داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار رژیم-صهیونیستی
نگاه مردم آمریکا به فلسطین چگونه است؟
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

موسسه پیو اخیراً یک نظرسنجی حول موضوع فلسطین و رژیم صهیونیستی منتشر کرده که نتایج آن در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است.

چرا بحرین میزبان نشست نخست «معامله قرن» است؟
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱

نقش آفرینی دولت ها و شرکت های عربی برای تامین هزینه معامله قرن و شریک شدن آنان در سود یا زیان این طرح، خود بخشی از فرآیند حساسیت زدایی اجتماعی در عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشورهای عربی است.

کمپین رسانه‌ای اروپایی برای برملا کردن نژادپرستی صهیونیست‌ها
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴

انجمن ارتباط اروپایی فلسطینی کمپینی رسانه‌ای را تحت عنوان «نژادپرستی رژیم صهیونیستی از رهگذر نقل‌قول‌ها» به مناسبت 71امین سالروز اشغال فلسطین و تاسیس رژیم صهیونیستی به راه انداخته است.

روز جهانی اشغالگری
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

71 سال پیش در چنین روزی (15 می 1948 ) رژیم صهیونیستی سرزمین فلسطین را به اشغال خود درآورد و به نوعی موجودیت نامشروع خود را اعلام کرد. در این روز بیش از 800 هزار فلسطینی آواره و بی‌خانمان شدند. «یوم النکبه» روایت یک تراژدی انسانی است؛ تخریب بخش اعظمی از بنیان های‌سیاسی، اقتصادی و فرهنگی فلسطینیان تا راه برای اعلام موجودیت یک دولت یهودی نامشروع گشوده شود.

شرکت فرانسوی پروژه متروی قدس اشغالی را تحریم کرد
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸

دو شرکت اسرائیلی اعلام کردند که شرکت فرانسوی آلستوم ALSTOM مشارکت در پروژه احداث خط متروی قدس اشغالی را به خاطر مسائل حقوق بشری نپذیرفته است.

پول اعراب و چین برای خلع سلاح مقاومت و تثبیت اشغالگری رژیم صهیونیستی
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹

اصل این قرارداد به شکل سه‌جانبه میان اسرائیل، سازمان آزادیبخش فلسطین و حماس منعقد می‌گردد تا دولت «فلسطین جدید» در «سرزمین‌های کرانه باختری و نوار غزه به استثنای مناطقی که شهرک‌سازی شده» تأسیس گردد.

۷ گزاره درباره دومین تسلیم دو روزه نتانیاهو مقابل غزه
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶

این برای دومین بار طی شش ماه گذشته بود که میان غزه و تل‌آویو وضعیت شبه جنگی برقرار می‌شد؛ ‌این بار هم مقاومت پیروزمندانه خارج شد.

«یوروویژن»؛ فرصتی برای امتیازگیری از نتانیاهو
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

فضای رسانه ای ایجاد شده در خصوص تحریم مسابقات یوروویژن، اهمیت برگزاری آن در امنیت کامل برای رژیم اشغالگر قدس و وضعیت سخت نتانیاهو برای انتخاب تنشی جدید،‌ این امکان را به مقاومت غزه می دهد که با تداوم پاسخ های وسیع خود به تل آویو به دنبال تغییر وضعیت محاصره غزه باشند.

هشدار مقاومت در مورد پاسخ دندان‌شکن به اشغالگران
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

شب گذشته بمب‌افکن‌ها و توپخانه‌های رژیم اشغالگر قدس بار دیگر آتش‌بس نوار غزه را نقض کردند. حملات و بمباران گسترده نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی از روز گذشته تا کنون هشت شهید بر جای گذاشته است.