داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اسرائیل
رژیم صهیونیستی به پایگاه آمرلی عراق حمله کرد؟
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

نوشتار پیش‌رو پس از بررسی اهداف حمله رژیم صهیونیستی به پایگاه آمرلی عراق به پیام‌ها و پیامدهای این حمله برای دولت عراق و جمهوری اسلامی ایران می‌پردازد.

ترس اسرائیل از احتمال ربودن یک شهرک‌نشین صهیونیست در اطراف قدس
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹

به تمامی نیروهای اسرائیلی در این منطقه اعلام آماده باش شده و تحقیقات برای یافتن این شهرک‌نشین آغاز شده و در همین راستا نیروهای اسرائیلی در حال بررسی کردن دوربین‌های مداربسته در منطقه هستند و جزئیات بیشتر در این زمینه اعلام نشده است.

«حفتر» با اسرائیل ارتباط دارد؟
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳

«عربی ۲۱» نوشت، یوسی میلمان تحلیلگر اخبار و تحولات نظامی در روزنامه صهیونیستی «معاریو» در توییتی (غیرمستقیم) گفته که حفتر با موساد در ارتباط است.

چرا کشمیر ناآرام شد؟
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳

دولت هند هفته گذشته طی حکمی وضعیت خودمختاری کشمیر را لغو کرد.  این تصمیم در شرایطی اتخاذ شده که در یک هفته اخیر وضعیت امنیتی کشمیر بسیار بحرانی شده است.هند در روزهای اخیر با گسیل عظیم نیروهای نظامی و امنیتی و قطع تمام راه های ارتباطی اینترنتی به کشمیر،‌ ماجراجویی و ظلم جدیدی در کشمیر را آغاز کرده است. عدم اقدام عملی از سوی کشورهای اروپایی و آمریکا گمانه زنی هایی را مبنی بر چراغ سبز آمریکا به وجود آورده است.

هلاکت یک نظامی اسرائیلی در کرانه باختری/ تل آویو: مقاومت قصد ربودن سربازان ما داشته است
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷

سرویس های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی شاباک در این باره اعلام کرده که این نظامی اسرائیلی سوار بر یک خودرو شده سپس در طول مسیر سرنشینان خودرو قصد ربودن او را داشتند که در نهایت درگیری بین طرفین به قتل او منجر شده است.

نتانیاهو دوباره نخست وزیر می‌شود؟
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲

تایج تازه‌ترین نظرسنجی شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که حزب لیکود و راست‌گرایان به تنهایی و بدون مشارکت آویگدور لیبرمن قادر به تشکیل دولت جدید نخواهند بود.

افشای عملیات سری موساد در سودان و قاچاق یهودیان اتیوپیایی
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹

عناصر موساد 4 سال در دل یک کشور متخاصم؛ که همان سودان باشد، زندگی کردند و در داخل روستا فعالیت می کردند. آنها جان و زندگی شان را به خطر انداختند تا یهودیان اتیوپیایی (شامل زنان، مردان، کودکان و افراد سالخورده) را به اسرائیل بیاورند؛ چرا که این کار به منزله تحقق رویای اسرائیل بود.

آلاسکا؛ محلی برای آزمایش موشکی اسرائیل + فیلم
۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴

رژیم صهیونیستی سامانه پدافندی ضد موشک های بالستیک خود را در آلاسکا امتحان کرد.

ترامپ در سه هفته گذشته در مورد چه کشورهایی بیشتر توئیت کرد؟
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

گزارش روزنامه هاآرتص نشان می‌دهد ترامپ در سه هفته گذشته بیش از هر کشوری برای رژیم صهیونیستی توئیت کرده است.

دیدار رجوی و نتانیاهو؛ همکاری‌ای که عیان‌تر می‌شود
۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸

تشکیل جبهه‌ای واحد از دشمنان جمهوری اسلامی ایران و ایجاد یک پیوستگی راهبردی و امنیتی میان آنان همواره یکی از آروزهای تل آویو و واشینگتن برای تقابل با ایران بوده است. در سال های اخیر ما شاهد نزدیکی بیش از پیش منافقین به کاخ سفید و اسرائیل هستیم.  یک دیپلمات فرانسوی مقیم اسرائیل، از سفر مهم «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی منافقین به سرزمین‌های اشغالی با هدف دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم و رئیس سازمان جاسوسی موساد خبر داد. توئیتر در اقدامی عجیب اکانت اقای سفیر را حذف کرد.