داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نجف-اشرف
حمله افراد ناشناس به اقامتگاه مقتدی صدر در نجف
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹

یکی از منابع نزدیک به رهبر جریان صدر مدعی شد که صبح امروز اقامتگاه مقتدی الصدر در منطقه الحنانه هدف حمله پهپادی قرار گرفته است.

آماده باش نیروهای امنیتی در نجف اشرف
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳

نیروهای امنیتی عراقی در نجف اشرف به حال آماده باش کامل درآمدند.

داعش با پشتیبانی آمریکا ⁩و عربستان قصد هتک حرمت ⁧کربلا و نجف ⁩را دارد
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل خاطرنشان کرد: داعش با پشتیبانی کامل سفارت ⁧آمریکا ⁩و عربستان قصد هتک حرمت ⁧کربلا و نجف ⁩را دارد.

سخنگوی وزارت خارجه ایران حمله به سرکنسولگری ایران در نجف را محکوک کرد
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

سخنگوی وزارت خارجه ایران ضمن ابراز انزجار از تعرض به سرکنسولگری ایران در نجف، گفت: مراتب اعتراض شدید تهران رسما به سفیر عراق ابلاغ شد.

حمله به کنسولگری ایران در نجف
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰

بر اساس آمار رسمی پلیس عراق، چهل و هفت نفر از نیروهای امنیتی این کشور در جریان هجمه به کنسولگری ایران در نجف اشرف مجروح شده‌اند.

سفرهای زمینی به عتبات از ۱۰ آذر آغاز می‌شود
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰

سازمان حج و زیارت پس از یک دوره توقف، اعزام زائران عتبات را به صورت زمینی از ۱۰ آذرماه از دو استان تهران و زنجان آغاز می‌کند.

خط‌آهن شلمچه-بصره درمرحله تحویل زمین
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه خط آهن شلمچه-بصره در مرحله تحویل زمین قرار دارد، گفت:ساخت بزرگراه مهران – نجف در دستور کار قرار دارد که در این راستا مذاکرات لازم با طرف عراقی انجام شده است.

وقتی سود میلیونی ایرلاین ها در جا ماندن زائران اربعین است
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰

برخی ایرلاین ها که با جاماندن زایران اربعین از پروازهای بازگشت، معادله ای دوسر برد برای خود متصور هستند، ترجیح می دهند کمترین حمایتی برای رسیدن مسافران پای پرواز انجام ندهند.

آخرین وضعیت جوی کربلا و نجف
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه آسمان نجف امروز و فردا صاف است، گفت:‌ در شهرهای کاظمین، بصره و کربلا نیز آسمان امروز و فردا صاف است.

پرواز کیش-نجف برقرار شد
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲

شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اعلام کرد: به مناسبت ایام اربعین و برای رفاه حال زائران عتبات عالیات در ۹ فرودگاه کشور پروازهای فوق‌العاده برقرار می‌شود.