داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سریال-گاندو
منتظر گاندو۲ باشید
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱

تهیه‌کننده سریال «گاندو» گفت: ما استوار، پرقدرت، با توان مضاعف و با توجه به حمایت مردم،‌ انگیزه‌مان برای تولید گاندو ۲ چندین برابر شده است.

ساختن «گاندو» نیازمند پوست کلفتی است
۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

باید توجه داشت اگر جمهوری اسلامی رخدادها و پرونده‌های مورد نظر را روایت نکند و هنرمندان انقلاب اسلامی در این گام سستی کنند، گفتمان رقیب منفعل نبوده و نیست. در موضوعات مختلف و چالشی که از ابتدایِ انقلاب تا به حال با آن‌ها مواجه بوده‌ایم، مخاطب بیشتر روایت‌های رقیب را شنیده، خوانده و دیده است تا روایت انقلاب اسلامی را. باید بتوان با توان هرچه بیشتر به سمتِ روایت وقایع مختلف رفت.

توانا بود هرکه با ما بود!
۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

بودجه کشور، ملک شخصی و دارایی خصوصی دولت نیست که به هرکس و هرجا میلشان بود بدهند و از هرکس و هرجا که باب میلشان نبود دریغ بورزند!

از مافیای بایکوت و برخورد تا چرخه تولید آثار ضعیف
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲

تجربه گاندو نشان داد، باوجود همه موانع می‌توان با شناسایی سوژه‌های ناب در تاریخِ معاصر و تولید آثارِ قابل‌توجه هم می‌توان بحرانِ مخاطب سینما و تلویزیون را حل کرد و هم زمینه آگاهی بخشی به لایه‌های مختلف اجتماعی را فراهم آورد.

خانواده‌های شهدا خواستار گاندو۲ شدند
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹

۲۰۰ خانواده شهید طی نامه ای از دست‌اندرکاران سریال "گاندو" خواستند این سریال ادامه پیدا کند.

مدیریت شبکه سه محافظه کاری را کنار گذاشته‌است
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸

سریالِ گاندو، سوژه خاص، استقبالِ گسترده مخاطبین و حواشیِ رسانه ای و سیاسی که حول آن به وجود آمد، تا مدتها ذهنِ مخاطبین را به خود مشغول خواهد داشت. اینکه پس از سالها رسانه ملی اقدام به تولید اثری شاخص با مضمونی استراتژیک و به روز کرده است، مسئله ای است که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

«گاندو» نشان داد خائنین چه کسانی هستند
۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴

عضو کمیسیون فرهنگی گفت: موضوع جیسون رضاییان را در سریال گاندو به راحتی با مردم در میان گذاشتیم و آنها متوجه شدند که خائنین به این ملت چه کسانی هستند و به چه شکلی نفوذ می‌کنند.

چرا گاندو ماندگار شد؟
۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶

گاندو پس از سال‌ها این خلأ را پر کرده و اقشار مختلف جامعه را با خود، داستان، سوژه و قهرمان و ضدقهرمانش همراه کرده است. اما چه شاخص‌هایی گاندو را این‌گونه فراگیر و پربیننده کرده است؟!

تشکر نماینده ولی فقیه در سپاه قدس از عوامل گاندو
۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان صداوسیما، از کلیه عوامل دست اندرکار در ساخت مجموعه تلویزیونی «گاندو» قدردانی کرد.

دام اطلاعاتی جالب «گاندو» برای جریان نفوذ
۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

مهدی جهان تیغی با بیان اینکه باید فرض کرد در پشت صحنه سریال گاندو یک «آقا محمد» واقعی بوده باشد تا به جامعه درمورد پروژه «نفوذ» بصیرت افزایی کند و جبهه مقابل او امثال حسام الدین آشنا و مسعود بهنود در بی بی سی به آن حمله می کنند در این صورت چه اتفاقی افتاده است؟