داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گوجه-فرنگی
مردم در مصرف گوجه فرنگی صرفه جویی کنند
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰

رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی با بیان اینکه بارش تگرگ خسارت شدیدی به تولید گوجه در مناطق جنوب وارد کرده است،از مردم خواست در مصرف این کالا صرفه جویی و کمتر اقدام به خرید آن کنند.

با پیتزا به جنگ سرطان بروید!
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

یک متخصص تغذیه گفت: پیتزای سبزیجات به دلیل وجود سبزیجات تازه، گوجه فرنگی و سبوس‌هایی که در خمیر آن وجود دارد باعث پیشگیری از سرطان می‌شوند.

فیلم: گوجه ارزان می‌شود؟
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱

یکی از اعضای هیات مدیره اتحادیه بارفروشان تهران در خصوص دلایل گران شدن قیمت گوجه‌فرنگی و کاهش قیمت آن در روزهای آینده توضیحاتی ارائه کرد.

قیمت گوجه یکماهه ۵۵.۵ درصد افزایش داشت
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۳

با اعلام مرکز آمار ایران در آبان ماه نسبت به ماه گذشته، قیمت گوجه فرنگی ۵۵.۵ درصد افزایش و قیمت پرتقال داخلی ۲۴.۷ درصد کاهش داشته است.

گوجه فرنگی ۹ هزار تومان شد
۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

قیمت عمده فروشی انواع میوه و صیفی برای فروش در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران اعلام شد این نرخ ها ملاک قیمت گذاری در بازارهای سطح شهر است.

قصه های تکراری سرما و گوجه فرنگی!
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

برخی افزایش قیمت اخیر گوجه فرنگی را به افزایش قیمت بنزین یا رشد محدود نرخ دلار مرتبط می کنند اما استفاده از داده ها و حافظه تاریخی نشان می دهد که این محصول همواره در شروع فصل سرما دچار این گرانی شده است.

قیمت گوجه در بازار ۱۴ هزار تومان شد
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

درحالی که قیمت گوجه فرنگی در بازار به شکل غیرقابل قبولی افزایش یافته و هر کیلوگرم از این محصول تا ۱۴ هزار تومان به فروش می رسد وزارت صنعت شرایط صادرات این محصول را تسهیل کرد.

فیلم: کارشناسان چه می گویند/۳ برابر شدن قیمت بنزین تاثیر چندانی بر مصرف بنزین ندارد
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

نسیم آنلاین: هدایت الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس معتقد است: گرانی ۲۰۰ درصدی بنزین، هیچ تاثیری بر روی کاهش مصرف بنزین نخواهد داشت. در همین روزهای ابتدایی گرانی بنزین، قیمت گوجه در شهرستان‌ها به کیلویی ۱۰ هزار تومان و در تهران به کیلویی ۱۵ هزار تومان رسیده است.

سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی امروز واریز خواهد شد
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

سخنگوی ستاد تنظیم بازار از واریز سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی خبر داد و گفت: برای برقراری تعادل بین عرضه و تقاضا برای گوجه‌فرنگی در بازار، از اول دی‌ماه گوجه با پرداخت عوارض صادر می‌شود.

گوجه فرنگی ارزان می‌شود
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳

عضو هیئت مدیره اتحادیه بارفروشان با بیان اینکه مردم نگران قیمت گوجه نباشند، گفت: گوجه ۱۵ هزار تومانی بی انصافی است و تا دوهفته آینده قیمت‌ها به زیر ۲۵۰۰ تومان خواهد رسید.