داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سلبریتی
سید محمد حسینی: برخی سلبریتی ها از رافت نظام سوء استفاده می کنند
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به بیانیه برخی سلبریتی‌ها علیه نظام گفت: بعضی سلبریتی ها از رافت نظام سوء استفاده می کنند؛ همین سلبریتی هایی که حالا علیه نظام بیانیه می‌دهند، تضمین داده بودند که تا ۱۴۰۰ با فلانی.‌

شیلا خداداد از تلویزیون خداحافظی کرد!
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

این روز‌ها بعضی از بازیگران اقدام به اظهارنظر‌های عجیبی می‌کنند که شیلا خداداد هم ظاهرا از این قاعده مستثنی نبود.

آیا معافیت مالیاتی سلبریتی ها در دیگر کشورها هم سابقه دارد؟
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲

نسیم آنلاین: سیداحسان خاندوزی اقتصاددان: بر مبنای عدالت مالیاتی، حذف گروهی از پرداخت مالیات باید بسیار سخت‌گیرانه باشد.

بیانیه نویسان منشأ نابودی فرهنگ‌و‌هنر هستند
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

کارن همایونفر، آهنگساز سه سیمرغ بلورین جشنواره فجر و پنج تندیس زرین جشن سینمای ایران را در کارنامه دارد. با بسیاری از فیلمسازان و همین افرادی که اسم‌شان پای بیانیه بود هم همکاری کرده است و شناختش از همکارانش احتمالاً زیاد است و عموماً در جشنواره فجر در میان پرکارها به‌شمار می‌رود و خلاصه آدم معتبری است و نمی‌توان اظهاراتش را نادیده گرفت. بعد از بیانیه موسوم به «صدای آبان‌۹۸» در صفحه شخصی‌اش به تندی واکنش نشان دادو امضاءکنندگان را سیاه‌کار نامید.

حمله شدید کارن همایونفر به سلبریتی‌ها
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

کارن همایونفر آهنگساز در صفحه اینستاگرام خود بیانیه عده‌ای از سلبریتی‌ها موسوم به صدای آبان را بده‌بستانی برای حل مساله مالیات هنرمندان دانست.

از ‏سلبریتی‌ها و خیریه‌ها تا موسسات کنکور، پزشکان، وکلا و...
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸

نسیم آنلاین: از نامه آخوندی به رئیس مجلس برای حذف قوانین مالیات بر عایدی سرمایه و مالیات بر خانه‌های خالی تا بازداشت فرزندش برای تماس‌های میلیاردی که مورد بررسی قرار گرفت

بیانیه عجیب برخی سلبریتی‌ها/ مردم را فیلم نکنید!
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳

اگر بیانیه اخیر برخی سلبریتی ها در همدردی با معترضان را -در حالتی خوش‌بینانه- از سر دلسوزی با هم‌میهنان و اعتراض به وضع موجود اقتصادی بدانیم، باید دید چه نسبتی بین برخی امضاکنندگان این بیانیه با میهن‌پرستی وجود دارد؟

معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها زیر چتر نوبخت ادامه دارد
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

در حالی محمدباقر نوبخت در اظهاراتی با حذف معافیت مالیاتی هنرمندان و سلبریتی‌ها مخالفت کرده و آن را موضع دولت می‌داند که یکی از سرفصل‌های مهم اصلاح ساختار بودجه، اصلاح معافیت‌ها و توسعه پایه‌های مالیاتی است.

فیلم: سلبریتی‌ها، میلیاردِرهای معاف از مالیات
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

پس از قدرتمند شدن چرخه اقتصادی سینمای ایران، تعدادی از ستاره‌های سینما به‌طور قابل توجهی رقم دستمزدشان را بالا بردند. کار به جایی رسید که برخی از این سلبریتی‌ها برای بازی در یک فیلم تا یک میلیارد تومان دستمزد طلب می‌کردند. اما علیرغم دریافتی‌های نجومی سلبریتی‌ها، این قشر از پرداخت مالیات معاف هستند.

دلارهای شبکه اینترنشنال جایگزین دلارهای شیرخشک‌های فاسد شد؟
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲

یک رفتار شناس و آسیب‌شناس اجتماعی گفت: بارها و بارها در مورد بعضی از افراد اعم از سلبریتی تا مشاغل دیگر حوادثی روی داده که طرز تفکر و دیدگاه‌های اصلی آنها را آشکار کرده است.