داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار قرآن
دو ذکری که گره‌های زندگی را باز می‌کند
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

اگر در زندگی گره و مشکلات زیادی دارید و به دنبال ذکری هستید که گره‌های زندگی‌تان را باز کند، این دو ذکر گره گشا را به نقل از حاج آقا مجتبی تهرانی بخوانید.

امام زمان (عج) با هر گناه ما اشک می‌ریزد؟
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵

آیا امام زمان (عج) با هر گناهی که ما مرتکب می‌شویم، اشک می‌ریزد و اندوهگین می‌شود؟ چنین چیزی صحت دارد که حضرت مهدی (عج) با هر گناهی که مسلمانان انجام می‌دهیم، افسرده می‌شود؟

چرا در قرآن نام امام زمان (عج) نیامده است؟
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

چرا در قرآن اسمی از امام زمان (عج) برده نشده است؟ به چه دلیلی نام امام زمان (عج) در هیچ جای قرآن نیامده است؟ پاسخ این سوال را در این مطلب بخوانید.

پیامبر (ص) مجاز نبود که همسری را طلاق داده و به جای او همسر دیگری برگزیند؟
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۰

رابطه بدل چگونه رابطه‌ای بوده است؟ و آیا پیامبر اسلام (ص) مجاز نبود که همسرش را طلاق بدهد و زن دیگری اختیار کند؟ درباره شیوه همسرداری پیامبر (ص) در ادامه بخوانید.

پیامبر (ص) چه کسانی را لعن و نفرین می‌کردند؟
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

پیامبر اسلام (ص) چه کسانی را مورد لعن و نفرین قرار می‌دادند؟ افرادی پیامبر (ص) خدا آن‌ها را لعن و نفرین می‌کردند، چه کسانی بودند؟ در این باره در ادامه بخوانید.

پیامبر (ص) بعضی از پیام‌های خدا را به مردم نمی‌رساند؟
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

آیا پیامبر اسلام (ص) طبق آیه ۱۲ سوره هود، بعضی از پیام‌های خداوند را به مردم ابلاغ نمی‌کرد؟ چنین تفسیری درباره پیامبر (ص) در تبلیغ دین اسلام درست است؟

۱۹ حرفی بودن بسم الله الرحمن الرحیم فلسفه‌ای دارد؟
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

نوزده حرفی بودن بسم الله الرحمن الرحیم فلسفه‌ای دارد؟ آیا می‌توان گفت این به نشانه تعداد نگهبانان دوزخ است؟ ارتباط بین حروف بسم الله و نگهبانان دوزخ چیست؟

راهبرد قرآن و پیامبر در قبال مذاکره با دشمن چه بود؟
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴

رئیس‌جمهور در شرایطی از پیمان مجدد پیامبر(ص) با عهدشکنان می‌گوید که هیچ نمونه تاریخی دراین‌باره وجود ندارد و در تناقض با آیات قرآن است، باید پرسید؛ کدام آیات قرآن بدون قید امر به مذاکره با دشمن کرده است؟

در چه مواردی استخاره جایز است؟
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳

آیا در همه مواردی که دچار شک و تردید می‌شویم، می‌توانیم استخاره بگیریم؟ شرایط استخاره گرفتن چیست؟ در چه مواردی سراغ استخاره گرفتن برویم؟

تغییر احکام دینی در آینده ممکن است؟
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰

در آینده و بعد از ظهور حضرت مهدی (عج) احکام الهی تغییر پیدا می‌کند؟ و احکام جدید دینی وضع می‌شود؟ درباره وضعیت احکام شرعی و دینی در آینده این مطلب را بخوانید.