داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جان-بولتون
بولتون علیه ترامپ شهادت می‌دهد؟
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

زمانی که ترامپ به اصرار «استیو بنن» و دیگر مشاوران کمپین انتخاباتی‌اش، «جان بولتون» سیاستمدار جمهوری‌خواه تندرو و جنگ‌طلب را به‌عنوان گزینه مشاور امنیت ملی‌اش در نظر می‌گرفت، نمی‌دانست زمانی می‌رسد که باقی‌ ماندنش در کاخ سفید به تمایل این سیاستمدار کهنه‌کار ۷۱ ساله برای سخن گفتن در مقابل نمایندگان بستگی پیدا می‌کند.

بولتون: کاخ سفید دسترسی من به توئیتر را قطع کرده بود
۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲

مشاور امنیت ملی سابق آمریکا اعلام کرد دلیل غیبت طولانی‌اش در شبکه اجتماعی توئیتر، قطع‌شدن دسترسی وی به حساب کاربری‌اش توسط دولت آمریکا بوده است.

سی ان ان، بن سلمان را دیکتاتور خواند
۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

شبکه سی ان ان آمریکا ولیعهد سعودی را «دیکتاتور» خواند، این شبکه این توصیف را در چارچوب افشای اعمال محدودیت از سوی کاخ سفید روی مکالمه تلفنی او با دونالد ترامپ مطرح کرده است.

«تیم ب» خواستار جنگ است نه ایران
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸

وزیر خارجه ایران با رد ادعای همتای آمریکایی خود مبنی بر تمایل ایران به شروع جنگ، گفت که این اطرافیان رئیس‌جمهور آمریکا هستند که می‌خواهند با ایران بجنگند.

نتانیاهو به برکناری جان بولتون واکنش نشان داد
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در اولین واکنش خود به برکناری مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت که سیاست‌های آمریکا در قبال ایران به رغم این برکناری سختگیرانه است.

برکناری«بولتون» نتیجه اختلافات داخلی کاخ سفید و ترامپ بود
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: بی تردید برکناری «بولتون»، نتیجه اختلافات درونی کاخ سفید وترامپ است.

برکناری جان بولتون، موجب قدرت‌نمایی پمپئو می‌شود
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

روزنامه واشنگتن تایمز در گزارشی اعلام کرد برکناری «جان بولتون» راه را برای قدرت گرفتن بیشتر وزیر امور خارجه آمریکا باز می‌کند.

جانشین احتمالی بولتون چه کسی است؟
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴

رسانه‌ها به نقل از منابع آگاه اعلام کردند که کاخ سفید در حال مذاکره با ۱۰ نامزد احتمالی برای جانشینی جان بولتون مشاور امنیت ملی برکنار شده آمریکا است.

درباره امور داخلی آمریکا نظر نمی‌دهیم
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

وزیر امور خارجه ایران در واکنش به اخراج مشاور امنیت ملی آمریکا توسط ترامپ گفت که درباره امور داخلی آمریکا اظهار نظر نمی‌کند.

شوی تازه نتانیاهو این بار درباره «آباده»!
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰

همزمان با اعلام گزارش راستی آزمایی آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره کاهش تعهدات ایران به برجام و سفر مدیرکل موقت این آژانس به تهران، دور تازه داستان سرایی علیه برنامه هسته ای کشورمان با نقش آفرینی بنیامین نتانیاهو و جان بولتون و همراهی رویترز بالا گرفت که البته با واکنش صریح  محمدجواد ظریف روبه رو شد.