داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اصلاحات
ریاست جمهوری عراق: پیش‌نویس قانون جدید انتخابات آماده شد
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶

یک منبع در ریاست جمهوری عراق خبر داد که این نهاد، با همکاری گروهی از کارشناسان عراقی و نمایندگان سازمان ملل، پیش‌نویس قانون جدید انتخابات را تدوین کرد.

قوه قضائیه به نقش وزرای دولت در ایجاد مشکلات فعلی هپکو رسیدگی کند
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

نماینده اراک در مجلس با بیان اینکه سوداگران لیبرال مسلک و وزرای دولت‌های اصلاحات و تدبیر، هپکو را در اختیار رفقای رانت خوار خود قرار دادند، گفت: باید قوه قضائیه به نقش این وزرا در ایجاد مشکلات فعلی این شرکت رسیدگی کند.

عبدالله نوری: سرلیست اصلاح‌طلبان نخواهم شد
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

عبدالله نوری احتمال سرلیست شدنش برای فهرست اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس یازدهم را رد کرد.

روحانی دنبال پیروزی اصلاح‌طلبان است
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: از آنجایی که رئیس‌جمهور به خوبی می‌داند که مردم دیگر اقبالی به جریان اصلاحات و اعتدال ندارند، با دوقطبی‌سازی‌ به دنبال پیروزی آنها در انتخابات است.

عارف: در انتخابات مجلس یازدهم باید با لیست اصلاح‌طلبانه به میدان بیاییم
۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان گفت: در انتخابات مجلس یازدهم باید با لیست اصلاح‌طلبانه به میدان بیاییم.

احتمال کناره‌گیری عارف از انتخابات مجلس ۹۸
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷

عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات گفت: پایگاه اصلاح طلبان در مجلس آینده قوی از مجلس فعلی نخواهد بود. در واقع اگر آقای عارف در مجلس آینده هم وارد شود جایگاهش تغییری نسبت به این دوره نخواهد کرد.

«شورای هماهنگی جبهه اصلاحات» برای انتخابات مجلس آغاز به کار کرد
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

دبیرکل حزب مردم‌سالاری از آغاز به‌کار کمیته امور استان‌های شوراهای هماهنگی جبهه اصلاحات استان‌ها برای انتخابات مجلس خبر داد.

آیا FATF مسیر ورود زنان به ورزشگاه‌ها را طی می‌کند؟
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱

گویا به نظر می رسد سناریو تسری راه حل فیفا به سایر عرصه ها بسیار جدی است. امروز عصر برایان هوک نماینده رئیس‌جمهور آمریکا در امور ایران در نشستی در کمیته روابط خارجی سنا گفت: ورود زنان به استادیوم‌های فوتبال را نمونه‌ای از اثربخشی فشار خارجی است. او از این مسئله نتیجه‌گیری کرد که با فشار گسترده جهانی، می‌توان ایران را به «تغییر رفتار» واداشت. 

اختلاف اصلاح ‌طلبان بر سر خاتمی
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

لیدر بودن یا نبودن خاتمی؛ مسأله این است. خودش چیزی نمی‌گوید ولی اصلاح‌طلبان او را در برزخ هست و نیست قرار داده‌اند. آنها که می‌گویند لیدر است، با آنهایی که می‌گویند نیست در پینگ‌پنگ درون‌جریانی سختی به سر می‌برند.

بهزداد نبوی: از اصلاحات هیچ دفاعی ندارم
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

فعال اصلاح‌طلب با بیان اینکه از اصلاحات هیچ دفاعی ندارد، گفت: اصلاحات خیلی بد است و من از طریق برهان خُلف به اصلاحات می‌رسم.