داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دفاع-مقدس
نشریه «کمان» خانه امید ما بود
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

نخستین شب «باهمستان فرهنگ و تبلیغ» ویژه بزرگداشت عوامل نشریه کمان در سازمان تبلیغات برگزار شد. در این مراسم که با حضور چهره‌های فرهنگی برگزار شد، مرتضی سرهنگی، هدایت‌الله بهبودی و سایر عوامل این نشریه صحبت کردند. در این مراسم محسن مومنی‌شریف و رضا برجی، سعید صادقی و حسین دهباشی نیز حضور داشتند.

امیر سرلشکر موسوی: سر سوزنی در برابر زورگویان کوتاه نخواهیم آمد
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳

فرمانده کل ارتش گفت: ما در هیچ شرایطی در برابر زورگویان از حقوق خودمان سر سوزنی کوتاه نمی آییم و تردیدی نداریم که پیروز خواهیم شد و آن روز دور نیست.

«حسین آقا»ی سرلشکر قاسم سلیمانی که بود؟
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

وقتی اسم «حسین آقا» را می‌بردند، یک حسین آقا بیشتر نداشتیم؛ شاید صدها حسین در آنجا بودند، اما فقط یک «حسین آقا» بود. گفتم «حسین! چه شده؟» گفت «فردا اکبر موسایی‌پور و بعدش صادقی برمی‌گردد.»

«رزمایش‌های مخفیانه» برگزار می‌کنیم
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش گفت: من با بالگرد ۲۱۴ و امیر قربانی فرمانده فعلی هوانیروز با بالگرد کبری ۲۰۹ در ارتفاع پایین داخل خاک عراق رفتیم و مواضع داعش را شناسایی کردیم.

نباید اجازه داد حقایق دفاع مقدس کهنه، فراموش و یا انکار شود
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمودند:نباید اجازه داد حقایق دفاع مقدس کهنه، فراموش و یا انکار شود.

سرلشکر سلیمانی: اگر جنگ ۳۳ روزه متوقف نمی‌شد، ارتش رژیم صهیونیستی متلاشی می‌شد
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱

فرمانده نیروی قدس سپاه با ذکر خاطره‌ای از پایان جنگ ۳۳ روزه، به روایت ماوقع ملاقات سفیر اسرائیل و جان بولتون با وزیر خارجه‌ی وقت قطر در روزهای آخر جنگ می‌پردازد و می‌گوید: آنها گفتند اگر جنگ متوقف نشود، ارتش اسرائیل از هم می‌پاشد و متلاشی خواهد شد.

بر ‌آمریکا مسلط شده‌ایم
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز دشمنان ازجمله شیطان بزرگ آمریکا، به اقتدار و نفوذناپذیری نظام جمهوری اسلامی ایران معترف هستند و این نشانگر تسلط ما بر شرایط است.

سپاه پوشالی بودن ارتش آمریکا را به جهانیان نشان داد
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه امروز حصارها برابر اراده سپاه اعتبار و کارآیی ندارند، گفت: سپاه هیمنه بزرگ‌ترین و مجهزترین ارتش دنیا یعنی ارتش آمریکا را شکست و پوشالی بودن آن را به جهانیان نشان داد.

«نصرمن‌الله» یادآور عملیات «فتح‌المبین»
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳

عملیات پیروزمندانه انصارالله یمن در «جیزان عربستان» موجب شد تا پس از حمله به آرامکو، بزرگ‌ترین عملیات نظامی یمنی‌ها در برابر ائتلاف سعودی رقم زده شود؛ عملیاتی که موازنه‌های قدرت را به سوی یمنی‌ها معطوف کرد و بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان داشت. میزان موفقیت و شبیه‌سازی این‌گونه پیروزی‌ها با عملیات‌های دوران دفاع مقدس همچون عملیات «فتح‌المبین» است.

دشمنان دچار زوالی بازگشت ناپذیر شده اند
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان ما دچار زوالی بازگشت ناپذیر شده اند و ذخایر راهبردی آنها رو به انتها است.