داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار هواپیما
رویترز: ایرلاین‌های منطقه به پرواز بر فراز ایران پایبندند
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳

با وجود تغییر مسیر چند شرکت هواپیمایی بین المللی از زمان بالا گرفتن تنش بین ایران و آمریکا شرکت های خطوط هواپیمایی قطر، امارات و چند کشور دیگر حاشیه خلیج فارس همچنان بر فراز آسمان ایران و عراق پرواز می کنند و به شهرهای مختلف این کشور پرواز دارند.

نقش حسن روحانی در حادثه سقوط هواپیما
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

آقای روحانی امروز درباره نقش دیگران در خطای سرنگونی هواپیمای مسافربری مفصل سخن گفت و خواستار ادامه گزارش ها شد. کاش ایشان به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی، چند جمله هم درباره مسئولیت خودشان برای توقف پروازها می گفتند که انجام ندادند.

کارشناس بی‌بی‌سی از احتمال حمله سایبری می‌گوید
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳

نسیم آنلاین: کارشناس نظامی بی‌بی‌سی از احتمال حمله سایبری به سیستم پدافند یا هک شدن هواپیما اوکراینی می‌گوید!

پرواز هواپیمای نظامی آمریکا در بغداد
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

منابع خبری از پرواز یک فروند هواپیمای نظامی آمریکا در جنوب پایتخت عراق خبر دادند.

ابراز تأسف عمیق هیات دولت درباره سقوط هواپیمای اوکراینی
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۸

هیات دولت در بیانیه ای، با ابراز تأسف عمیق نسبت به فاجعه شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، خود را در غم خانواده‌های داغدار شریک دانسته و به ملت بزرگ ایران، به مناسبت از دست دادن فرزندان خود که برخی از آنان از دانشجویان و چهره های علمی ملت بوده اند، تسلیت گفت.

کواکبیان: توضیحات فرمانده سپاه التیام‌بخش بود
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳

نماینده تهران در مجلس گفت: توضیحات فرمانده سپاه درباره حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در جلسه غیرعلنی التیام‌بخش بود، ولی باید این مباحث در جلسه علنی مطرح می‌شد.

وقتی دم خروس سلبریتی‌های اجاره‌ای انگلیس بیرون می‌زند
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶

سلبریتی های اجاره ای که طی این سه روز از کشته شدن مسافران هواپیمای اوکراینی ساکت بودند و حتی یک پیام تسلیت ندادند، حالا به‌صورت کاملا هماهنگ وارد میدان می شود و دوشادوش سفیر انگلیس لیدری تجمع ساختارشکنانه را برعهده می گیرند.

ماموریت لاریجانی به کمیسیون امنیت ملی مجلس درمورد سقوط هواپیمای اوکراینی
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴

رئیس مجلس بعد از توضیحات فرمانده سپاه درباره حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: کمیسیون امنیت ملی این موضوع و ابعاد آن و نحوه جلوگیری از بروز حوادث این چنینی را بررسی کند.

تماس تلفنی نخست‌وزیر کانادا با روحانی
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

در پی سانحه اخیر سقوط یک هواپیمای اوکراینی در اطراف فرودگاه امام خمینی (ره) بر اثر خطای انسانی، نخست وزیر کانادا در تماسی تلفنی با رئیس‌ جمهوری اسلامی ایران، آخرین وضعیت بررسی‌ها درباره این حادثه را جویا شد.

آماده ایم هر کمکی که مورد نیاز خانواده‌های قربانیان هست را ارائه کنیم
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: همکاران من در وزارت خارجه در غم مردم پس از این تراژدی شریک هستند و آماده اند تا هر کمک مورد نیاز خانواده‌های قربانیان را ارائه کنند.