داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تخلفات-دارویی
عمل به وعده های ۱۰۰ روزه
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۴

«باید در هر قوه فردی مانند آقای رئیسی حضور داشته باشد که با فساد برخورد کند.» این حرف تندروها یا اعضای جبهه پایداری یا اصولگرایان نیست، این را اکبر ترکان، مشاور رئیس‌جمهور به روزنامه «ایران»، ارگان اطلاع‌رسانی دولت گفته است.

بنگاهداری به سبک جمعیت تجاری-اقتصادی هلال احمر
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳

در شرایطی که هلال احمر به عنوان یک نهاد بشردوستانه در اساسنامه‌اش با عنوان مؤسسه ای خیریه و غیر انتفاعی که وظیفه‌اش انجام فعالیت‌های امداد و نجات در حوزه درون و برون مرزی است ثبت شده، فعالیت‌های بسیاری در حوزه اقتصادی و تجاری انجام می‌دهد.

دوشنبه آینده، موعد رسیدگی به اتهامات دارویی شبنم نعمت زاده
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵

هفته آینده، به تخلفات دارویی دختر وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت رسیدگی می‌شود.

نسخه پیچی الکترونیک؛‌ راهی برای مبارزه با فساد و اشتباهات پزشکی
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲

در صورتی که نسخه ها توسط پزشک در سامانه ثبت شود جدا از این که پویش مصرف داروها برای واردات و تولید دارو بسیار با اهمیت است از خطاهای پزشکی که معمولا به دلیل خط بد نسخه نویس امکان دارد رخ بدهد جلوگیری می شود. در ضمن پزشکان متخلفی که داروهای گران قیمت را برای سوء استفاده تجویز می کنند هم قابل رهگیری و شناسایی خواهند بود.

تایید خبر بازداشت یکی از سرشبکه‌های واردات دارو
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸

در ادامه رسیدگی به تخلفات مالی در سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر، یکی از سرشبکه‌های مربوط به واردات دارو بازداشت شد.

جزئیات تخلف یک میلیارد یورویی ۲۰ شرکت رانت‌خوار
۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

خبر «گم‌شدن یک‌میلیارد یورو ارز دولتی» در هفته‌های اخیر حسابی سروصدا کرد. اولین واکنش‌ها با این خبر از سوی دولتی‌ها بسیار جالب و قابل‌تامل بود، به‌طوری که با افشای مفاد نامه محمود واعظی، رئیس دفتر ریاست‌جمهوری که خطاب به چهار وزیر کابینه از آنان خواسته بود درباره سرنوشت نزدیک به یک‌میلیارد یورو ارز دولتی در دست 10 شرکت دارویی و 10 شرکت واردکننده کالاهای اساسی توضیح دهند.

تشکیل کمیته مشترک مجلس و دولت برای پیگیری تخلفات در حوزه دارو
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۹

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از تشکیل کمیته مشترک مجلس و دولت برای پیگیری تخلفات داروی خبر داد.