داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گانتز
گانتز: نتانیاهو آماده تسلیم قدرت و مصونیتی که دارد، نیست
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

رئیس ائتلاف موسوم به آبی و سفید رژیم صهیونیستی گفت که نخست وزیر کنونی اسرائیل برای تحویل قدرت آماده نبوده و به دنبال برگزاری انتخابات سوم است.

گذر زمان به سود نتانیاهوست؟
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

در حالی که در دی ۹۷ (دسامبر ۲۰۱۸) کابینه نتانیاهو از برگزاری انتخابات زودهنگام کنست و پایان عمر ائتلاف راست‌گرایان به رهبری نتانیاهو خبر داد‌ اما تاکنون نتانیاهو به ‌رغم آن که اکثریت را در اختیار نداشته، قدرت را به لطف تکرار انتخابات در اختیار دارد. بنابراین شاید بی راه نباشد اگر بگوییم کشیده شدن انتخابات به دور سوم و نخست‌وزیر ماندن نتانیاهو برای حداقل هفت ماه دیگر سناریوی مطلوبی برای اوست.

سفیر تل‌آویو در واشنگتن: بین دیدگاه گانتز و نتانیاهو درباره ایران تفاوتی نیست
۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا با بیان اینکه هیچ مقام اسرائیلی را نمی‌توان پیدا کرد که حامی بازگشت به برجام باشد، تصریح کرد دیدگاه‌های دو رقیب نخست‌وزیری این رژیم درباره ایران یکسان است.

«اعراب اسرائیلی»؛ بازنده کابینه فراگیر
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

دیروز پس از دیدار سران دوحزب  آبی و سفید و لیکود با ریولین رئیس جمهور اسرائیل رسانه ها اعلام کردند که هر دو به دنبال تلاش برای تحقق دولت ملی بدون حضور اعراب هستند. لذا اگر این اتفاق بیافتد باید گفت بازنده اصلی انتخابات حزب سوم انتخابات با ۱۳ صندلی یعنی اعراب خواهند بود. 

آیا ممکن است فرصت تشکیل ائتلاف به نتانیاهو داده شود؟
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶

منابع صهیونیست گزارش دادند نتانیاهو رئیس لیکود به ۵۵ توصیه برای تشکیل دولت جدید دست‌یافته در حالی که تعداد توصیه‌ها برای اینکه گانتز رئیس آبی-سفید دولت جدید را تشکیل دهد، ۵۴ توصیه بوده است.

جلسه سرنوشت‌ساز نتانیاهو و گانتز با رئیس رژیم صهیونیستی
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱

دو گزینه اصلی نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی که ائتلاف‌هایشان بیشترین رای را در انتخابات اخیر آورد، امروز برای پایان دادن به بحران تشکیل کابینه با رئیس این رژیم دیدار می‌کنند.

گانتز پیشنهاد نخست‌وزیری چرخشی با نتانیاهو را رد کرد
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳

رهبر حزب ائتلاف آبی و سفید، پیشنهاد رهبر حزب لیکود مبنی بر نخست‌وزیری چرخشی و ائتلاف برای کابینه فراگیر را رد کرد.

کابینه یکپارچه؛ سناریو جدید نتانیاهو برای ماندن در قدرت
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵

نخست‌وزیر فعلی رژیم صهیونیستی با قبول تلویحی شکست در انتخابات اخیر، از رهبر حزب رقیب دعوت کرد تا کابینه فراگیر تشکیل دهند.

گانتز از نتانیاهو پیش افتاد
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸

اگر لیبرمن به سوی چپ ها نرود آنان نمیتوانند دولت تشکیل دهند. و آنگاه پس از طی شدن مهلت ۴۰ روزه، فرصت در اختیار لیکود قرار خواهد گرفت تا شاید لیبرمن را راضی کند. هنوز قضاوت برای آینده نتانیاهو زود است.

نتایج انتخابات کنست پس از خوانده شدن ۹۲ ٪ آرا
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

هاآرتص در خبری نتایج آرای انتخابات کنست را منتشر کرد.