داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آل-سعود
پیشروی های چشمگیر رزمندگان یمنی در صنعا
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

رزمندگان یمنی در جبهه های شرق صنعا در حال پیشروی هستند و نیروهای وابسته به دولت دست نشانده سعودی در یمن، در وحشت به سر می برند.

تحقیر آل سعود به‌دست یانکی‌ها
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶

عربستان در دوران حکومت آل‌سلمان، بیش از پیش در برابر آمریکا تحقیر می‌شود؛ این روند در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ بیشتر شده و ترامپ به هر بهانه‌ای آل سعود را تحقیر می‌کند.

۵ جوان شیعه در عربستان به اعدام محکوم شدند
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

رژیم سعودی پنج تن از جوانان ساکن منطقه شیعه نشین الشرقیه را به اعدام محکوم کرد.

برادر ناتنی ملک سلمان مُرد
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

دیوان پادشاهی عربستان از مرگ متعب بن عبدالعزیز آل سعود برادر ناتنی ملک سلمان در سن ۸۸ سالگی خبر داد.

فیلم: امنیت عراق، امنیت ایران و منطقه است
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی می‌خواهند ایران را در ناآرامی‌های عراق دخیل نشان دهند ،گفت: به معنای واقعی امنیت عراق امنیت ایران و منطقه است.

خوب جایی را گرفته‌اید؛ محکم نگه‌ دارید
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

امروز تمامی اسناد و شواهد موجود به وضوح حکایت از آن دارند که فتنه اخیر در عراق از سوی سفارتخانه‌های آمریکا و عربستان مدیریت می‌شود بنابراین بدون کم‌ترین تردیدی می‌توان نتیجه گرفت تسخیر این دو کانون فساد و فتنه، اولین و ضروری‌ترین گام برای مقابله با ناآرامی‌های اخیر عراق است.

ترامپ باز هم آل‌سعود را تحقیر کرد
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶

رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز مجددا به موضوع حمایت واشنگتن از ریاض پرداخت.

وضعیت سفید در عراق
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

منابع خبری عراق دیروز، جمعه وضعیت در بغداد را پس از سه روز اعتراض، عادی گزارش و عنوان کردند که مناطق مختلف بغداد به‌ویژه میدان «التحریر»، مرکز این شهر، آرام است. همچنین، نماینده آیت‌الله سیستانی در خطبه‌های نماز جمعه شهر کربلا با دعوت از مسوولان عراقی برای مبارزه با فساد، خواستار اصلاحات واقعی در این کشور شد.

احتمال ارتباط قتل محافظ ملک سلمان با پرونده «خاشقچی»
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰

نشریه انگلیسی «تایمز» در گزارشی درباره قتل محافظ شاه سعودی، نوشت، گمانه‌زنی‌هایی هست مبنی بر اینکه این قتل دسیسه دربار بوده و ممکن است با پرونده قتل «جمال خاشقچی» مرتبط باشد.

سی ان ان، بن سلمان را دیکتاتور خواند
۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

شبکه سی ان ان آمریکا ولیعهد سعودی را «دیکتاتور» خواند، این شبکه این توصیف را در چارچوب افشای اعمال محدودیت از سوی کاخ سفید روی مکالمه تلفنی او با دونالد ترامپ مطرح کرده است.