داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اربعین
تلاش دشمنان برای ایجاد اختلال
۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰

حرف دیروز و امروز نیست، بلکه سال هاست که دشمنان دو کشور همسایه ایران و عراق تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا با اختلاف افکنی میان مردم این دو کشور مسلمان، اتحاد و همبستگی میان مسلمانان را کم رنگ و اختلاف و دلخوری را جایگزین آن کنند. طی سال های گذشته بارها و بارها اقداماتی برای تحقق این هدف دشمنان انجام شد و فضای مجازی و قضاوت های زودهنگام نیز موجی از ابهامات و نگرانی ها را ایجاد کرد، غافل از این که پشت پرده بزرگ نمایی برخی اتفاقات، اهداف شوم پنهانی است.

مدیران کشور باید با دل و جان کار کنند و وجدان خود را ملاک قرار دهند
۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

وزیر کشور گفت: مدیران کشور باید با دل و جان کار کنند و در این مسیر وجدان خود را ملاک کار قرار دهند.

شرایط حضور در مراسم پیاده‌روی ایام اربعین حسینی اعلام شد
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸

سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ای که دیروز صادر کرد و دراختیار رسانه‌ها قرار داد، اعلام کرده است ثبت‌نام برای سفر اربعین از اول شهریور آغاز می‌شود. نکته مهم دیگری که هر سال در ایام زیارت اربعین کربلا مطرح می‌شود، مربوط به ویزاست. البته، برای امسال اعلام شده است دریافت ویزا برای ایرانی‌ها در این ایام لغو شده است؛ اما برای خروج از کشور در اربعین، ثبت‌نام در سامانه «سماح» ضروری است.

اربعین نماد و هویت مذهبی ایرانیان محسوب می شود
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۰

استاندار تهران در جلسه ستاد اربعین استان تهران، گفت: تلاش فرمانداران استان معطوف به بهره گیری از ظرفیت خیرین موکب دار باشد و البته شهرداران استان باید با هماهنگی فرمانداران در شهر نجف مستقر شوند.

خدمت به زائران امام حسین برای ما افتخار بزرگی است
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

یاسین الیاسری در آیین انعقاد تفاهم نامه میان وزارت کشور عراق و وزارت کشور ایران، اظهار داشت: خدمت به زائران امام حسین را افتخار می‌دانیم و از این راه کسب اجر می‌کنیم.

بلیت هواپیما برای ایام اربعین گران نمی‌شود
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بلیت هواپیما برای ایام اربعین گران نمی‌شود، گفت: برنامه‌ریزی شده است قیمت بلیت اتوبوس هم در مسیر رفت در این ایام گران نشود.

خروج از کشور برای مراسم اربعین منوط به ثبت نام در سامانه سماح است
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: نیروی انتظامی با کنترل ترددها، از دهم محرم تا آخر صفر، اجازه عبور و مرور زائرین را صرفا برای افراد ثبت نام شده در سامانه سماح صادر می کند.

احتمال بازگشایی مرز خسروی برای اربعین امسال
۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) گفت: به دلیل اینکه طرف عراقی هنوز آمادگی کامل برای بازگشایی مرز خسروی را ندارد، امکان دارد این مرز برای اربعین امسال بازگشایی نشود.

زیرساخت‌های نیمه آماده مهران و زائران اربعین
۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴

کمتر از ۱۰۰ روز دیگر تا اربعین حسینی باقی‌مانده و توسعه زیرساخت‌های مرز مهران به‌عنوان مسیر اصلی تردد زوار به دلیل نبود اعتبار با مشکلات فراوانی مواجه شده است.

وزیر بهداشت: از مردم جامعه دلجویی می‌کنم
۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱

وزیر بهداشت در خصوص حواشی ایجاد شده طی روزهای اخیر گفت: اگر سخنان من موجب رنجش خاطر، سوء تعبیر و دل‌شکستگی جوانان و نوجوانان پاکباخته و عاشق اهل بیت شده است، از یکایک این عزیزان دلجویی و اعلام می‌کنم مطلقا چنین ذهنیتی وجود ندارد که خدایی نکرده بخواهیم به روضه سیدالشهدا (ع) نگاه متفاوتی داشته باشیم.