داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تاکسی-اینترنتی
از سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی خبری نیست
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

یکی از شرکت‌های تاکسی‌ اینترنتی با گران‌شدن بنزین و سه‌هزارتومانی شدن آن اعلام کرد طرحی را به‌منظور اعطای کمک‌هزینه بنزین به رانندگان اختصاص می‌دهد تا آنها بتوانند به کارشان ادامه دهند و شرایط این مساله را هم عضویت بیش از سه ماه و رانندگی حداقل ۵۰ تا حداکثر  ۱۵۰ کیلومتر عنوان کرد. با وجود این بسیاری از رانندگان این شرکت معتقدند چنین هزینه‌ای به آنها اختصاص نیافته است.

اولین مرحله سوخت تاکسی‌های اینترنتی واریز شد
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

اولین مرحله اعتبار سوخت تاکسی‌های اینترنتی، با هدف حمایت از رانندگان و مقابله با تورم واریز شد.

سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی امروز واریز خواهد شد
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

سخنگوی ستاد تنظیم بازار از واریز سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی خبر داد و گفت: برای برقراری تعادل بین عرضه و تقاضا برای گوجه‌فرنگی در بازار، از اول دی‌ماه گوجه با پرداخت عوارض صادر می‌شود.

چرا سهمیه‌بندی بنزین به ضرر رانندگان تاکسی‌های اینترنتی نیست؟
۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

بر خلاف تصور عمومی رانندگان اسنپ و تپسی، با ثابت نگه داشتن میزان کار و نرخ کرایه ها تنها 3 درصد از درآمدشان را متضرر می‌شوند، که دولت برای جبران این 3 درصد هم می‌تواند با رایزنی خود با شرکت های تاکسی ها اینترنتی آنها را مجاب کند که این شرکت ها حق الزحمه 15 درصدی خود را به 12 درصد کاهش دهند، تا هیچگونه ضرری متوجه زندگی این قشر از رانندگان محترم کشورمان نشود

اولین مرحله سوخت تاکسی‌های اینترنتی تا ۴ آذر واریز خواهد شد
۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

ستاد پایش حمل و نقل اعلام کرد: اولین مرحله اعتبار سوخت تاکسی های اینترنتی با هدف حمایت از رانندگان این حوزه و کنترل نرخ کرایه ها تا ۴ آذر واریز می شود.

کدام تاکسی‌های اینترنتی و شهری مشمول بسته حمایتی دولت می‌شوند؟
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

جمالی نژاد درباره بسته حمایتی دولتی برای تاکسیرانان و آخرین وضعیت سهمیه بنزین آژانس ها، سرویس مدارس و وانت بار‌ها توضیحاتی داد.

تاکسی‌های اینترنتی در تعیین قیمت‌ها بی‌انصافی نکنند
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶

مشاور اجتماعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه دستورالعمل نظارت بر مسافربرهای اینترنتی در کنار محدودیت‌ها، امتیازاتی را هم برای این شرکت‌ها در نظر گرفته است گفت: اگر مجموع هزینه‌ها و فایده‌های دستورالعمل جدید را در نظر بگیریم، هزینه‌ها برای شرکت‌های متولی تاکسی‌های اینترنتی کاهش یافته و به‌طور طبیعی نباید افزایشی در کرایه‌های آنها اعمال شود.

دستورالعمل نظارت بر تاکسی‌های اینترنتی ابلاغ شد
۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

سخنگوی وزارت کشور از ابلاغ دستورالعمل نظارت بر فعالیت ارائه‌دهندگان خدمات هوشمند مسافر توسط وزیر کشور خبر داد.

سرگردنه بگیری تاکسی های اینترنتی
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

«اصولی» کارشناس اداره بازرسی و نظارت سازمان صمت در واکنش به این اظهارات می گوید : طبق بررسی های انجام شده، اسنپ در برخی از مسیرها و ساعات، قیمت هایی بالاتر از نرخ تاکسی تلفنی یا درون شهری دارد.

شکایت شهرداری تهران از تاکسی‌های اینترنتی
۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷

اختلافات بین تاکسی‌های اینترنتی و مدیریت شهری تهران بالاخره به دادگاه کشیده شد. حضور این تاکسی‌ها موجب شد رانندگان فعال در شرکت‌های تاکسیرانی متضرر شوند؛ به‌نحوی که برخی از همین تاکسی‌های زردرنگ نیز به ناوگان تاکسی‌های اینترنتی پیوستند.