داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار معامله-قرن
لاوروف: نمی‌توانیم مرگ البغدادی را تأیید کنیم
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

وزیر خارجه روسیه، داعش و سرکرده آن را ساخته آمریکا خواند و در همین حال درباره احتمال تکرار سناریوی شیمیایی توسط عناصر تحت حمایت آمریکا موسوم به کلاه‌سفیدها در سوریه هشدار داد.

اذعان صهیونیست‌ها به شکست معامله قرن
۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

رسانه ها و تحلیلگران صهیونیست طی روزهای گذشته با انتشار گزارش های متعدد صراحتا به شکست آشکار طرح «معامله قرن» اذعان کردند.

خاورمیانه بدون آمریکا جای امن‌تری است
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

هیئت حاکمه آمریکا متوجه این موضوع شده است که این کشور امروز به هر دلیلی، لوازم ابرقدرتی را در اختیار ندارد و بازگشت به دوران اوج، امری محال و دوراز دسترس است.

بن‌سلمان برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی شرط گذاشت
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱

براساس یک فیلم مستند آمریکایی محمد بن سلمان متعهد شده که اگر آمریکا به عربستان برای شکست ایران و سلطه بر خاورمیانه کمک کند، روابط تجاری با رژیم صهیونیستی و عادی‌سازی روابط با این رژیم را به رسمیت بشناسد.

معاریو: استیضاح ترامپ پایان معامله قرن است
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

یک نویسنده اسرائیلی نوشت، اقداماتی که در حال حاضر در پارلمان آمریکا برای برکناری رئیس جمهور این کشور در دست انجام هستند، پایانی برای طرح معامله قرن خواهد بود زیرا ترامپ به دلیل اقداماتی که برای برکناری او انجام می‌شوند، از اسرائیل غافل خواهد شد.

صدقه قرن در برابر معامله قرن!
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳

به نظر می رسد که بی‌دردسرترین راه برای حل مشکلات فلسطین، اعطای ۱۰۴ میلیارد دلار به آمریکا و برزیل و سایر هم پیمانانشان است تا زمینه کوچ صهیونیست‌ها را فراهم کند.

شکست انتخاباتی نتانیاهو چه آثاری دارد؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴

درسته شکست نتانیاهو خوشحالی داره ولی حواستون باشه با پیروزی و رای آوردن گانتز و تشکیل دولت از سوی ائتلافی که دومین حزبش «اعراب اسرائیلی» است؛ شاهد آن خواهیم بود که باز محمود عباس و کشورهای عربی خام زبان شیرین لیبرال ها شده و باید منتظر اسلو و معامله قرن ها بود.

«پادشاهی کوه زرد» در سرزمینی میان مصر و سودان اعلام موجودیت کرد
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

انتشار خبر تولد کشوری جدید به نام «پادشاهی کوه زرد» (مملکه الجبل الأصفر) در سرزمینی میان مصر و سودان، همه را شگفت‌زده کرده است.

دلال معامله قرن از دلایل استعفایش پرده برداشت
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

جیسون گرینبلات که چندی پیش از سمتش به عنوان فرستاده ویژه صلح آمریکا به خاورمیانه کناره‌گیری کرد در اولین مصاحبه خود بعد از این کناره‌گیری دلیل این تصمیم‌اش را پرداختن به خانواده‌اش عنوان کرد.

توافق آمریکا-کانادا برای پذیرش ۱۰۰ هزار آواره فلسطینی در چارچوب معامله قرن
۱۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳

یک روزنامه لبنانی به نقل از منابع آگاه اعلام کرد، آمریکا و کانادا در ارتباط با طرح موسوم به «معامله قرن» توافق کرده‌اند ۱۰۰ هزار آواره فلسطینی را بپذیرند.