داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مسکن-ملی
احتمال افزایش مبلغ وام مسکن یکم وجود دارد
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات پس‌انداز مسکن یکم از سوی وزارت راه و شهرسازی به بانک مرکزی ارایه شده و منتظر اعلام نتیجه هستیم.

حرکت چراغ خاموش دولت به سمت مسکن مهر
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

آیا طرح ملی مسکن تنها برای ثبت در کارنامه دولت دوازدهم اجرا شده است یا واژه "مستاجری" را اندکی کمرنگ‌تر می‌کند؟

مسکن ملی نمی‌تواند تامین‌کننده مسکن اقشار کم‌درآمد باشد
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن نمی‌تواند تامین‌کننده مسکن اقشار کم‌درآمد باشد، گفت: یک کارگر چگونه می‌تواند اقساط ماهانه یک‌میلیون و هفتصد هزار تومان را پرداخت کند؟

حذف ثبت‌نام‌کنندگان طرح ملی مسکن در صورت فروش امتیاز
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴

وزیر راه و شهرسازی گفت: هر فردی کد رهگیری امتیاز طرح ملی مسکن را خرید و فروش کند، علاوه بر آنکه تخلف کرده، از این طرح حذف خواهد شد.

مرحله دوم ثبت نام «مسکن‌ملی» از نیمه دوم بهمن
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه متقاضیان مسکن ملی منتظر باشند که از نیمه دوم بهمن ثبت‌نام مرحله دوم آغاز می‌شود، گفت: ریزش زیادی در ثبت‌نام مرحله اول مسکن ملی خواهیم داشت.

فیلم: دلالان دست به کار شدند
۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴

نسیم آنلاین: خرید و فروش امتیاز مسکن ملی تا ۱۵۰ میلیون تومان گزارش شده است.

۲۶۰ هزار متقاضی در طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کردند
۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ثبت‌نام ۲۶۰ هزار متقاضی در برنامه اقدام ملی مسکن، از استفاده ظرفیت‌های مشترک وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و کار برای ساخت مسکن کارگران خبر داد.

تکرار تجربه تلخ مسکن مهر در طرح جدید مسکنی
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

معاون اسبق مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: طرح ملی مسکن تکرار همان مسکن مهر است و دولت اگر پول دارد، بهتر است همان مسکن مهر را تکمیل کند.

۵۵ هزار متقاضی مسکن ملی در استان تهران نام‌نویسی کردند
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵

وزارت راه و شهرسازی از ثبت نام ۵۵۱۴۷ نفر در استان تهران و ۸۶۴۹ نفر در استان البرز در طرح ملی مسکن خبرداد و اعلام کرد: ثبت نام در استان‌های اصفهان، خراسان جنوبی، زنجان و قزوین به اتمام رسید.

تکمیل ظرفیت پردیس در طرح ملی مسکن
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

در حالی ثبت نام طرح ملی مسکن برای استان و شهر تهران از ساعت ۱۰ امروز آغاز شده که ظرفیت ثبت نام شهر جدید پردیس، آبسرد، دماوند، اسلامشهر و شهریار به اتمام رسیده است.