داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار رژیم-صهیونیستی
تعریف و تمجید نتانیاهو از ترامپ
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

نخست وزیر رژیم صهیونیستی از دونالد ترامپ به خاطر دستور به وزارت خزانه داری آمریکا در افزایش محسوس تحریم‌های ایران قدردانی کرد.

شکست انتخاباتی نتانیاهو چه آثاری دارد؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴

درسته شکست نتانیاهو خوشحالی داره ولی حواستون باشه با پیروزی و رای آوردن گانتز و تشکیل دولت از سوی ائتلافی که دومین حزبش «اعراب اسرائیلی» است؛ شاهد آن خواهیم بود که باز محمود عباس و کشورهای عربی خام زبان شیرین لیبرال ها شده و باید منتظر اسلو و معامله قرن ها بود.

نشست ترکیه؛ اشتراکات و اختلافات سه کشور
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷

نشست روز گذشته سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه در آنکارا با مواردی از جمله توافق بر سر تشکیل کمیته تدوین قانون اساسی سوریه و نیز ابراز نگرانی از وضعیت شمال شرق سوریه و مخالفت با اقدامات آمریکا به کار خود پایان داد.

اقدام عجیب نتانیاهو هنگام یک مصاحبه تلویزیونی
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

نتانیاهو هنگام یک مصاحبه، کتاب «هنر در اسرائیل» را زیر پای خود گذاشت و این اقدام با تعجب و انتقاد روبرو شد.

دست نیاز عربستان به سمت ایران برای واردات بنزین
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه تولید نفت عربستان ۲۵ میلیون لیتر کاهش پیدا کرده است، گفت: عربستان دست نیاز به سمت ایران دراز کرده تا بتواند بنزین مورد نیاز خود را از ایران وارد کند.

احتمال بالاترین نسبت مشارکت «اعراب اسرائیلی» در انتخابات کنست
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱

رأی‌گیری انتخابات کنست رژیم اشغالگر قدس امروز آغاز می‌شود. بعد از شکست نتانیاهو نخست‌وزیر افراطی رژیم صهیونیستی در جلب رأی حداقل ۶۱ نماینده و تشکیل دولت در نتیجه انتخابات فرودین‌ماه سال جاری، مقرر شد تا این انتخابات تجدید شود و امروز بار دیگر قرار است بار دیگر انتخابات اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی برگزار شود.

ضروری است جامعه بین‌المللی با اقدامات رژیم صهیونیستی علیه سوریه مقابله کند
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹

رئیس جمهور گفت: ضروری است جامعه بین‌المللی با اقدامات خودسرانه رژیم صهیونیستی در تجاوز به سوریه و سایر کشورهای منطقه که صلح و امنیت جهانی را به مخاطره انداخته، مقابله کند.

نتانیاهو تهدید خود برای حمله به غزه را پس گرفت
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰

منابع رژیم صهیونیستی از تشدید تدابیر امنیتی در مناطق اشغالی در آستانه انتخابات کنست(پارلمان) این رژیم خبر دادند.

ارتش صهیونیستی مدعی خنثی کردن قاچاق سلاح از لبنان به فلسطین اشغالی شد
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

یک روزنامه سعودی به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد؛ شب گذشته (یکشنبه شب) تلاش عده‌ای برای قاچاق سلاح سبک از مرز لبنان به فلسطین اشغالی خنثی شده است.

الاخبار: آمریکا، لبنان را تهدید کرد
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲

یک روزنامه لبنانی نوشت، پس از اجماع سیاسی در داخل این کشور برای محاکمه جاسوسی اسرائیلی، برخی از اعضای کنگره آمریکا و نیز وکلایی از این کشور تماس‌های تهدید آمیزی با مسؤولان لبنانی داشته‌اند.