داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شورای-نگهبان
طرح ساماندهی خودرو؛ باری بر دوش صنعت
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

عضو کمیسیون صنایع مجلس با انتقاد از تصویب ناگهانی و خارج از دستور طرح ساماندهی صنعت خودرو در این کمیسیون، گفت: این طرح که قرار بود وضعیت نابسامان فعلی صنعت خودرو را کاهش دهد، نه‌ تنها مشکلی را حل نمی‌کند بلکه مشکلات این صنعت را افزایش می‌دهد.

فیلم: فیلمبرداری از جلسه رسمی شورای نگهبان
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸

نسیم آنلاین: برای اولین بار دوربین به جلسه رسمی شورای نگهبان رفت

کدخدایی: برخی افراد بی محابا در انتخابات ثبت نام کردند
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴

سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: فارغ از حضور چهره‌های فرهیخته و مفید برای کشور، افرادی بدون آگاهی از وظایف نمایندگی، قانون اساسی و نیازهای کشور بی‌محابا ثبت‌نام کردند.

مسمومیت ترامپ با ماده پلونیوم
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

یک افسر سابق سازمان مرکزی جاسوسی آمریکا گفت: دونالد ترامپ ظاهراً به‌تازگی مسموم شده و تمام نشانه‌ها، همان نشانه‌های مسمومیت با پلونیوم هستند که برای ترور روس‌ها در لندن از آن استفاده می‌شد.

شورای نگهبان: با هرگونه ادعا و سوءاستفاده در خصوص بررسی صلاحیت داوطلبان برخورد می‌شود
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲

هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اطلاعیه‌ای، تاکید کرد: شورای نگهبان با هرگونه ادعا و سوءاستفاده افراد در خصوص بررسی صلاحیت داوطلبان برخورد قانونی می‌کند.

شورای نگهبان: ولایت فقیه در رأس ساختار‌های نظام اسلامی به‌عنوان هدایتگر امت است
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹

ولایت فقیه و امامت امت در رأس ساختار‌های نظام اسلامی به‌عنوان هدایتگر امت، ضامن عدم انحراف حرکت جامعه از خط سیر اصیل اسلامی و ضامن تحقق حقوق و آزادی‌های مشروع مردم به‌عنوان مهم‌ترین ساختار حراست و پاسداری از مبانی نظام اسلامی و همچنین نقش تعیین نقش تصمیم‌گیری و اداره امور کشور به اتکاء آراء عمومی و تضمین حقوق و آزادی‌های مردم در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی به‌عنوان نقاط درخشان قانون اساسی جمهوری اسلامی است.

توان انجام وظایف خطیر نمایندگی ضرورت عقلی است
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

سخنگوی شورای نگهبان گفت: توان انجام وظایف خطیر نمایندگی از جمله ضروریات عقلی داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

مخالفت برخی وزرا با افزایش قیمت بنزین
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹

سخنگوی شورای نگهبان گفت: من از برخی وزرا هم که سؤال کردم، گفتند که وزارتخانه‌های تحت امرشان مخالف اجرای مصوبه افزایش قیمت بنزین در شرایط فعلی بوده‌اند.

ضرر وقتی است که افراد ناسالم وارد مجلس شوند
۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان از پیروزی یا شکست افراد متضرر نمی‌شود، ضرر وقتی است که افراد ناسالم وارد مجلس شوند.

آیت‌ الله جنتی: مجلس جای افراد آلوده به فساد نیست
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه آنهایی که شرایط قانونی را دارند برای نمایندگی ثبت‌نام کنند، گفت: افرادی که آلوده به فسادند باید بدانند مجلس جای آنها نیست.