داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار رژیم-صهیونیستی
حماس: جدیتی برای تبادل اسرا از سوی تل‌آویو دیده نمی‌شود
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

معاون رئیس دفتر سیاسی حماس اظهار کرد که جدیتی از طرف تل‌آویو برای بازگرداندن سربازان مفقود شده وجود ندارد.

حمله موشکی جدید اسرائیل به اطراف دمشق
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

خبرگزاری رسمی سوریه «سانا» از حمله موشکی جدید رژیم صهیونیستی به اطراف دمشق خبر داد و اعلام کرد که بیشتر موشک‌های شلیک شده توسط پدافند هوایی ارتش سوریه رهگیری و منهدم شده است.

هشدار شدیداللحن عضو جهاد اسلامی به تل‌آویو
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی، دستورالعمل روشنی در اختیار دارد مبنی بر اینکه در اولین لحظه‌ هر گونه تجاوز یا نقض آتش بس از سوی اسرائیل به آن پاسخ دهد.

سازمان ملل: شهرک‌سازی صهیونیست‌ها را غیرقانونی می‌داند
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳

دفتر حقوق بشر سازمان ملل تأکید کرد علیرغم اقدام اخیر واشنگتن در به رسمیت‌ شناختن شهرک‌های رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی، این نهاد بین‌المللی همچنان این اقدام صهیونیست‌ها را غیرقانونی می‌داند.

دروغ پردازی به سبک «گوگل مپس» در اعتراضات بنزینی
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

در شرایطی که بعد از برخی اعتراضات و ایجاد انسدادهای ترافیکی عصر و شب گذشته در تهران، صبح امروز شرایط در پایتخت به حالت کاملا عادی بازگشته، خدمات نقشه گوگل کماکان کل تهران را در وضعیت قفل شده نمایش می دهد.

رژیم صهیونیستی سیاست ترور را علیه فلسطین ادامه می‌دهد
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶

ارتش رژیم صهیونیستی برای کاستن از میزان تحقیر در برابر عملیات راکتی جهاد اسلامی و پذیرش آتش‌بس عجولانه با غزه، مدعی شد با توقف ترور هدفمند فرماندهان مقاومت موافقت نکرده‌اند.

تل‌آویو باید به لبنان غرامت بدهد
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸

وزارت خارجه لبنان اعلام کرد، کمیته دوم مجمع عمومی سازمان ملل طرحی که رژیم صهیونیستی باید به دلیل ایجاد یک لکه نفتی در سواحل لبنان در جنگ ۳۳ روزه ۸۵۶ میلیون دلار به بیروت بپردازد، تصویب کرد.

وحدت اعتقاد ماست نه یک تاکتیک سیاسی
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به نامگذاری ۱۲ تا ۱۷ ربیع‌الاول به‌عنوان هفته وحدت در جمهوری اسلامی، وحدت را نه یک حرکت سیاسی و تاکتیکی بلکه «اعتقاد و ایمان قلبی به لزوم اتحاد امت اسلامی» دانستند.

اعلام آتش‌بس میان جهاد اسلامی و رژیم صهیونیستی
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵

منابع مصری مسؤول اعلام کردند، توافق آتش‌بس بین رژیم صهیونیستی و جنبش جهاد اسلامی در غزه از ابتدای امروز (پنج‌شنبه) تحت نظارت مصر منعقد و اجرایی شد.

جهاد اسلامی: پاسخ مقاومت در ساعات آتی تعیین کننده تر خواهد بود
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت پاسخ مقاومت به تجاوزات رژیم اشغالگر صهیونیستی در ساعات آتی سرنوشت‌سازتر خواهد شد.