داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار داعش
فیلم: پاسخ قاطع تحلیل‌گر عراقی به تفرقه افکنی سعودی‌ها
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

در حالی که عربستان برای ما ماشین بمب‌گذاری شده و انتحاری می‌فرستد، ایرانی‌ها برای ما شهید فرستادند و عراق را در مقابل داعش از سقوط نجات دادند.

طرح آمریکا برای انتقال ۳۰۰۰ داعشی از سوریه به عراق
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹

یک کارشناس مسائل امنیتی عراق خبر داد که آمریکا قصد دارد سه هزار عنصر داعش را که در سوریه حضور دارند، به عراق انتقال دهد و برای این کار، سه منطقه را نیز تعیین کرده است.

احکام قطعی باید به موقع اجرا شود
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

رئیس قوه قضائیه گفت: نتیجه تمام تلاش های شبانه روزی ضابطان قضایی و قضات دادسرا، دادگاه ها و دیوان عالی کشور در اجرای احکام متبلور می شود و اگر این احکام به موقع اجرا نشود، آثار این زحمات از بین می رود.

کشف گور جمعی متعلق به داعش در لیبی
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

نیروهای موسوم به «ارتش ملی لیبی» به فرماندهی خلیفه حفتر از کشف یک گور جمعی متعلق به اعضای گروه تروریستی داعش در شهر بنغازی خبر دادند.

هشدار درباره فرار شمار بیشتری از زندانیان داعشی در شمال سوریه
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲

یک مسئول نهاد موسوم به خودمختاری کُردها در شمال و شرق سوریه نسبت به ادامه فرار زندانیان تروریستی از زندان‌ها در شمال سوریه در سایه ادامه عملیات نظامی ترکیه هشدار داد.

سردار سلیمانی؛ ژنرال شماره یک جهان
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴

یک نشریه آسیایی در مقاله‌ای به بررسی نقش و عملکرد سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخته و وی را ژنرال شماره یک جهان توصیف کرده است.

فرار تعدادی از زنان داعشی از بازداشتگاه‌های اردوگاه «الهول»
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

رسانه های خبری از فرار تعدادی از زنان داعشی از بازداشتگاه های اردوگاه الهول در شمال شرق سوریه خبر دادند.

پوتین: عملیات نظامی ترکیه در سوریه باعث فرار تروریست‌های داعش خواهد شد
۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰

رئیس‌جمهور روسیه اعلام کرد عملیات نظامی ترکیه در شمال سوریه موجب فرار عناصر زندانی گروه تروریستی داعش در این منطقه می‌شود.

سیاست مبهم ترامپ در سوریه
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

دیپلمات‌های آمریکایی فکر می‌کردند که آن‌ها برای حل یک مشکل به ظاهر غیر قابل حل یک راهکار مذاکره‌شده یافته‌اند. ایالات متحده به نیروهای تحت رهبری کردها در شمال سوریه نیاز داشت تا در برابر بقایای داعش مقابله کنند. اما ترکیه، متحد ناتو، همان کردها را تروریست می‌دید که با جدایی‌طلبان داخل ترکیه متحد بودند.

دستان پلید در ورای حمله به معترضان قرار دارد
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷

سخنگوی وزارت کشور عراق در جریان نشست خبری ضمن تشریح آمار کشته و زخمی شدگان نا آرامی های روزهای اخیر این کشور گفت: دستان پلید در ورای حمله به معترضان قرار دارد.