داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تهاجم-فرهنگی
روضه مکشوفِ حوزه خانواده
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴

گفتمان‌سازی رسانه‌ای در حوزه خانواده با بازی بازی با کلمات و خوشحالی از ابلاغِ سندِ خانواده ممکن نمی‌شود، ما به عمل نیاز داریم، نه حرف و کلمه!

بازگشت «فرهنگ» در قامت «زندگی»
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶

بازگشت دوباره فرهنگ به میدان اصلی منازعه به این معنا نیست که همان تلقی‌های گذشته درباره فرهنگ راه‌گشاست. دشمن در تهاجم متاخر فرهنگی نه صرفا بر فرهنگ و اخلاق عمومی و نه صرفا بر تولیدات رسانه‌ای متمرکز است. دشمن «زندگی» را با تمام شوون آن هدف گرفته است.

اولویت فرهنگ هم‌تراز با اقتصاد
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

«قطعا در شرایط فعلی جمهوری اسلامی، هیچکس به اندازه مقام معظم رهبری دلسوز و نگران حال و روز فرهنگ نیست»؛ این گزاره‌ای‌ اغراق‌آمیز نیست که نگارنده این متن بخواهد از آن برای تمجید صرف از رهبر کشورش استفاده کند، بلکه این آمارها هستند که نشان می‌دهند در کلام و عمل هیچکدام از مسئولین عالی کشور تا این اندازه تاکید و تکرار در ارتباط با اهمیت و جایگاه فرهنگ دیده نشده است.

از دشمن نترسید
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، با اشاره به لزوم قدرشناسی مسئولین از فرصت خدمت به مردم و ضرورت همکاری و هم افزایی قوای سه گانه، «اقتصاد» و «فرهنگ» را دو مسئله مهم کشور خواندند.

سگ‌ و گربه‌ها، اولویت سلبریتی‌ها؟
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۶

حیوانات خانگی سلبریتی‌های ایرانی ظاهرا مهمترین اولویت‌شان است. بار دیگر مرگ یک سگ در فضای مجازی خبرساز شده است.

آمریکا به‌دنبال تزریق فرهنگ خود به جوانان مسلمانان است
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها با تأکید بر ضرورت افشای برنامه‌های دشمن و طراحی نقشه برای مقابله در عرصه فرهنگی گفت: آمریکا از فاز نظامی وارد فاز فرهنگی شده و به‌دنبال تزریق فرهنگ آمریکایی به جوانان مسلمانان است.

زندگی لاکچری حیوانات خانگی بچه‌ پولدار‌ها
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸

نگهداری حیوانات خانگی به خصوص سگ این روز‌ها در جامعه بسیار به چشم می‌خورد. هرچند که با فرهنگ و ارزش‌هایی که ما ایرانی‌ها به آن معتقدیم منافات دارد، اما امروزه به نوعی از فرهنگ غرب الگوبرداری می‌کنیم.

رهبر انقلاب به طنزپردازان چه گفت؟
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰

«حرف‌های شما درست است، اما راهش گِله و شِکوه نیست. راهش همین است که شما جوان‌های مومن کار کنید و راه باز کنید و...در تقویت جریان انقلابی و مومن، صریح باشید. ما طرفدار عناصر انقلابی پیشرو هستیم. البته این معنایش طرد بقیه نیست؛ نه! با همه با روی خوش برخورد کنید».

۲۰۳۰ اندلسیزه کردن ایران را به عهده دارد
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲

در ابعاد نظامی هیچ‌وقت صلیبیون نتوانستند پیروزی بزرگی را کسب کنند. اما بعد از نفوذ فرهنگی اروپایی‌ها به درون سرزمین اسلامی این موضوع سهل و آسان شد. اروپایی‌ها با ایجاد فاحشه‌خوان‌ها، مدارس فرهنگی و تربیتی خودشان، رونق اقتصاد ضد اسلامی توانستند، فحشا، فساد، تجاوز و ربا را در آندلس به تدریج حاکم کنند و زمانی که درصدد حمله به سرزمین‌های اسلامی برآمدند، همه جوان‌های اسلامی در بستر فساد و غرق ربا بودند.