داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کاهش-اقدامات-داوطلبانه-ایران-در-برجام
سر سفره‌ی اصحاب ثروت و قدرت تا میتوانیم حاضر نشویم
۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

رهبر مظعم انقلاب با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثتشان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی جواب نمی گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها بود نه «کاپ اخلاق»
۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳

به ترفند «حرکت از پله دوم» متوسل شده‌اند. ادعا می‌کنند برجام دستاوردهای فراوانی برای کشورمان داشته است ولی منتقدان اجازه نداده‌اند که مردم و نظام از این دستاوردها بهره‌مند شوند! به بیان دیگر پله اول را سانسور می‌کنند و حال آنکه ابتدا باید اعلام کنند برجام چه دستاوردی داشته است و سپس توضیح بدهند که منتقدان مانع کدامیک از دستاوردهای مورد ادعای آنها شده‌اند.

تنها یک تراکنش نمادین در اینستکس ثبت شده است
۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴

پورفلاح گفت: تاکنون فقط یک تراکنش مالی نمادین در اینستکس ثبت شده است.

واکش آژانس به گام دوم کاهش تعهدات برجامی ایران
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶

آژانس بین المللی انرژی اتمی با اعلام آگاهی از بیانیه ایران در مورد افزایش سطح غنی سازی اعلام کرد گزارش‌های مربوط به این موضوع را از بازرسان خود در ایران دریافت خواهد کرد.

گام دوم؛ مسیری دیرهنگام که باید با اقتدار دنبال شود
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰

با پایان مهلت شصت روزه ایران به اتحادیه اروپا امروز در نشستی با حضور سخنگوی سازمان انرژی اتمی و عراقچی، گام دوم ایران رسما اعلام و آغاز شد.

به دنبال کوتاهی کشورهای اروپایی شمارش معکوس برای غنی‌سازی بالای ۳.۶۷ آغاز شد
۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶

به دنبال کوتاهی کشورهای اروپایی در عمل به وظایفش در برجام، ایران اعلام کرده است دیگر خود را متعهد به حفظ سطح غنی‌سازی اورانیوم در حد ۳.۶۷ درصد نمی‌داند.

بازخوانی بیانیه شورای عالی امنیت ملی
۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳

شورای عالی امنیت ملی 18 اردیبهشت ماه با اعلام توقف 2 تعهد برجامی، در بیانیه‌ای به طرف‌های باقیمانده در این توافق فرصت 60 روزه‌ای داد که تعهدات بانکی و نفتی خود را اجرا کنند و اعلام شد اگر تحولی رخ ندهد تهران وارد فاز دوم خواهد شد.

اروپا در محاصره هژمونیک آمریکا قرار دارد
۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲

اروپا به قدرت درجه دو و سه تبدیل شده است و نمی‌تواند رفتارهایی در جهت مخالف سیاست‌های آمریکا داشته باشد. آمریکا بصورت هژمونیک اروپا را تحت سلطه خودش قرار داده است.

جانشین موگرینی: اقدامات ایران نقض برجام نیست
۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸

جوزپ بورل تاکید کرد تصمیمات اخیر جمهوری اسلامی ایران نقض برجام نیست بلکه یک امر فنی است.

ظریف:‌ تعهدات برجامی اروپا فراتر از اینستکس است
۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸

وزیر امور خارجه همچنین در پاسخ به سوالی که یکی از مقامات گفته اینستکس فرزند معلول برجام است و مسؤولان نباید این فرزند ناقص را قبول کنند، نیز اظهار کرد: معلول یا غیرمعلول؛ به هر صورت ما از اروپایی‌ها می‌خواهیم که تعهدات‌شان را انجام دهند. تعهدات اروپا بسیار فراتر از اینستکس است.