داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انتخابات
نتانیاهو از تشکیل کابینه انصراف داد
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه از تشکیل کابینه فراگیر انصراف داد و مجوز تشکیل کابینه فراگیر را به رئیس این رژیم بازگرداند.

تلگرام فعلاً فیلتر می‌ماند
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه در حال حاضر فقط دو فرآیند اخذ و تجمیع رأی الکترونیکی نیست، گفت: وزارت کشور زیرساخت‌های لازم برای برگزاری تمام فرآیندهای انتخابات به صورت الکترونیکی را فراهم کرده است.

احتمال کناره‌گیری عارف از انتخابات مجلس ۹۸
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷

عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات گفت: پایگاه اصلاح طلبان در مجلس آینده قوی از مجلس فعلی نخواهد بود. در واقع اگر آقای عارف در مجلس آینده هم وارد شود جایگاهش تغییری نسبت به این دوره نخواهد کرد.

«شورای هماهنگی جبهه اصلاحات» برای انتخابات مجلس آغاز به کار کرد
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

دبیرکل حزب مردم‌سالاری از آغاز به‌کار کمیته امور استان‌های شوراهای هماهنگی جبهه اصلاحات استان‌ها برای انتخابات مجلس خبر داد.

قیس سعید با ۷۲٪ آرا رسما رئیس‌جمهور تونس شد
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵

هیئت عالی انتخابات تونس رسما قیس سعید را رئیس‌جمهور این کشور معرفی کرد.

بادامچیان: متهم کردن شورای نگهبان شیوه همیشگی رسانه‌های بیگانه است
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: متهم کردن شورای محترم نگهبان شیوه همیشگی رسانه‌های بیگانه و عوامل نفوذی و انحصارطلب است.

بایدن جواب توهین‌ رکیک ترامپ را داد
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

توهین رئیس‌جمهور آمریکا با استفاده از الفاظ رکیک به «جو بایدن» معاون رئیس‌جمهور سابق و نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ این کشور واکنش او را در پی داشته است.

«غنی» بعد از شکست در انتخابات چه خواهد کرد؟
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲

رئیس جمهور کنونی افغانستان اظهار داشت که تیم انتخاباتی وی مدعی پیروزی نشده و اگر در انتخابات با شکست روبرو شود به زندگی عادی باز خواهد گشت.

سعید جلیلی: در انتخابات باید «انتخاب صحیح» را تبیین کرد
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

دکتر جلیلی در بخشی از سخنان خود پس از شنیدن نقطه نظرات حاضران، در این نشست گفت: دولت سایه یک گفتمان و یک نوع تفکر سیاسی است؛ به این معنا که کسانیکه دغدغه نظام و انقلاب را دارند و در این باره ادعا میکنند میبایست تحولات کشور را سایه به سایه دنبال کرده و در حد وسعشان بر آن تاثیر مثبت بگذارند.

کلیات زمان‌بندی انتخابات مجلس خبرگان ابلاغ شد
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

مدیرکل انتخابات وزارت کشور خبر داد: کلیات برنامه زمان‌بندی انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان به استان‌های تهران، خراسان رضوی و شمالی، فارس و قم ابلاغ شد.