داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ارز-۴۲۰۰-تومانی
تکرار ادعای روحانی از سوی جهانگیری: ارز ۴۲۰۰ تصمیم همه ارکان نظام بود
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶

معاون اول رئیس جمهور وحدت و یکپارچگی را راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و سیاسی کشور دانست.

سوتی جدید روحانی: کیهان موافق ارز ۴۲۰۰ تومانی بود!
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳

رئیس جمهور امروز در پاسخ به سؤال کیهان درباره به باد دادن ذخایر ارزی کشور با ایده دلار۴۲۰۰ تومانی گفت: اولین روزنامه ای که[از این اقدام]تقدیر کرد کیهان بود وگفتند چرا زودتر این کار را نکردید.

مستند ۴۲۰۰، دست پایین منتقدان اقتصادی دولت
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

تا مخاطب نداند که اتاق بازرگانی، واردکنندگان انحصاری، پتروشیمی‌دارها و شبکه‌ی قدرتمند دلالی که بازیگران محوری اقتصاد امروز هستند، چگونه در این بحران‌ها نقش‌آفرینی می‌کنند و چه منافعی در این تلاطم‌های اقتصادی دارند، نمی‌تواند به قابل حل بودن این بحران‌ها باور پیدا کند. تقلیل دادن بحران به یک تصمیم دولت جفا در حق مخاطب ایرانی است.

ارز ۴۲۰۰ تومانی فعلا قطع نخواهد شد
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

رییس سازمان توسعه تجارت با بیان این‌که تنظیم بازار کالاهای اساسی برای دولت یک اولویت مهم به‌شمار می‌رود، اعلام کرد که در حال حاضر هیچ تصمیمی برای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی وجود ندارد.

ورود جدی قوه‌قضایه در اصلاح سیاست‌های اقتصادی فسادزا
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸

با ورود قوه قضاییه به اصلاح سیاست‌های اقتصادی فسادزا و تاکید حجت‌الاسلام رییسی مبنی بر فساد‌زا بودن ارز 4200، امیدها برای اصلاح ارز چند نرخی افزایش پیدا کرده و شاید علت مشاجرات جلسات اخیر شورا عالی سران قوا درباره‌ی همین موضوع ارز 4200 است که محل رانت عده‌ای شده‌است.

معاون سازمان تامین اجتماعی دستگیر شد
۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

یکی از معاونان سازمان تامین اجتماعی به اتهام واردات گوشی موبایل با ارز ۴۲۰۰ تومانی ویژه واردات تجیزات پزشکی، بازداشت شد.

با استادانم در دانشکده اقتصاد
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱

اظهارنظر درباره سیاست‌های اقتصادی برخلاف تصور رایج در دانشکده، غباری به علم شما نمی‌نشاند.

روایتی از شب شوم اقتصاد ایران
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱

وزیر اقتصاد دولت اصلاحات با بیان اینکه تصویب دلار ۴۲۰۰ تومانی عاملی شد تا حجم زیادی از ذخایر ارزی کشور به هدر رود، گفت: آقایان باید به ملت توضیح دهند که چرا به جای مدیریت اقتصاد حجم مشکلات را افزایش داده اند.

توزیع دفترچه‌های دانش‌آموزی با ارز ۴۲۰۰ تومانی
۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

دفترچه‌های دانش آموزی با ارز ۴۲۰۰ تومانی بزودی در شبکه منتخب توزیع می‌شود.

دفتر مشق دولتی با نرخ دولتی توزیع می‌شود
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹

قائم مقام وزیر صنعت در امور بازرگانی از برنامه ریزی این وزارتخانه برای توزیع ۳۰ تا ۴۰ میلیون دفترچه‌های دانش‌آموزی با ارز ۴۲۰۰ تومانی بین اقشار هدف از جمله دانش‌اموزان خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در شبکه‌های توزیع خاص و منتخب خبر داد.