داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کاهش-اقدامات-داوطلبانه-ایران-در-برجام
در صورت اجرای تعهدات از سوی اروپا؛ ایران به عقب برمیگردد
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران تصریح کرد: توقف جزیی تعهدات ایران در صورت اجرای موثر و کامل برجام توسط اعضای باقیمانده در این توافق، قابل برگشت است.

چرا دولت مسئولیت برجام را نمی‌پذیرد؟
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

در میان اظهار نظرهای مختلفی که اعضای دولت در خصوص برجام دارند، از همه عجیب‌تر این است که می‌گویند برجام با تأیید رهبری امضا شد و یا این که شروط رهبری در جریان توافق نیز رعایت و نهایتاً عملیاتی شد.

فرصت اروپا برای حفظ برجام اندک است
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس گفت: اجرای گام‌های چندگانه کاهش تعهدات برجامی از سوی ایران، تغییر رفتار و سیاست‌های اروپایی‌ها را در پی خواهد داشت.

روحانی: اگر تحریم‌ها باقی باشد، مذاکره با آمریکا معنا ندارد
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۸

حسن روحانی در گفت‌وگوی تلفنی با رئیس جمهور فرانسه استحکام برجام را به نفع اروپا و آمریکا دانست و گفت: از دیدگاه ایران در شرایطی که تحریم‌ها باقی باشد، مذاکره با آمریکا معنا و مفهومی ندارد.

اگر ضروری باشد در آینده باز هم گام‌های دیگر را برخواهیم داشت.
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶

رئیس جمهور گفت: اگر ضروری باشد در آینده گام‌های دیگری را برای کاهش تعهدات برجامی برمی‌داریم.

ایران آماده برداشتن گام چهارم
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بابیان اینکه اروپا در گام سوم کاهش تعهدات ایران دستپاچه است،گفت: دشمنان نشان داده اند که غیر قابل اعتماد هستند.

ایران آماده برداشتن گام چهارم
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بابیان اینکه اروپا در گام سوم کاهش تعهدات ایران دستپاچه است،گفت: دشمنان نشان داده اند که غیر قابل اعتماد هستند.

شوی تازه نتانیاهو این بار درباره «آباده»!
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰

همزمان با اعلام گزارش راستی آزمایی آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره کاهش تعهدات ایران به برجام و سفر مدیرکل موقت این آژانس به تهران، دور تازه داستان سرایی علیه برنامه هسته ای کشورمان با نقش آفرینی بنیامین نتانیاهو و جان بولتون و همراهی رویترز بالا گرفت که البته با واکنش صریح  محمدجواد ظریف روبه رو شد.

برجام جاده یک طرفه نیست
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

رئیس سازمان انرژی اتمی بعد از دیدار با «کورنل فروتا» برجام را جاده‌ای یک طرفه ندانست و گفت که اتحادیه اروپا آنگونه که وعده داده بود به تعهداتش عمل نکرد.

حزب موتلفه از گام سوم حمایت خواهد کرد
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: حزب متبوعش از گام سوم دولت در کاهش تعهدات برجامی حمایت می‌کند و این اقدام را در ادامه پایبندی ایران به تعهداتش در برجام می داند.