داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گوشت-قرمز
امسال نیازی به واردات گوشت قرمز نیست
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷

مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران ایران با بیان اینکه سالانه ۱۰ درصد گوشت قرمز مورد نیاز کشور از محل واردات تامین می شود گفت: امسال به دلیل مازاد دام زنده سبک و سنگین نیازی به واردات گوشت قرمز نداریم و امکان تامین از محل تولید داخل وجود دارد.

گوشت گوسفندی ارزان شد
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه افزایش قیمت دلار باعث شروع قاچاق دام زنده از مناطق غرب کشور شده است، گفت: طی حدود دوماه اخیر، قیمت گوشت گوسفندی نزدیک به ۱۵ هزار تومان کاهش یافته است.

افزایش قیمت بنزین موجب افزایش قیمت گوشت نخواهد شد
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

رئیس شورای تأمین‌کنندگان دام زنده گفت: افزایش قیمت بنزین موردی نیست که با هزینه‌های تولید گوشت قرمز ارتباطی مشخص و مستقیم داشته باشد بلکه باید مراقب بود که در مغازه‌ها گرانفروشی نشود.

گوشت گوسفندی ۶ درصد ارزان شد
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

در حالی که قیمت گوسفند زنده نسبت به یک ماه قبل ۱۶ درصد کاهش یافته، اما قیمت گوشت گوسفندی فقط ۶ درصد کاهش داشته است.

کاهش ۲۲ درصدی تولید گوشت در تابستان ۹۸
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

مرکز آمار از افزایش ۱۳ درصدی تولید گوشت قرمز در تابستان نسبت به بهار امسال خبر داد و اعلام کرد که هرچند تولید این محصول نسبت به فصل قبلش افزایش یافته اما ۲۲ درصد نسبت به تابستان پارسال کاهش دارد.

قاچاق دام محدود شد
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

ملکی گفت: با توجه به تثبیت قیمت دلار و افزایش نظارت‌ها در مرز‌های کشور، قاچاق دام به طور محدود در حال انجام است.

دام زنده ۱۹ هزارتومان کاهش یافت
۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

مدیرعامل اتحادیه دامداران استان ایلام با اشاره به اینکه قیمت دام زنده سبک و سنگین به ترتیب حدود ۹ و ۱۰ هزارتومان کاهش یافته است، از دولت خواست برای خرید توافقی دام اقدام کند.

گوشت‌های ماساژ دیده، کیلویی یک میلیون تومان!
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸

هرچند وقت یک بار پیج های مختلف اینترنتی جولانگاهی برای فروش گوشت های لاکچری و گران قیمت می شود که همین امر منجر به واکنش های مختلف نیز شده است.

خرید گوشت قرمز از دامداران داخلی در دولت روحانی ۴۲ درصد کاهش یافت
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

بررسی داده‌های آماری مرکز آمار ایران نشان می‌دهد در بهار سال ۹۴ وزن لاشه قابل مصرف انواع دام ذبح شده داخلی حدود ۱۱۷/۴ هزار تن بوده که این میزان تا بهار ۹۷ به ۹۶/۷ هزار تن و در بهار سال جاری به ۶۸/۳ هزار تن رسیده است. به عبارتی دیگر طی بهار ۹۴ تا بهار ۹۸ خرید گوشت قرمز از دامداران داخلی ۴۲ درصد کاهش یافته است.

گوشت قرمز ۱۰ هزار تومان ارزان خواهد شد
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸

رئیس سازمان امور عشایر با بیان اینکه قیمت تمام شده هر کیلوگرم گوشت قرمز ۷۵ هزار تومان است گفت: با توجه به افزایش تولید صورت گرفته قیمت این محصول ۱۰ هزار تومان کاهش خواهد یافت.