داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اروپا
اروپا با ایران هیچ همراهی اقتصادی نداشت
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

وزیر کشور گفت: علی‌رغم تهدیدهای آمریکا، اروپاییان از جهت سیاسی با ما همراه بودند ولی هیچ همراهی از نظر اقتصادی با ما نداشتند.

فرصت اروپا برای حفظ برجام اندک است
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس گفت: اجرای گام‌های چندگانه کاهش تعهدات برجامی از سوی ایران، تغییر رفتار و سیاست‌های اروپایی‌ها را در پی خواهد داشت.

ایران آماده برداشتن گام چهارم
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بابیان اینکه اروپا در گام سوم کاهش تعهدات ایران دستپاچه است،گفت: دشمنان نشان داده اند که غیر قابل اعتماد هستند.

ایران آماده برداشتن گام چهارم
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بابیان اینکه اروپا در گام سوم کاهش تعهدات ایران دستپاچه است،گفت: دشمنان نشان داده اند که غیر قابل اعتماد هستند.

گام سوم ایران علامتی محکم برای اروپاست
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷

نماینده روسیه در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تأکید کرد: گام سوم ایران در کاهش تعهدات برجامی را نباید حادثه‌ای غم‌انگیز دانست و این تصمیم‌گیری علامت دوباره‌ای درباره لزوم توازن منافع در چارچوب توافق هسته‌ای است.

واکنش آژانس اتمی به اعلام جزییات گام سوم
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به اعلام جزییات گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران واکنش نشان داده است.

اجرای گام سوم اقدامی در برابر بدعهدی‌ اروپایی‌هاست
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس گفت: مسئولان آمریکایی در مقابل منطق قوی ایران مبنی بر پیگیری حقوق ملت‌مان در برجام مستاصل شده‌اند.

عبور از باتلاق برجام ممکن است؟
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵

برجام، این دستپخت جریان غرب‌گرا، شرایطی را پیش روی کشور قرار داده است که نه راه پیشی وجود دارد و نه راه پس. خروج از این خسارت محض تنها یک راه دارد، و آن تغییر پارادایم کنش سیاسی ایران در عرصه بین الملل.

همچنان به غربی‌ها خوشبین نیستیم
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه همچنان به غربی‌ها خوشبین نیستیم، گفت: آمریکا از برجام فرار و شانه خالی کرد همینطور از اروپا هم یک عمل مثبت ندیدیم و همچنان با این مشکل روبرو هستیم، همه چیز وابسته به آنها است.

ایران گام سوم کاهش تعهدات برجام را قطعاً محکم‌تر بر خواهد داشت
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گزینه‌های ایران برای کاهش تعهدات برجامی را تشریح کرد.