داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ارتش
جزئیات تازه از ساقط کردن پهپاد بدون سرنشین گلوبال
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

معاون عملیات نیروی پدافند هوایی ارتش جزئیات منتشر نشده از ساقط کردن هواپیمای بدون سرنشین گلوبال هاوک ارتش آمریکا در حریم هوایی کشورمان را تشریح کرد.

امنیت کامل بر مرزهای میهن اسلامی حکم‌فرما است
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر شرایط مطلوب و امنیت و آرامش حاکم بر مرزهای کشور، گفت: همین که مقابل دشمن سینه سپر می‌کنیم و دشمن درد سیلی ما را روی صورت خود احساس ‌می‌کند، برای ما کافی است.

آمادگی نیروی دریایی ارتش برای اسکورت «آدریان دریا»
۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی آمادگی دارد درصورت تشخیص و تصمیم مسئولین کشور، در هر جایی که لازم باشد کشتی آدریان دریا را اسکورت کند.

جاسوس‌های «مکعب سیاه» در ارتش رژیم صهیونیستی
۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵

یک روزنامه صهیونیستی فاش کرد، ارتش این رژیم عناصر یک شرکت خصوصی جاسوسی موسوم به مکعب سیاه را برای اهداف خاص خود به کار گرفته است.

رونمایی از سامانه راداری فلق
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸

سامانه راداری فلق با توانایی کشف اهداف کروز، بالستیک و بدون سرنشین با حضور فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش رونمایی شد.

افزایش توان پدافندی کشور با رونمایی از سامانه «باور۳۷۳»
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با رونمایی و تحویل دهی سامانه پدافند هوایی باور-۳۷۳ که در روز صنعت دفاعی انجام خواهد شد، توان و اقتدار دفاعی کشور به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

پاتک ایران و روسیه به ائتلاف دریایی امریکا
۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

همزمان با تلاش برخی کشورهای اروپایی برای تشکیل ائتلاف دریایی در خلیج‌فارس، نیروی دریایی ارتش کشورمان نیز اعلام کرد در تدارک برگزاری رزمایش دریایی مشترک ایران و روسیه در شمال اقیانوس هند و دریای عمان است.

هیچ پهپادی از جمهوری اسلامی ساقط نشده
۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: هیچ پهپادی از جمهوری اسلامی ایران ساقط نشده است.

قدرت پوشالی نیروی دریایی امپراتوری سابق
۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

در حالی که نیروی دریایی پادشاهی انگلیس از اواسط قرن هجدهم تا اوسط قرن بیستم قدرت بلامنازع در آب های جهان بود. امروزه بدنبال تشکیل ائتلاف دریایی برای رویارویی با ایران است و از تقابل تنهایی پرهیز می کند. همچنین رسانه های انگلیس نیز از کوچک بودن ناوگان دریایی این کشور می گویند.

فقط دفاع نمی کنیم قدرت هجومی ما ویران کننده است
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ما شروع کننده هیچ جنگی نبوده‌ایم و نیستیم اما تکیه ما صرفا بر دفاع نیست، گفت: قدرت هجومی و توان ضربه زدن ما بعد از شروع حمله متجاوزان ویران کننده و پشیمان کننده خواهد بود.