داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دفاع-مقدس
«رادیکال سه» رنگ و بوی شهید چمران می‌گیرد
۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶

جدیدترین قسمت از برنامه دانشجویی «رادیکال سه» به بررسی خاطراتی از حضور شهید مصطفی چمران در دوران دافع مقدس اختصاص دارد. 

فیلم: در عملیات کربلای چهار چه گذشت؟
۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷

کلیپ عملیات آبی_خاکی کربلای چهار به آمار و اقدامات بی‌سابقه کشور عراق که نشان از آگاهی قبلی برای مقابله با نیروهای ایرانی داشت، می‌پردازد.

فیلم: درس دیپلماسی توسط بازیگران نوجوان فیلم «۲۳ نفر»
۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷

نسیم آنلاین: توضیح یک خطی درباره این فیلم به روایت بازیگران آن که درسی بزرگ به همراه داشت.

نسخه‌ای برای رهایی انقلابی‌ها از کنش‌پذیری
۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹

غربت حزب‌اللهی‌ها پس از پذیرش قطعنامه از حالات عجیبی است که کمتر در مدیوم‌های هنری و رسانه‌ای ما نمود داشته است. گویی اغلب حکمرانان ما پس از قطعنامه و به‌ویژه پس از رحلت امام (ره) متحد شده بودند تا حال و هوای جهاد را با سودای سازندگی و رفاه جایگزین کنند.

فیلم: همسر شهیدی که پس از ۳۸ سال قبر همسرش را پیدا کرد!
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

همسر یکی از شهدای دفاع مقدس، پس از ۳۸ سال بی‌خبری، مزار شوهرش را در یکی از قطعه‌های بهشت زهرا پیدا کرد.

سرلشکر باقری: دشمنان مترصد فرصتی برای اقدام علیه امنیت کشور بودند
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: دشمنان با برنامه‌ریزی مترصد فرصتی مانند اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت بودند تا با بهره‌گیری از این فرصت و سوار شدن بر موج اعتراضات مردمی، دست به اقدام علیه امنیت کشور بزنند.

آیت‌ الله جنتی: مجلس جای افراد آلوده به فساد نیست
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه آنهایی که شرایط قانونی را دارند برای نمایندگی ثبت‌نام کنند، گفت: افرادی که آلوده به فسادند باید بدانند مجلس جای آنها نیست.

استاد پناهیان: بسیجی آینده‌نگر و هوشمند است
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

پناهیان: امروز اگر فردی بگوید، می‌خواهم شهادت‌طلب و خاکی رفتار کنم به راحتی می‌تواند بگوید می‌خواهم بسیجی باشم و مردم معنای ‌آن را درک می‌کنند اما نباید تفکر بسیجی را در این گوشه و صرفاً برای زمان جنگ محدود کنیم بلکه باید ثمرات این فرهنگ را هر لحظه در زندگی مردم مشهود کنیم، فردی که بسیجی نباشد قادر نیست حتی نوک بینی خود را مشاهده کند و امکان اداره حکومت را ندارد نتیجه‌اش آن می‌شود که روزی می‌گوید کارت سوخت باید برداشته شود، چند سال بعد مجدداً آن را دایر می‌کند. بسیجی آینده‌نگر و هوشمند است.

فرمانده کل ارتش: بن‌بست برای ما وجود ندارد
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه مادامی که حرف ما، حرف استقلال است، استکبار در برابر ما ایستاده، گفت: این نبرد تا جایی که آن‌ها بپذیرند در برابر حق باید دست‌هایشان را بالا ببرند، ادامه دارد.

شیر بدون یال و کوپال بازار نشر!
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

مَثَل «سوره مهر» در دوره کنونی بازار نشر، مَثَل «شیری است بدون یال و کوپال» که شاید به واسطه قدمت و اعتباری که پیش از این داشته هنوز هم در شمار ناشران مهم کشور به حساب بیاید ولی خیلی وقت است که هیچکس از این شیر بدون یال و کوپال انتظار غرش و عرضه‌اندام در بازار نشر ندارد!