داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وام
جزئیات بیشتر از وام اجاره مسکن
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

معاون وزیر اقتصاد گفت: در حال حاضر بانک عامل حوزه مسکن در حال کار روی طرح وام اجاره مسکن است و به احتمال زیاد سود ۱۸ درصدی را اعمال خواهد کرد.

فیلم: فرو نشست آب در زاهدان و ادامه کمک‌ها به سیل زدگان
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

مردم سیستان و بلوچستان برای بازسازی منازل نیاز به وام فوری دارند.

وام ازدواج به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافت
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶

عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: بر اساس مصوبه امروز این کمیسیون، وام ازدواج ۵۰ میلیون تومان شد.

احتمال افزایش مبلغ وام مسکن یکم وجود دارد
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات پس‌انداز مسکن یکم از سوی وزارت راه و شهرسازی به بانک مرکزی ارایه شده و منتظر اعلام نتیجه هستیم.

وامی که مسکن نمی‌شود!
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷

دولت طی مصوبه‌ای تسهیلاتی را برای خانه‌دار شدن بازنشستگان از محل اقساط مسکن مهر تعیین کرده است که در عمل عایدی‌ای برای بازنشستگان ندارد.

۱۰ برابر وام ازدواج به کارمندان بانک‌ها وام می‌دهند
۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

برخی وام‌های کلان و بزرگی به کارمندان و خصوصا هیات‌مدیره بانک‌ها پرداخت می‌شود به طوری که برخی اعلام کرده‌اند به راحتی ۱۰ برابر وام ازدواج به کارمندان بانک‌ها وام داده می‌شود.

تسهیلات چند صد میلیون تومانی بانک صادرات به مدیرانش با نرخ سود صفر
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

بانک صادرات به اعضای هیئت‌مدیره و برخی معاونانش، رقم‌های قابل‌توجهی وام با نرخ سود صفر درصد، بدون مشخص کردن بازپرداخت تسهیلات ( مدت قرارداد)، داده است.

خرید ۱۷ متر مسکن با وام ۲۴۰ میلیون تومانی بانک مسکن
۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶

بر اساس جدیدترین آمار مربوط به قیمت مسکن تهران،‌ با وام ۲۴۰ میلیون تومانی بانک مسکن در پایتخت می‌توان ۱۷.۸ متر از یک واحد مسکونی را خریداری کرد.

وام قرض‌الحسنه به چه کسانی می‌رسد؟
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱

برای اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه بانک‌ها شرایطی در طرح بانکداری اسلامی که کلیات آن مورد تصویب نمایندگان مجلس قرار گرفته پیش‌بینی شده است.

نشست دولت سایه با نمایندگان مجلس جهت هم‌اندیشی در بهبود وضعیت اقتصادی
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹

در ادامه سلسله نشست‌های کارشناسی دولت سایه، جلسه‌ای با حضور نزدیک به ۲۰ تن از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در دفتر دکتر جلیلی برگزار شد. این نشست با هدف ارائه راهکارهای پیشنهادی جهت تقویت وضع معیشتی خانوارهای ایرانی شکل گرفته و کارشناسان کارگروه‌های اقتصادی دولت سایه به ارائه دو طرح ابتکاری دراین‌باره پرداختند.