داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اصلاحات
عارف هزینه مدیریت ضعیفش را پرداخت خواهد کرد
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با بیان اینکه نمی‌توانیم از نمایندگانی که به مجلس دهم فرستادیم دفاع کنیم، گفت: بین حامیان دولت و اصلاح‌طلبان به دلیل انشقاق در لیست امید فاصله افتاده است.

اصلاح طلبان به اشتباهات خود اقرار کنند
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷

عضو شورای مرکزی نیروهای خط امام گفت:‌ برخی با طرح حضور جوانان اصلاح‌طلب در انتخابات در پی حذف سران اصلاحات هستند که اغلب پا به سن گذاشته‌اند.

دختران قربانی سیاسی کاری اصلاح‌طلبان
۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۴

جناب تاجزاده در مطلبی به مناسبت روز دختر، ضمن ارائه اطلاعاتی از وضعیت دختران در ایران از مخاطبان خود خواسته اند که صدای دختران قربانی کودک همسری باشند. حامد جلالی کاشانی بصورت اجمالی به بررسی این ادعاها می پردازد

اصلاح‌طلبان به دنبال جدایی «جهانگیری» از دولت
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

روحانی خطاب به جهانگیری می‌گوید که شما و اصلاح طلبان به دنبال سرنگونی دولت هستید. جهانگیری، اما در واکنش به این سخنان روحانی، اظهارات تندی بر زبان نمی‌آورد، ولی تصمیم به ترک جلسه می‌گیرد، اما لاریجانی از او می‌خواهد جلسه را ترک نکند».

حمایت از دولت عامل شکست های مکرر فراکسیون امید
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۹

اما سید حسین نقوی حسینی عضو فراکسیون ولایی علت شکست فراکسیون امید در انتخابات هیئت رئیسه مجلس و کمیسیون‌های تخصصی را «حمایت بیش از حد این فراکسیون از دولت و ناکارآمد کردن مجلس» می‌داند و معتقد است: «این فراکسیون حتی در مواردی که انتقادات نمایندگان به دولت را به حق و درست می‌دانست، از دولت حمایت کرد و وجهه دولتی گرفت.»