داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-بازرسی-کل-کشور
صدور سند خودرو در دفاتر اسناد
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲

رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران از پایان اختلاف موجود میان پلیس و دفاتر اسناد رسمی برای صدور سند خودرو خبر داد.

بازگشت ۵۰ هزار خودروی دپو شده به بازار
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

مشاور رئیس قوه قضائیه، آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده تخلفات قیمت خودرو را اعلام کرد و گفت: ۵۰ هزار خودروی دپو شده به بازار بازگشت.

فساد محصول اقدام یک شبه و یک روزه نیست
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴

رئیس قوه قضائیه گفت: در روایات بزرگترین گناه، کوچک شمردن گناه است و لذا فساد کم هم نباید تحمل شود تا به یک مسئله بزرگ تبدیل شود.

«قاضی سراج» از سازمان بازرسی می رود
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

قاضی ناصر سراج از سازمان بازرسی کل کشور می رود و حجت الاسلام والمسلمین درویشیان جایگزین وی می شود.

اقدام عجیب دولت در خرید هواپیمای دست دوم با قیمت بالا
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷

نماینده یک هواپیماساز اروپایی مدعی شد وزارت راه و شهرسازی مناقصه خرید هواپیمای فلایت چک را به گونه‌ای تنظیم کرده که یک فروند هواپیمای دست دوم را با قیمت بسیار بالاتر از نمونه‌های دیگر خریداری کند.

پورحسینی بعد از احضار به سازمان بازرسی کل کشور مجبور به استعفا شد
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹

پوری حسینی، رئیس سابق سازمان خصوصی‌سازی، صبح امروز چهارشنبه ۲۳ مرداد به سازمان بازرسی کل کشور احضار شد که متعاقب آن از سمت خود استعفا داد و این استعفا مورد پذیرش وزیر امور اقتصاد و دارایی قرار گرفت.

دستور رییسی برای حجاب
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱

رئیس قوه قضاییه بر لزوم بازنگری دستگاه‌های مسئول در عمل به وظایف قانونی خود در زمینه حجاب و عفاف تاکید کرد و به سازمان بازرسی کل کشور دستور داد که ضمن نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها در این زمینه، گزارش لازم را ارائه کند.

ورود سازمان تعزیرات به پرونده تخلفات ایرلاین‌ها
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱

مدیر کل تعزیرات استان تهران گفت: سازمان تعزیرات به صورت مستقیم به پرونده تخلفات ایرلاین‌ها ورود کرده و قطعا با گران فروشان برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

تصمیم دیوان عدالت درباره انتخابات شورایاری‌ها ملاک عمل است
۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱

رییس سازمان بازرسی کل کشور از ارسال پرونده انتخابات شورایاری‌ها به دیوان عدالت اداری خبر داد و گفت: روز گذشته این پرونده را به دیوان عدالت اداری ارسال کردیم و هر تصمیمی در دیوان گرفته شود، ملاک عمل است.

اصرار شهرداری‌چی‌ها به برگزاری انتخابات غیرقانونی
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱

شهرداری و شورای شهر تهران با وجود اینکه سازمان بازرسی انتخابات شورایاری پایتخت را غیرقانونی خوانده، اصرار بر برگزاری آن دارند.رئیس سازمان بازرسی به شهرداری و شورای شهر تهران هشدار داد اگر انتخابات شورایاری پایتخت برگزار شود، مسؤولان برگزارکننده باید جوابگوی میلیاردها هزینه آن باشند.