داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کسب-و-کار
مداخله دولت در زمینه اقتصاد را به حداقل می‌رسانیم
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۵

وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان این که به دنبال آن هستیم تا مداخله دولت در زمینه اقتصاد را به حداقل برسانیم افزود: تسهیل اعطای منابع مالی به فعال اقتصادی از طریق بانک و بازار سرمایه یکی از گام‌هایی است که باید برداشته شود.

خرید و فروش مجوزهای کسب و کار از ۱۰۰ میلیون تا چند میلیارد
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸

معاون وزیر اقتصاد گفت: کانال هایی در شبکه های اجتماعی فعال هستند که کار خرید و فروش مجوز ها از ۱۰۰ میلیون تا چندین میلیارد تومان را انجام می دهند.

سقوط ۱۸ پله‌ای رتبه ایران در شاخص رفاه لگاتوم طی دوره ۶ ساله دولت روحانی
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

موسسه لگاتوم سالانه سطح رفاه در کشورهای مختلف را با ۸ شاخص کلی و ۸۹ متغیر می‌سنجد. این هشت شاخص شامل اقتصاد، فرصت‌های کسب‌وکار، حکومت‌داری، آموزش، سلامت، امنیت و ایمنی، آزادی‌های فردی و سرمایه اجتماعی است.

فیلم: فضای بد کسب و کار ایران چه ربطی به تحریم دارد؟
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

آیا شاخص‌های فضای کسب و کار ایران تحت تاثیر تحریم‌های اقتصادی علیه کشورمان در جایگاه نازلی قرار گرفته است؟

کسب و کارهای کوچک با گرانی بنزین تعطیل می‌شود
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

اجرای طرح افزایش قیمت بنزین در شرایط فعلی کسب و کارهای کوچک را تهدید کرده است.

فیلم: قوه قضائیه برای بهبود فضای کسب و کار چه کرده است؟
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

فیلم: قوه قضائیه برای بهبود فضای کسب و کار چه کرده است:

از هر ۱۰۰ نفر در ایران ۴۲ نفر در فکر ایجاد کسب‌وکارند
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران شاخص کارآفرینی نوپا در کشور را ۱۰.۶۹ درصد ذکرکرد وگفت: از هر ۱۰۰ نفر در کشور ۴۲ نفر در صدد راه اندازی کسب و کار هستند.

دلایل محبوبیت طراحی سایت با وردپرس
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴

دنیای کسب‌و‌کار، دنیای عجیبی است. عجیب از این نظر که هیچ‌گاه ثابت نیست و هر روز در حال پیشرفت و تغییر است. آنقدر عجیب که یک روز همه برای تبلیغ کسب‌و‌کار خود از تبلیغات فیزیکی استفاده می‌کردند چون اصلا تبلیغات اینترنتی وجود نداشت، شاید خیلی‌ها حتی فکرش را نمی‌کردند که روزی تبلیغات فیزیکی رو به منسوخ شدن حرکت کند و چیزی به اسم اینترنت، تمامی صاحبین کسب‌و‌کارهای مختلف را مجبور کند که از تبلیغات اینترنتی مانند داشتن یک وب سایت برای تبلیغ کار، محصولات یا خدمات خود استفاده کنند.

قانون رفع موانع تولید ۴ سال معطل برجام شد
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه رتبه ایران در بهبود فضای کسب‌وکار طی چهار سال گذشته به علت انتظار دولت برای چیدن میوه برجام ۷ پله سقوط کرده است، از بی‌توجهی به بهبود فضای کسب‌وکار در کشور انتقاد کرد.

توسعه مدیریت بین المللی کسب و کار
۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

مسعود خوانساری در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه فعالیت مدرسه کسب و کار با دانشگاه امیرکبیر گفت: توانمندسازی اعضای اتاق بازرگانی به ویژه در زمینه کسب و کار و مدیریت آن از جمله وظایف اتاق بازرگانی است.