داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار رژیم-صهیونیستی
رژیم صهیونیستی عامل تشدید بحران در روابط آنکارا و واشنگتن
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۰

روزنامه الاخبار یکی از عوامل تشدید بحران در روابط میان آنکارا و واشنگتن را دشمنی رژیم صهیونیستی با آنکارا دانست.

وزیر بحرینی با اظهاراتش، خنجر به مقاومت می‌زند
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

سخنگوی حماس به اظهارات وزیر خارجه بحرین که مدعی شد بود « اگر حمایت ایران از حماس نبود به توافق صلح فلسطینی-اسرائیلی دست پیدا کرده بودیم»، واکنش نشان داد.

رژیم صهیونیستی مجانی از هیچ کشوری حمایت نمی‌کند
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

رای الیوم نوشت وزیر خارجه بحرین که به دلیل دیدار با همتای رژیم صهیونیستی خود در واشنگتن اشتباه بزرگی مرتکب شد باید بداند صهیونیست‌ها مجانی از بحرین حمایت نخواهند کرد.

افشای مذاکرات عربستان و رژیم صهیونیستی برای امضای توافقنامه‌ای نظامی
۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲

پایگاه الخلیج آنلاین در مطلبی از مذاکرات سری میان عربستان و رژیم صهیونیستی به منظور اعزام نیرو و تجهیزات نظامی به خاک این کشور پرده برداشت.

نشست فوق‌العاده سازمان همکاری اسلامی درباره قدس
۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

وزیر خارجه ترکیه با انتقاد از غیبت وزیران خارجه برخی کشورهای عربی در نشست فوق‌العاده سازمان همکاری اسلامی درباره قدس بر لزوم حمایت همه‌جانبه از مسئله نخست جهان اسلام و مقابله با اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی تأکید کرد.

اندونزی، تحریم کالاهای اسرائیلی را خواستار شد
۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰

معاون وزیر خارجه اندونزی در نشست فوق‌العاده سازمان همکاری اسلامی در عربستان سعودی، ضمن محکوم کردن اقدامات رژیم صهیونیستی در بیت‌المقدس، تحریم کالاهای اسرائیلی را خواستار شد.

اسناد افشا شده از نقش شاه در مقابله با تحریم‌ ضدصهیونیستی با فشار بریتانیا
۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳

اسناد افشاشده از دولت انگلیس نشان می‌دهد که این کشور در دوران بحران نفتی 1973 برای تامین انرژی مورد نیاز خود، دست به دامن ایران شده و از رژیم پهلوی دوم خواسته بود تا مقادیر زیادی نفت خام را به آنها «قرض» بدهد.

امضا قرارداد نظامی مابین هند و رژیم صهیونیستی
۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷

شرکت صنایع هوا و فضای رژیم صهیونیستی برای ارائه خدمات تعمیر و نگهداری سامانه‌های موشکی، با نیروی دریایی هند قرارداد امضا کرد.

مخالفت نتانیاهو با ارتباط میان غزه و کرانه‌باختری
۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۰

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دولت آمریکا اعلام کرده‌ که مخالف بخشی از طرح صلح واشنگتن در خاورمیانه است که بر اساس آن نوار غزه از طریق یک پل ارتباطی به کرانه باختری متصل خواهد شد.

روایت تل آویو از «اسرائیل و ترور رهبران مقاومت»
۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴

تلویزیون رژیم صهیونیستی در مستندی به ترور اعضای مقاومت لبنان و فلسطین مانند دبیرکل سابق حزب‌الله، بنیانگذار جهاد اسلامی فلسطین، رئیس دفتر سیاسی حماس و یکی از بنیانگذاران گردان‌های القسام پرداخت.