داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انتخابات
فیلم: پوری حسینی؛ جعبه‌سیاه مفاسد دولت!
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳

نسیم آنلاین: از واگذاری مجتمع گوشت اردبیل به خودش تا فروش حاصلخیزترین زمین‌های کشور به قیمت متری ۲ هزار و ۸۰۰ تومان را می‌توان مثال زد.

«نقی» و رفقا در بهارستان!
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

از روزی که تصاویری از تست گریم فصل ششم «پایتخت» منتشر شد، گمانه‌زنی‌ها درباره قصه این فصل هم آغاز شد. یقه دیپلمات، ته‌ریش و ژست «نقی معمولی» در تصویری که از او منتشر شده بود، ذهن‌ها را به این سمت برد که «نقی» انگار در فصل جدید، مسئولیتی دولتی پذیرفته است.

چهار ضلعی انتخابات مجلس یازدهم
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

جدای از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در شرایطی هستیم که با پایان یافتن ثبت نام کاندیدهای انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی جبهه بندی ها و لیست های انتخاباتی در حال شکل گیری و نمایان شدن هستند. تا به امروز جدای از دسته بندی های جزئی و فرعی در جریانات سیاسی شاهد چهار جبهه سیاسی خواهیم بود

ماجرای فرمان جهاد به پزشکان برای ثبت‌نام در مجلس!
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹

هم‌اکنون تقریبا تمام اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس پزشک هستند. به عبارت دیگر، بخش عمده‌ای از سیاست‌گذاری‌های کلان کشور در حوزه نظام سلامت و هم‌چنین نظارت بر این بخش بر عهده خود پزشکان است و این، عین «تعارض منافع» است.

جرایم و تخلفات انتخاباتی باید در زمان وقوع آن رسیدگی شود
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶

رئیس قوه قضائیه با اعلام آمادگی دستگاه قضایی برای همکاری با مجریان و ناظران انتخابات، تأکید کرد: جرایم و تخلفات انتخاباتی باید در زمان وقوع آن مورد رسیدگی قرار گیرد.

شورای نگهبان: با هرگونه ادعا و سوءاستفاده در خصوص بررسی صلاحیت داوطلبان برخورد می‌شود
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲

هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اطلاعیه‌ای، تاکید کرد: شورای نگهبان با هرگونه ادعا و سوءاستفاده افراد در خصوص بررسی صلاحیت داوطلبان برخورد قانونی می‌کند.

میرسلیم کاندید انتخابات مجلس شد
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

مجلس فعلی از مجلس ششم هم بدتر بود
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷

محمدصادق کوشکی تحلیلگر مسائل سیاسی اصولگرا معتقد است که نمایندگان از طرف مردم استخدام می‌شوند و باید به آن‌ها گزارش دهند.

استقبال اصولگرایان از عدم حضور لاریجانی در انتخابات
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

رسانه ها و افراد مختلفی از جریان اصولگرا به استقبال عدم حضور علی لاریجانی در مجلس آینده رفتند و با مواضع و نوشته های خود این موضوع را به صراحت اعلام کردند تا دیگر علی لاریجانی برای همیشه از جریان اصولگرا حذف شده باشد.

شورای نگهبان: ولایت فقیه در رأس ساختار‌های نظام اسلامی به‌عنوان هدایتگر امت است
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹

ولایت فقیه و امامت امت در رأس ساختار‌های نظام اسلامی به‌عنوان هدایتگر امت، ضامن عدم انحراف حرکت جامعه از خط سیر اصیل اسلامی و ضامن تحقق حقوق و آزادی‌های مشروع مردم به‌عنوان مهم‌ترین ساختار حراست و پاسداری از مبانی نظام اسلامی و همچنین نقش تعیین نقش تصمیم‌گیری و اداره امور کشور به اتکاء آراء عمومی و تضمین حقوق و آزادی‌های مردم در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی به‌عنوان نقاط درخشان قانون اساسی جمهوری اسلامی است.