داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آیت-الله-سید-علی-سیستانی
آیت‌الله سیستانی درباره برخی تلاش‌ها برای سوء‌استفاده از اعتراضات عراق هشدار داد
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

آیت الله العظمی سیستانی، مرجعیت دینی عراق امروز جمعه نسبت به برخی تلاش‌ها برای سوء استفاده از اوضاع داخلی عراق با هدف ضرر زدن به منافع ملی این کشور هشدار داد.

نقشه راه مرجعیت دینی عراق برای آینده سیاسی کشور
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

نقشه راهی که روز گذشته از سوی مرجعیت دینی عراق از طریق یک بیانیه مشخص شد در واقع ترسیم کننده آینده سیاسی این کشور و راهکارهای اصلاح امور در عراق به شمار می رود.

آیت الله سیستانی: کشور عراق نباید به سمت هرج ومرج کشیده شود
۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶

آیت الله سیستانی با صدور بیانیه ای که توسط نماینده ایشان در خطبه های نماز جمعه کربلا قرائت شد بار دیگر بر احقاق حقوق معترضان عراقی تاکید کرد و همچنین هشدار داد که نباید کشور به سمت آشوب و ویرانی سوق داده شود.

هشدارهای مهم آیت الله سیستانی در مورد اعتراضات عراق
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

آیت الله عظمی سید علی سیستانی در بیانیه ای که از سوی شیخ عبدالمهدی الکربلائی در خطبه های نماز جمعه قرائت شد، اعلام کرد که حمله به عناصر امنیتی و وارد کردن خسارت به اموال عمومی عراق با برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز منافات دارد.

نقش مهم مرجعیت عراق در شکست «پروژه آشوب»
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

مرجعیت عالیقدر عراق در جریان ناآرامی‌های اخیر این کشور با اتخاذ مواضع اصولی و راهبردی نقش مهم، مؤثر و سرنوشت سازی در شکست «پروژه آشوب» در عراق ایفا کرد.

وضعیت سفید در عراق
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

منابع خبری عراق دیروز، جمعه وضعیت در بغداد را پس از سه روز اعتراض، عادی گزارش و عنوان کردند که مناطق مختلف بغداد به‌ویژه میدان «التحریر»، مرکز این شهر، آرام است. همچنین، نماینده آیت‌الله سیستانی در خطبه‌های نماز جمعه شهر کربلا با دعوت از مسوولان عراقی برای مبارزه با فساد، خواستار اصلاحات واقعی در این کشور شد.

موضع آیت الله سیستانی پیرامون تحولات اخیر عراق
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹

حجت الاسلام و المسلمین «احمد صافی»، نماینده مرجع عالیقدر شیعیان جهان در کربلای معلی، ظهر امروز در خطبه نماز جمعه در حرم مطهر امام حسین (ع) به بیان دیدگاه و موضع حضرت آیت الله العظمی سیستانی در قبال تحولات اخیر عراق پرداخت

واکاوی شلوغی‌های عراق؛ آشوب یا مطالبات حقیقی
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲

ماهیت و زمان آغاز اعتراض‌ها در چند شهر عراق از جمله پایتخت، نشان دهنده آن است که مقدمات ایجاد وضعی متلاطم در عراق در آستانه اربعین و یکساله شدن دولت فعلی، از پیش تعیین شده است.

همزمانی روز اربعین در ایران و عراق
۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

رویت ماه صفر برای آیت الله سیستانی به اثبات رسیده است و فردا در عراق مثل ایران اول صفر و بنابراین 27 مهر روز اربعین است.

روزی که ۴ مرجع بزرگ عراق دور هم جمع شدند + تصویر
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶

این تصویر۱۴ سال پیش در چنین روزی (۲۳ محرم ۱۴۲۷ قمری) ثبت شده است. زمانی که تروریست‌ها حرم مطهر امامین عسکریین در سامرا را منفجر کرده بودند.