داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-اقتصاد
تلاش دفتر وزیر اقتصاد برای قهرمان نشان دادن دژپسند
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

امروز روابط عمومی بانک کشاورزی فاش کرد که "علاوه بر فرهاد دژپسند، علی‌طیب‌‌نیا وزیر اسبق اقتصاد، مسعود کرباسیان وزیر سابق اقتصاد و محمود حجتی وزیر سابق جهاد کشاورزی هم از دریافت هدیه بانک کشاورزی امتناع کرده و این رفتار به نوعی در میان مسئولین مرسوم بوده است"

جزئیات بیشتر از وام اجاره مسکن
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

معاون وزیر اقتصاد گفت: در حال حاضر بانک عامل حوزه مسکن در حال کار روی طرح وام اجاره مسکن است و به احتمال زیاد سود ۱۸ درصدی را اعمال خواهد کرد.

وزارت خارجه و اقتصاد در مورد ابهامات درباره FATF پاسخگو باشند
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در جلسه امروز کمیسیون مشترک مجمع از وزارتخانه‌های اقتصاد و امور خارجه خواستیم به پرسش‌ها و ابهامات اعضا درباره پیوستن به fatf پاسخ دهند.

مصاحبه روزنامه دولت با شخص جعلی در دفاع از FATF!
۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴

مدافعان تصویب لوایح استعماری FATF بجای بیان استدلال های کارشناسی و فنی، دست به هر اقدام از انتساب دروغ به مقام معظم رهبری، تا انتشار خبر دروغ تصویب لوایح مذکور می کنند. در آخرین مورد روزنامه دولتی ایران که با پول بیت المال اداره و منتشر می شود در اقدامی غیرحرفه ای و غیراخلاقی مصاحبه ای در دفاع از FATF با یک شخصیت جعلی انجام داده است.

خرید و فروش مجوزهای کسب و کار از ۱۰۰ میلیون تا چند میلیارد
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸

معاون وزیر اقتصاد گفت: کانال هایی در شبکه های اجتماعی فعال هستند که کار خرید و فروش مجوز ها از ۱۰۰ میلیون تا چندین میلیارد تومان را انجام می دهند.

«سوت زنان» را مجازات نکنید؛ جایزه پیشکش
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰

خوب است جناب دژپسند خاطرات این شش ساله را مرور کنند و اگر ما را هم مورد عنایت قرار نمی دهند جهت اثبات حسن نیت خود اول به فساد ۱۸ میلیارد دلاری در توزیع دلار جهانگیری توسط بانک مرکزی رسیدگی کنند؛ جایزه پیشکش!

بانک‌ها ۱۰۰ هزار میلیارد تومان املاک و اموال مازاد دارند
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹

مدیرکل وزارت اقتصاد با بیان این که بانک‌ها موظف هستند املاک مازاد خود را واگذار کنند گفت: براساس برآوردی که کردیم بانک‌ها چیزی حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان املاک و اموال مازاد دارند.

پاسخی کارشناسی به توضیحات سیاسی وزارت اقتصاد
۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶

آئین نامه اجرایی قانون مبارزه با پولشویی برای اولین بار در نظام حقوقی کشور فهرست تحریمی شورای امنیت سازمان ملل را به رسمیت شناخته است. امری که هم برخلاف اصل 153 قانون اساسی و هم در تعارض با قانون تامین مالی تروریسم مصوب سال 97 است

اعلام شماره کارت برای واریز وجوه رد مظالم از طریق دستگاه خودپرداز
۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور وزارت اقتصاد، طی اطلاعیه ای، شماره کارت مجازی را برای واریز وجوه رد مظالم به حساب خزانه، از طریق درگاه عابر بانک (ATM) توسط اشخاص حقیقی و حقوقی اعلام کرد.

اظهارات روحانی در چند دقیقه برخی اصول بدیهی حکمرانی اقتصادی را زیر سوال برد
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷

رئیس جمهور در مراسم افتتاح همزمان صدها پروژه عمرانی در استان کرمان اظهاراتی درباره استفاده از منابع نفتی، مالیات، سرک‌کشی به مسائل مالی و خصوصی مردم داشت که برخلاف برخی اصول بدیهی حکمرانی اقتصادی بود.