داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مشکلات-اقتصادی
درمان افسردگی و ناامیدی در مشکلات اقتصادی
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

این روزها در اوج مشکلات اقتصادی به سر می‌بریم. حال با وجود گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی چطور می‌توان امید به خدا داشت و به آینده امیدوار بود؟ در ادامه راهکار معنوی حل این مشکل را می‌خوانید.

بیانیه عجیب برخی سلبریتی‌ها/ مردم را فیلم نکنید!
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳

اگر بیانیه اخیر برخی سلبریتی ها در همدردی با معترضان را -در حالتی خوش‌بینانه- از سر دلسوزی با هم‌میهنان و اعتراض به وضع موجود اقتصادی بدانیم، باید دید چه نسبتی بین برخی امضاکنندگان این بیانیه با میهن‌پرستی وجود دارد؟

تداوم اسارت عراق در زندان تاریخ و جغرافیا
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵

مشکلات عراق، مسائل سیاسی کوتاه مدت نیستند که با تغییر دولت، قابل حل باشند. آن‌ها محصول تنش‌های فرقه‌ای و قومی، ضعف نهادسازی و نیز بحرانِ تقریباً مستمر هستند.

امام جمعه تبریز: بیانات رهبر انقلاب صیانت از فرآیندهای قانونی کشور بود
۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: حکمت‌های بیانات ۶ دقیقه ای رهبر انقلاب عزیز، صیانت از ساختارها و فرآیندهای قانونی کشور جلوگیری از بدعت های غلط، پشتیبانی از تصمیمات سران ارشد نظام، اولویت دادن به امنیت کشور در شرایط حساس است.

پذیرش پالرمو و CFT می‌تواند مشکلات امنیتی را برای کشورمان به دنبال داشته باشد
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

رئیس کمیسیون حقوقی گفت: در بحث پالرمو و CFT کشورهای عضو باید اطلاعات بانکی خود را اعلام کنند و این موضوع می‌تواند مشکلات امنیتی را برای کشور داشته باشد.

بیداد فقر در میان کارگران انگلیسی
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

گزارش اخیر کنگره اتحادیه‌های کارگری بریتانیا حاکی از آن است که در طول سال گذشته، از هر پنج کارگر یا کارمند، یک نفر به دلیل فقر یک وعده غذای روزانه‌اش را حذف کرده است.

اقتصاد آمریکا در آستانه رکود قرار دارد
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

یک کارشناس اقتصادی گفت:« اقتصاد آمریکا در مراحل ابتدایی رکود قرار دارد. می توان این بازارها و اقتصاد را کمی بیشتر در کنار هم نگه داشت ولی بالاخره وارد رکود می شود».

کاهش جذابیت کاری برای کارگران افغان
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵

با ظهور و بروز مشکلات اقتصادی، ضریب خروج کارگران افغان از ایران با شدت و افزایش هر چه بیشتری همراه شده، به واقع کار و درآمدزایی در ایران به مانند گذشته برای افغان‌ها مقرون به صرفه نیست .

رکوردشکنی عجیب مجلس
۱۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: متاسفانه ۳۳۱ ماده لایحه اصلاح قانون تجارت در مدت ۱۰ دقیقه در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس مصوب شده است.

عمده مشکلات کشور به عوامل مزدور و کارشکن داخلی برمی‌گردد
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

کارشناس ارشد مسائل سیاسی گفت: یک کارشناس مسائل سیاسی مقاومت را تنها راه ایران در مقابل آمریکا دانست و گفت: بخش عمده مشکلات کشور به عوامل مزدور و کارشکن داخلی برمی‌گردد که همه چیز را به برجام گره زده و اقتصاد مقاومتی را نادیده می‌گیرند.