهران برخورد با متخلفان آغاز می‌شود گفت: رعایت قیمت‌های مصوب براساس وزن چانه و کیفیت نان از اولویت‌های بخش بازرسی است.

گوجه ارزان شد؛ رب همچنان می‌تازد
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

قیمت گوجه فرنگی به شدت کاهش یافته و این محصول روی دست کشاورزان مانده، با این حال کارخانجات رب همچنان به گرانفروشی خود ادامه می دهند و قیمت هر قوطی ۸۰۰ گرمی رب حدود ١٨ هزارتومان است.

نقد مردم در «کبریت»
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵

از چند سال پیش ویدئوهای کوتاهی در فضای مجازی منتشر شد که در قالب مصاحبه یا دوربین مخفی بود. این محصولات با عنوان «کبریت» منتشر شد.

کرایه تاکسی اربعین گران نمی‌شود
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸

رییس اتحادیه سواری کرایه کشور گفت: برای ارائه خدمات به زائران حسینی آمادگی لازم را داریم و برنامه‌ای برای افزایش قیمت کرایه تاکسی وجود ندارد اما اگر کسی از اعضای اتحادیه و تاکسی‌داران تخلف کرد، قطعا با او برخورد می‌شود.

چجوری کالایی را ۳ برابر قیمت بفروشیم!؟
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

رفتیم تو خیابون یه وانت جنس رو ۳ برایر قیمت به مردم فروختیم!! خودتون ببینین.

گران‌فروشی در اولین روز نمایشگاه مهر
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه در نخستین روز برپایی نمایشگاه مهر، شاهد تخلفات بسیاری از جمله گران‌فروشی بودیم از استقرار اکیپ بازرسان در ٢ نقطه بوستان گفتگو و حکیمیه خبر داد.

گران‌فروشی ششصد تومانی یک شرکت لبنی در هر بطری شیر
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵

در شرایطی که ستاد تنظیم بازار قیمت مصوب شیر را در خرداد ماه بیست درصد افزایش داده بود اما هم اکنون یک شرکت لبنی هر بطری شیر را ششصد تومان گران‌تر از نرخ مصوب می‌فروشد.

چرا افزایش قیمت را بهانه‌ای برای تنبیه مدیرعامل ایران خودرو قرار دادند؟
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

میرخانی رشتی گفت: طبق دستورالعمل شورای رقابت که بعدها توسط سازمان حمایت هم تایید شد و مورد عمل قرار گرفت خودروهای بالای ۴۵ میلیون شامل قیمت گذاری نیستند. به همین دلیل هم کرمان موتور افزایش قیمت داد و آقای وزیر دخالت نکرد.