داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار خشونت
آیا در «اعتراضات خیابانی» مغز تعطیل می شود؟
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵

ناآرامی‌های مدنی و اعتراض‌های اجتماعی ما را به هیجان می‌آورد، سردرگم می‌کند و البته بیش از هرچیز دیگری روان‌شناس درونمان را بیدار می‌کند. پس از چند روز ناآرامی و اعتراض و خشونت، وقتی که آب‌ها از آسیاب می‌افتد و بالأخره نظم برقرار می‌شود،

آیلپ؛ اسم رمز آشوب عراق
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

اینجاست که هیولای پنهان در پس نظریه‌های ریاکارانه شارپی و شعبه‌های اصلاح‌طلبش در سراسر دنیا از جمله ایران خودمان بیرون می‌زند. نظریه‌هایی ظاهرا آزادی‌خواهانه در سطح شعار که در میدان عمل و اجرای تظاهرات به اصطلاح عاری از خشونت توسط انجمن‌ها و احزاب لیبرالی، همواره این شعارها با دفترچه‌های دستورالعمل که مستقیما از بنیاد انیشتین و سایر نهادهای آمریکایی حامی دموکراسی ـ که همگی تحت مدیریت بازهای شکاری واشنگتن هستند نه دموکرات‌های کنگره- رمز‌گشایی می‌شوند.

تیراندازی مقابل مسجدی در فرانسه
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷

رسانه‌های فرانسه از تیراندازی مقابل مسجدی در جنوب غرب فرانسه خبر دادند.

می‌نویسند منع «خشونت»، بخوانید «رفع تبعیض»!
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

علی‌رغم بحران نمایی فعالان حوزه زنان، مسئله خشونت علیه زنان یک واقعیت موجود در جامعه ایران است، واقعیتی که نسبت به دیگر کشورها آمار بسیار پایین‌تری دارد و باید برای رفع این معضل یک راهکار بومی، مبتنی بر فرهنگ ایرانی اسلامی و با محوریت حل مشکل، توسط مسئولان حوزه زنان و خانواده ارائه شود.

روزنامه لبنانی: آشوب در عراق؛ واشنگتن به فتنه لبخند می‌زند
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴

روزنامه لبنانی الاخبار به نقل از منابع آگاه تظاهرات ‌های خشونت آمیز در برخی شهرهای عراق را سناریوی جدید آمریکا، انگلیس و عربستان برای تحریک به فتنه و آشوب در عراق و سرپوش گذاشتن بر شکست در جنگ یمن دانست.

ده‌ها هزار نفر در رومانی به خیابان‌ها آمدند
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

ده‌ها هزار شهروند رومانیایی به مناسبت سالگرد اعتراضات خونین سال گذشته، به خیابان‌ها آمدند و خواستار استعفای دولت شدند.