داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فلسطین
سقوط آل سعود کلید آزادی قدس است
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴

نماینده خبرگان با بیان اینکه راهبرد آمریکا فشار حداکثری برای بر اندازی است،گفت: آمریکا می خواهد با ترفند مذاکره سیاست های پیش رونده ایران را از بین ببرد.

نامه هنیه به شاه سعودی برای آزادی شهروندان فلسطینی
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸

یکی از اعضای حماس ضمن ابراز ناخرسندی و تأسف بسیار از بازداشت فلسطینی‌ها در عربستان اعلام کرد، رئیس دفتر سیاسی حماس هم برای آزادی بازداشت‌شدگان به شاه سعودی نامه نوشته اما تغییری در وضعیت فعلی به وجود نیامده است.

نتانیاهو تهدید خود برای حمله به غزه را پس گرفت
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰

منابع رژیم صهیونیستی از تشدید تدابیر امنیتی در مناطق اشغالی در آستانه انتخابات کنست(پارلمان) این رژیم خبر دادند.

ارتش صهیونیستی مدعی خنثی کردن قاچاق سلاح از لبنان به فلسطین اشغالی شد
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

یک روزنامه سعودی به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد؛ شب گذشته (یکشنبه شب) تلاش عده‌ای برای قاچاق سلاح سبک از مرز لبنان به فلسطین اشغالی خنثی شده است.

مقاومت رشک‌برانگیز
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

در روزهایی که ایالات متحده و رژیم اسرائیل با نیت بایکوت گفتمان مقاومت، تیغ از نیام برکشیده و با اجیرساختن نیروهای ارتجاعی منطقه، عاملان ایستادگی را در محاصره خود قرار داده‌اند، شاهد تظاهراتی متواتر با هدف حمایت از کانون مقاومت، یعنی جمهوری اسلامی ایران هستیم.

دلال معامله قرن از دلایل استعفایش پرده برداشت
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

جیسون گرینبلات که چندی پیش از سمتش به عنوان فرستاده ویژه صلح آمریکا به خاورمیانه کناره‌گیری کرد در اولین مصاحبه خود بعد از این کناره‌گیری دلیل این تصمیم‌اش را پرداختن به خانواده‌اش عنوان کرد.

سوریه؛ محور دیدار نتانیاهو و پوتین در سوچی
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که رئیس جمهوری این کشور و نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سوچی دیدار کردند و در این دیدار بر ضرورت احترام به تمامیت ارضی سوریه تاکید شد.

تقلای انتخاباتی نتانیاهو و وعده‌های جنجالی او
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

هر چه به انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی نزدیک می شویم نخست وزیر این رژیم برای جلب آراء بیشتر به اقدامات نمایشی و تبلیغاتی مضحکتری دست می زند.

ایران نیت نتانیاهو درباره کرانه باختری را محکوم کرد
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸

سخنگوی وزارت امور خارجه اعلان نیت خبیث نتانیاهو درباره الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی را به شدت محکوم کرد.

حماس: رژیم صهیونیستی دیگر در امان نخواهد بود
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸

جنبش حماس گفت «عملیات قهرمانانه‌ای که روز شنبه در کرانه باختری صورت گرفته، حکایت از آن دارد که اسرائیل در سرزمین ما در امان نیست».