داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سوریه
اعلام مخالفت آمریکا با حضور شرکتها در نمایشگاه بازسازی سوریه
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

آمریکا مخالفت رسمی خود را با مشارکت شرکت ها و بازرگانان در نمایشگاه «بازسازی سوریه» اعلام کرد.

ماجرای ربوده شدن پسر عموی همسر «بشار اسد» چیست؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶

منابع خبری از ربوده شدن «مرهف الاخرس» پسر عمو اسماء الاسد (همسر بشار اسد) خبر می‌دهند. گویا آدم ربایان در ازای بازگرداندن مرهف الاخرس، درخواست مالی هم مطرح کرده‌اند.

سوریه همچنان حامی محور مقاومت باقی خواهد ماند
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

رئیس جمهور سوریه هفته گذشته میزبان 150 هیئت خارجی متشکل از سندیکاهای کارگری بود. اسد در این دیدار تأکید کرد که این کشور همچنان حامی محور مقاومت است.

کُردهای تحت‌الحمایه آمریکا دهها جوان را در شرق سوریه ربودند
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

منابع محلیدر استان‌های رقه، دیرالزور و الحسکه اعلام کردند که شبه‌نظامیان کُرد تحت‌الحمایه آمریکا ده‌ها جوان را برای اعزام اجباری به مناطق عملیاتی ربوده‌اند.

نشست ترکیه؛ اشتراکات و اختلافات سه کشور
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷

نشست روز گذشته سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه در آنکارا با مواردی از جمله توافق بر سر تشکیل کمیته تدوین قانون اساسی سوریه و نیز ابراز نگرانی از وضعیت شمال شرق سوریه و مخالفت با اقدامات آمریکا به کار خود پایان داد.

تاکید اردوغان بر حل سیاسی بحران سوریه
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۱

رئیس‌جمهور ترکیه در نشست خبری مشترک با روسای جمهور ایران و روسیه بر حفظ وحدت و تمامیت ارضی سوریه و حل سیاسی بحران این کشور تاکید کرد.

ضروری است جامعه بین‌المللی با اقدامات رژیم صهیونیستی علیه سوریه مقابله کند
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹

رئیس جمهور گفت: ضروری است جامعه بین‌المللی با اقدامات خودسرانه رژیم صهیونیستی در تجاوز به سوریه و سایر کشورهای منطقه که صلح و امنیت جهانی را به مخاطره انداخته، مقابله کند.

نشست آنکارا و محورهای مذاکرات سران
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲

نشست امروز ترکیه درباره سوریه در حالی بین پوتین،اردوغان و روحانی برگزار می‌شود که تحولات جدیدی در عرصه سیاسی و میدانی سوریه طی چند ماه گذشته را شاهد هستیم.

نقش النصره در آزاد شدن شهر استراتژیک خان شیخون!
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

نداء سوریا در گزارش خود مدعی شد گروه‌های تروریستی حاضر در اقلیم ادلب در قالب دو اتاق عملیات «فتح المبین» و «وحرض المؤمنین» خود را برای نبردهای درون‌شهری بلندمدت آماده کرده بودند. همزمان یک کاروان بزرگ از ارتش ترکیه نیز وارد ادلب شد تا با حضور در پایگاه‌های خود در مورکو خان شیخون، مانع سقوط این شهر شود.

بمباران مردم یمن باید خاتمه پیدا کند
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷

رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه بمباران مردم یمن باید خاتمه پیدا کند، گفت: ادامه جنگ با تروریست‌ها در منطقه ادلب ضرورت دارد.