داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسین-سلامی
در تمام جبهه‌ها از جمله جنگ اقتصادی دشمن مجبور به عقب‌نشینی است
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰

سپاه تهران بزرگ حافظان عزت وامنیت و آرامش مردم در تهران هستند؛  تهران ام القرا است؛ قلب انقلاب اسلامی است؛ تهران نقطه کنونی عزت و شرف ایران عزیر و ‌بلکه جهان اسلام است.

سرلشکر سلامی: شبکه ٫آمدنیوز شبیه لانه عنکبوت بود
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱

فرمانده کل سپاه: شبکه آمدنیوز شبیه لانه عنکبوت و یک شبکه پیچیده از عملیات روانی ضد ملت ایران بود.

سرلشکر سلامی: آمریکا پس از پیروزی انقلاب در فرسایش قدرت قرار گرفته است
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶

فرمانده کل سپاه گفت :پس از پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکا در فرسایش قدرت قرار گرفته است چراکه مجبور شده از سطوح راهبردی به سطح عملیاتی تنزل موقعیت داشته باشد.

بگومگوی توئیتری آشنا و کریمی قدوسی درباره «زم»
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

همزمان با اوج گیری واکنش ها و تحلیل ها درباره ارتباطاتی که سرشبکه آمدنیوز در داخل کشور با برخی عناصر داشته است، روزگذشته اظهارات  توئیتری جواد کریمی قدوسی و واکنش حسام الدین آشنا در فضای مجازی بازتاب داشت.

فرمانده کل سپاه: دست‌ها و خاک کف پای مردم عراق را می‌بوسیم
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم عراق نهایت محبت، عشق و مهمان نوازی خود را نشان دادند و ما از تک تک آنها تشکر می‌کنیم، دست‌ها و خاک کف پاهایشان را می‌بوسیم، امیدواریم در سلامت و امنیت باشند ما نیز در کنار آنها هستیم.

گسیل امکانات سپاه به سوی مرزها
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این عزم در سپاه وجود دارد تا با تعطیل کردن همه سرویس‌های رفت و آمد در همه شهرها، اتوبوس‌ها و امکانات حمل و نقل را به سوی مرزها گسیل کنیم.

سرلشکر سلامی: سعودی ها و اسرائیلی ها از آمریکا دلسرد شده اند
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دوستان آمریکا که سعودی ها و اسرائیلی ها هستند از آمریکا دلسرد شده اند و می دانند که در روزهای سختشان آمریکا توان حمایت از آنها را نخواهد داشت.

فرمانده‌کل سپاه: دستاوردهای دفاعی سپاه قابل شمارش نیست
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

سرلشکر سلامی با تاکید براینکه توانمندی دفاعی سپاه پس از اعمال تحریم‌های ظالمانه استکبار، پیشرفتی عظیم و چشمگیر داشته است، گفت: امروز سپاه به پیشرفته ترین و به روزترین دستاوردهای دفاعی دست یافته است.

سرلشکر سلامی: فلسفه دفاع از مظلومان حتما پیروز است
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمن در حال عقب‌نشینی و ترک میدان است و انقلاب در حال پیشروی است، گفت: ما در میدان تقابل سخت هم نگران نیستیم و در هر میدانی کاملا مسلط عمل می‌کنیم.

سرلشکر سلامی: سپاه از آن مردم و خادم مردم است
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه ‌برای ساختن ایران اسلامی عجله داریم و سستی و کاهلی باید کنار برود، گفت: سپاه از آن مردم و خادم مردم است.