داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-هواپیمایی
جت‌های شخصی به ایران می‌آیند؟
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹

معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی اعلام کرد: متقاضیان می‌توانند برای احداث ایرتاکسی‌ها شرایط اختصاصی آن را فراهم کنند تا به آن‌ها مجوز بدهیم که تاکنون برای برخی از آن‌ها موافقت اصولی صادر شده و می‌توانند در این زمینه از جت‌های اختصاصی تا هواپیماهای ۱۰-۱۵ نفره بهره‌ ببرند.

نرخ بلیت سفرهای هوایی تغییر نخواهد کرد
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: نرخ بلیت سفرهای هوایی تغییر نمی کند.

پروازهای ایران به عراق بدون وقفه در حال انجام است
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پروازهای ایران به کشور عراق و شهرهای نجف و بغداد کماکان برقرار است و بسته به میزان تقاضای سفر، پرواز انجام می‌شود.

اکثر ایرلاین‌ها به «نماز» و نمازگزاران توجهی نمی‌کنند
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

در حالی ایرلاین‌های داخلی بر اساس بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری ملزم به رعایت اوقات شرعی اقامه نماز مسافران و احترام به شعائر اسلامی هستند که اکثر شرکت‌ها به این حق اسلامی مردم توجهی نمی‌کنند و به‌ویژه نمازهای صبح مردم در فرودگاه‌ها قضا می‌شود.

بره‌کشان ایرلاین‌ها در سفرهای اربعین
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷

مسئولان در حالی از افزایش دو برابری صدور مجوز برای پروازهای اربعین و میانگین چند دقیقه ای تاخیر پروازها خبرداده اند که تاخیرهای چند ساعته طی روزهای گذشته بسیاری از زائران را به ستوه آورد.

مردم از گرانی بلیت پروازهای اربعین گله دارند
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴

اگرچه متولیان حمل و نقل هوایی ثبات قیمت بلیت پروازهای اربعین امسال را یک امتیاز ویژه برای زائران اربعین معرفی می کنند اما بسیاری معتقدند با توجه به کاهش قیمت ارز، نرخ بلیت باید کاهش می‌یافت.

صادر شدن مجوز ۱۳۸۰ پرواز اربعین
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: رقم مجوزهای صادر شده برای ایام اربعین حسینی به ۱۳۸۳ مجوز رسیده است.

لغو منع فروش اینترنتی پروازهای اربعین
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: در نشست دیروز این انجمن با سازمان هواپیمایی کشوری مقرر شد لیست سایتهای مجاز فروش اینترنتی پروازهای اربعین اعلام شود.

خبری از پروازهای اربعین نیست
۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

در حالی که سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت‌های هواپیمایی برای پروازهای اربعین نرخ‌گذاری هم انجام داده‌اند، اما بررسی‌ها حکایت از آن دارد که هیچ‌یک از آژانس‌ها و سایت‌های فروش بلیت هواپیما فعلا فروش بلیت پرواز اربعین ندارند.

جبران ۳ ساعت تاخیر پرواز خارجی با کیک و آب میوه!
۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶

فکرش را بکن، بعد از ۲-۳ ساعت معطلی در فرودگاه داخلی یا فرودگاه کشوری دیگر برای انجام پرواز خارجی، ایرلاین ایرانی برای جبران تاخیر، تنها با یک نوشیدنی گرم یا سرد و شیرینی از تو پذیرایی کند!